PLAN KOLĘDY

PLAN ODWIEDZIN KOLĘDOWYCH 2019/2020 r.

w soboty i niedziele od 14:00,   w tygodniu od 15:30 

tegoroczną zasadą jest kierunek wzrastających numerów domów i mieszkań w blokach

(chyba, że specyfika zaznaczona na planie stanowi inaczej)

 

03   listopad  niedziela             1 MAJA nieparzyste 1-11

03   listopad  niedziela             1 MAJA nieparzyste 13-27

 

04   listopad   poniedziałek     1 MAJA nieparzyste 31-39

04   listopad   poniedziałek     1 MAJA nieparzyste 41-49

04   listopad   poniedziałek     1 MAJA nieparzyste 51-89

 

05   listopad   wtorek                 1 MAJA parzyste 18-46

05   listopad   wtorek                 1 MAJA parzyste 48-58

 

06   listopad   środa                    1 MAJA parzyste 60-76

06   listopad   środa                    1 MAJA parzyste 78-90

 

07   listopad   czwartek             1 MAJA nieparzyste 93

07   listopad   czwartek             1 MAJA nieparzyste 95

 

08   listopad   piątek                   1 MAJA nieparzyste 97

08   listopad   piątek                   1 MAJA parzyste 100-102

 

09   listopad   sobota                 1 MAJA nieparzyste 113-99 i KRUPIŃSKIEGO parzyste 2-10

 

10   listopad  niedziela             NOWA 15-1   i   KS. ŚLIWKI 2-26

 

11   listopad  poniedziałek  ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI                       

 

12   listopad   wtorek                  KRUPIŃSKIEGO parzyste 12-32

12   listopad   wtorek                  KRUPIŃSKIEGO parzyste 34-54 i (27)

 

13   listopad   środa                     KRUPIŃSKIEGO nieparzyste 1-23

13   listopad   środa                     KRUPIŃSKIEGO blok 9

 

14   listopad   czwartek             GÓRNICZA 2 C

 

15   listopad   piątek                   GÓRNICZA (3) i 4

15   listopad   piątek                   GÓRNICZA 6 C

 

16   listopad   sobota                  GÓRNICZA 2 AB

16   listopad   sobota                  GÓRNICZA 6 AB

 

17   listopad  niedziela             GÓRNICZA 10 AB

17   listopad  niedziela             GÓRNICZA 20 AB

 

18   listopad   poniedziałek      GÓRNICZA 10 C

 

19   listopad   wtorek                  GÓRNICZA (7) i 8

 

20   listopad   środa                    GÓRNICZA (12) i 14

 

21   listopad  czwartek         TARSYCJUSZA

 

22   listopad   piątek                   GÓRNICZA 16

22   listopad   piątek                   GÓRNICZA 19 AB

 

23   listopad   sobota                  GÓRNICZA 19 C i 20 C

 

24   listopad  niedziela        CHRYSTUSA KRÓLA                                  

 

25   listopad   poniedziałek     GÓRNICZA 18 AB

25   listopad   poniedziałek     GÓRNICZA 18 C

 

26   listopad   wtorek                 GÓRNICZA 17

26   listopad   wtorek                 PUKOWCA 4

 

27   listopad   środa                    PUKOWCA 6

27   listopad   środa                    PUKOWCA 7

 

28   listopad   czwartek             PUKOWCA 8

 

29   listopad   piątek                   PUKOWCA 9

 

30   listopad   sobota                 PUKOWCA 1

30   listopad   sobota                 PUKOWCA 2

 

01   grudzień   niedziela           PUKOWCA 3

01   grudzień   niedziela           PUKOWCA 5

 

02   grudzień   poniedziałek    PUKOWCA 10

02   grudzień   poniedziałek    PUKOWCA 11 AB

 

03   grudzień   wtorek                 PUKOWCA 12 AB

03   grudzień   wtorek                 PUKOWCA 12 CD

 

04   grudzień   środa                  BARBÓRKA

 

05   grudzień   czwartek            PUKOWCA 11 C i ŚLĄSKA 18 AB

05   grudzień   czwartek            ŚLĄSKA parzyste 2-2A, 4-12

 

06   grudzień   piątek                  ŚLĄSKA nieparzyste 35-67, i OKULICKIEGO 178-172

 

07   grudzień   sobota                ŚLĄSKA 27

07   grudzień   sobota                ŚLĄSKA 19 i 21

 

08   grudzień   niedziela           ŚLĄSKA 11 i 13

08   grudzień   niedziela           ŚLĄSKA parzyste 20-54

 

09   grudzień   poniedziałek     ŚLĄSKA 16 A

09   grudzień   poniedziałek     ŚLĄSKA 14 i 16

 

10   grudzień   wtorek                  ŚLĄSKA 3 i 5

10   grudzień   wtorek                  ŚLĄSKA 7 i 9

 

11   grudzień   środa                      ŚLĄSKA 15 i 17

11   grudzień   środa                      ŚLĄSKA 23 i 25

 

12   grudzień   czwartek              KOŻDONIÓW 1-18

12   grudzień   czwartek              KOŻDONIÓW 23-61

 

13   grudzień   piątek                    ANNY STEFEK nieparzyste 1-15

13   grudzień   piątek                    ANNY STEFEK parzyste 2-16

 

14   grudzień   sobota                 OGRODOWA nieparzyste 5-37A

14   grudzień   sobota                 OGRODOWA parzyste 2-34A i ŚLĄSKA 33B

 

15   grudzień   niedziela            SZULIKA parzyste 20-24, KAMIENNA i RADZIEJOWSKA

 

16   grudzień   poniedziałek      SZULIKA parzyste 12-18

16   grudzień   poniedziałek      SZULIKA p. 2-10 i np. 13-1

16   grudzień   poniedziałek      SZULIKA nieparzyste 17-(36) 41

 

17   grudzień   wtorek                   ZWYCIĘSTWA 2abc, 4 ,6

17   grudzień   wtorek                   ZWYCIĘSTWA 8, 10, 12, 14

17   grudzień   wtorek                   ZWYCIĘSTWA 1-25

 

18   grudzień   środa                      OBYWATELSKA 1

18   grudzień   środa                      OBYWATELSKA 2-20 i 11-17

 

19   grudzień   czwartek               OBYWATELSKA 3

19   grudzień   czwartek               OBYWATELSKA 5

 

20   grudzień   piątek                    OBYWATELSKA 7

20   grudzień   piątek                    OBYWATELSKA 9

 

21   grudzień   sobota                  DZIAŁKOWCÓW p. 2-28   i   np. 13-3

21   grudzień   sobota                  GAŁCZYŃSKIEGO 6-1   i   PRUSA 2-18

 

22   grudzień   niedziela            MALCHERA parzyste 2-28

22   grudzień   niedziela            MALCHERA nieparzyste 3-23

 

23-26 grudzień                         PRZERWA ŚWIĄTECZNA

 

27   grudzień   piątek                    KUPIECKA 14, kl. 1-2-3

27   grudzień   piątek                    KUPIECKA 14, kl. 4-5-6

 

28   grudzień   sobota                 KUPIECKA 16, kl. 1-2-3

28   grudzień   sobota                 KUPIECKA 16, kl. 4-5-6

 

29   grudzień   niedziela            KUPIECKA 14 A, kl. 1-2-3

29   grudzień   niedziela            KUPIECKA 14 A, kl. 4-5-6

 

30   grudzień   poniedziałek      ZWYCIĘSTWA 29 C

30   grudzień   poniedziałek      ZWYCIĘSTWA 29 B

 

31   grudzień / 01 styczeń      SYLWESTER i NOWY ROK

 

02   styczeń   czwartek                 ZWYCIĘSTWA 31 D

02   styczeń   czwartek                 ZWYCIĘSTWA 31 C

 

03   styczeń   piątek                       ZWYCIĘSTWA 31 B

03   styczeń   piątek                       ZWYCIĘSTWA 31 A

 

04   styczeń   sobota                    WJAZDOWA 1-16

04   styczeń   sobota                    KUPIECKA prywatne 1-31

 

05   styczeń   niedziela               ZWYCIĘSTWA 27 C

05   styczeń   niedziela               ZWYCIĘSTWA 27 B

 

06   styczeń   poniedziałek   OBJAWIENIE PAŃSKIE

 

07   styczeń   wtorek                     KOŁŁĄTAJA nieparzyste 1-23

07   styczeń   wtorek                     KOŁŁĄTAJA parzyste 2-36

 

08   styczeń   środa                        ZWYCIĘSTWA prywatne 27-49

08   styczeń   środa                        TKOCZÓW 35-39 i JAGIELLOŃSKA 1-20

 

09   styczeń   czwartek                 ZWYCIĘSTWA 34,48, 57-71j

09   styczeń   czwartek                 ZWYCIĘSTWA 75a-i, 77a-g, 79g-79

 

10   styczeń   piątek                        ZWYCIĘSTWA nieparzyste 85-103

 

11   styczeń   sobota                   KOLĘDA DODATKOWA

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Aby uzyskać dane do logowania zadzwoń: 32 733-39-42