Propozycje Archidiecezjalnego Centrum Formacji PastoralnejArchidiecezjalne Centrum Formacji Pastoralnej zaprasza do jesiennych projektów – zapraszamy do zapisów:

 

  1. Zapytaj o wiarę (Nowa nazwa dla znanego cyklu „Dogmatyka dla każdego”) - dla wszystkich szukających odpowiedzi na pytania dotyczące treści naszej wiary, a jednocześnie wprowadzenie w podstawowe kwestie - od Boga w Trójcy Świętej jedynego po rzeczy ostateczne. Nowa edycja odbywać się będzie od 11 października w Jastrzębiu-Zdroju (Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego).

Więcej informacji, szczegółowy program i zapisy: http://zapytajowiare.centrum.katowice.pl/

  1. Liturgika dla każdego - cykl spotkań, dotyczących podstawowych zagadnień związanych z liturgią, zwłaszcza Eucharystią oraz innymi sakramentami. Zajęcia rozpoczynają się 13 października w Tychach (Parafia św. Benedykta).

Więcej informacji, szczegółowy program i zapisy: http://liturgika.centrum.katowice.pl/

  1. Duchowość dla każdego - cykl spotkań, składających się na syntetyczne wprowadzenie w kwestie związane z życiem duchowym i jego rozwojem. Zajęcia rozpoczną się od 11 października w Mikołowie (Parafia św. Antoniego).

Więcej informacji, szczegółowy program i zapisy: http://duchowosc.centrum.katowice.pl/

  1. Czy zawsze tak było? – dla tych, którzy szukają wprowadzenia w historię Kościoła i historię teologii, by sprawdzić, czy zawsze tak było? Zajęcia prowadzone w formie online rozpoczynają się 12 października.

Więcej informacji, szczegółowy program i zapisy: http://czyzawszetakbylo.centrum.katowice.pl/

  1. Spotkania ze Słowem - dla tych, którzy szukają spojrzenia na Słowo Boże w całości i poszukują zrozumienia tematów, które pojawiają się w całym Piśmie Świętym. Zajęcia prowadzone w formie online rozpoczynają się 5 października. W ramach cyklu przewidziane są stacjonarne dni skupienia.

Więcej informacji, szczegółowy program: http://spotkaniazeslowem.centrum.katowice.pl/  
Zapamiętaj mnie (90 dni)

Aby uzyskać dane do logowania zadzwoń: 32 733-39-42