INTENCJE

INFORMACJA O WOLNYCH INTENCJACH MSZALNYCH

Można jeszcze zamówić msze w najbliższych wolnych terminach:

 

 

24.12. g. 24:00 (2) czw

24.12. g. 24:00 (3) czw

24.12. g. 24:00 (4) czw

 

10.01. g. 12:00 NDZ

 

12.01. g. 7:00 (1) wt

13.01. g. 7:00 (1) śro

14.01. g. 7:00 (1) czw

15.01. g. 7:00 (1) pt

17.01. g. 9:00 NDZ

17.01. g. 10:30 NDZ

 

18.01. g. 18:00 (2) pon

19.01. g. 18:00 (2) wt

21.01. g. 18:00 (2) czw

22.01. g. 17:00 (2) pt

23.01. g. 18:00 (2) sob

24.01. g. 7:00 NDZ

24.01. g. 9:00 NDZ

24.01. g. 17:00 NDZ

 

25.01. g. 7:00 (1) pon

25.01. g. 18:00 (2) pon

26.01. g. 18:00 (2) wt

27.01. g. 7:00 (1) śro

27.01. g. 18:00 (2) śro

29.01. g. 7:00 (1) pt

31.01. g. 7:00 NDZ

31.01. g. 9:00 NDZ

31.01. g. 10:30 NDZ

31.01. g. 17:00 NDZ

 

02.02. g. 7:00 (1) wt

03.02. g. 7:00 (1) śro

07.02. g. 9:00 NDZ

 

10.02. g. 7:00 (1) śro

10.02. g. 18:00 (1) śro

11.02. g. 7:00 (1) czw

11.02. g. 18:00 (1) czw

12.02. g. 7:00 (1) pt

12.02. g. 17:00 (1) pt

14.02. g. 12:00 NDZ

 

15.02. g. 18:00 (1) pon

16.02. g. 7:00 (1) wt 

17.02. g. 7:00 (1) śro

17.02. g. 9:00 (1) śro

17.02. g. 16:00 (2) śro

18.02. g. 7:00 (1) czw

18.02. g. 18:00 (2) czw

19.02. g. 17:00 (2) pt

21.02. g. 7:00 NDZ

 

22.02. g. 7:00 (1) pon

22.02. g. 18:00 (2) pon

23.02. g. 7:00 (1) wt

23.02. g. 18:00 (2) wt

24.02. g. 7:00 (1) śro

24.02. g. 18:00 (1) śro

24.02. g. 18:00 (1) śro

24.02. g. 18:00 (2) śro

25.02. g. 7:00 (1) czw

25.02. g. 18:00 (1) czw

25.02. g. 18:00 (2) czw

26.02. g. 7:00 (1) pt

26.02. g. 17:00 (2) pt

27.02. g. 8:00 (1) sob

28.02. g. 7:00 NDZ

28.02. g. 9:00 NDZ

28.02. g. 10:30 NDZ

28.02. g. 12:00 NDZ

28.02. g. 17:00 NDZ

 

01.03. g. 7:00 (1) pon

01.03. g. 18:00 (2) pon

02.03. g. 7:00 (1) wt

02.03. g. 18:00 (1) wt

03.03. g. 7:00 (1) śro

03.03. g. 18:00 (1) śro

03.03. g. 18:00 (2) śro

04.03. g. 7:00 (1) czw

04.03. g. 18:00 (2) czw

06.03. g. 18:00 (2) sob

07.03. g. 9:00 NDZ

07.03. g. 12:00 NDZ

07.03. g. 17:00 NDZ

 

08.03. g. 7:00 (1) pon

08.03. g. 18:00 (2) pon

09.03. g. 7:00 (1) wt

10.03. g. 7:00 (1) śro

10.03. g. 18:00 (1) śro

10.03. g. 18:00 (2) śro

11.03. g. 7:00 (1) czw

11.03. g. 18:00 (1) czw

11.03. g. 18:00 (2) czw

12.03. g. 7:00 (1) pt

12.03. g. 17:00 (1) pt

12.03. g. 17:00 (2) pt

13.03. g. 8:00 (1) sob

13.03. g. 18:00 (2) sob

14.03. g. 7:00 NDZ

14.03. g. 9:00 NDZ

14.03. g. 12:00 NDZ

 

15.03. g. 7:00 (1) pon

15.03. g. 18:00 (1) pon

15.03. g. 18:00 (2) pon

16.03. g. 7:00 (1) wt

16.03. g. 18:00 (1) wt

16.03. g. 18:00 (2) wt

17.03. g. 7:00 (1) śro

17.03. g. 18:00 (1) śro

17.03. g. 18:00 (2) śro

18.03. g. 7:00 (1) czw

18.03. g. 18:00 (2) czw

19.03. g. 7:00 (1) pt

19.03. g. 17:00 (2) pt

20.03. g. 8:00 (1) sob

20.03. g. 18:00 (2) sob

21.03. g. 7:00 NDZ

21.03. g. 9:00 NDZ

21.03. g. 10:30 NDZ

21.03. g. 17:00 NDZ

 

22.03. g. 7:00 (1) pon

22.03. g. 18:00 (2) pon

23.03. g. 7:00 (1) wt

23.03. g. 18:00 (1) wt

23.03. g. 18:00 (2) wt

24.03. g. 7:00 (1) śro

24.03. g. 18:00 (1) śro

24.03. g. 18:00 (2) śro

25.03. g. 7:00 (1) czw

25.03. g. 18:00 (2) czw

28.03. g. 7:00 NDZ

28.03. g. 9:00 NDZ

28.03. g. 12:00 NDZ

 

29.03. g. 7:00 (1) pon

29.03. g. 18:00 (2) pon

30.03. g. 18:00 (2) wt

31.03. g. 7:00 (1) śro

31.03. g. 18:00 (2) śro


Intencje mszalne 29.11.2020 r.

SŁOWO ŻYCIA: Mk 13,33.35n

Uważajcie, czuwajcie, bo nie wiecie, kiedy czas ten nadejdzie (...)

Czuwajcie więc, bo nie wiecie, kiedy pan domu przyjdzie:

z wieczora czy o północy, czy o pianiu kogutów, czy rankiem.

By niespodzianie przyszedłszy, nie zastał was śpiących.

 

Intencje mszalne od 29.11. do 06.12.2020 r.


                        1. NIEDZIELA ADWENTU - 29.11.2020 r.

               12. msza gregoriańska w intencji + Ottona Stencel

  7:00    Za + Jerzego Białek - od uczetników pogrzebu (1!)

  9:00    Za + Marię Raszka - od wnuczki Patrycji z rodziną

10:30    Za ++ Eugenię i Wojciecha Małek

12:00    Za + Justynę Bembenista - od rodziców Anny i Kazimierza Wójs

16:30    Nieszpory niedzielne 

17:00    Za + Anielę Kozak w 30. dzień po śmierci


                        PONIEDZIAŁEK - 30.11.2020 r. - Święto św. Andrzeja Apostoła

               13. msza gregoriańska w intencji + Ottona Stencel

  7:00    Za + Józefa Michalaka w 30. dzień po śmierci

               po mszy nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

18:00    1) W intencji małżeństw i rodzin przez wstawiennictwo św. rodziców Ludwika i Zelii Martin

               2) Za + Mirelę Czerwińską w 3. rocznicę śmierci

               po mszy nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus


                        WTOREK - 01.12.2020 r. - dzień powszedni

               14. msza gregoriańska w intencji + Ottona Stencel

  7:00    Za + Bożenę Kawecką - od uczestników pogrzebu (1!)

18:00    1) Za + Gertrudę Banasiak - od uczestników pogrzebu (4!)

               2) Za + Otylię Wala - od wnuczki Joanny z rodziną

19:00    Msza Wspólnoty Jezusa Miłosiernego


                        ŚRODA - 02.12.2020 r. - dzień powszedni

               15. msza gregoriańska w intencji + Ottona Stencel

  7:00    Za + Waldemara Motyka w 30. dzień po śmierci

18:00    1) Za ++ Annę i Emanuela Groborz 

               2) Za ++ Gerdę i Józefa Groborz oraz Franciszka Stafarczyka


                        CZWARTEK - 03.12.2020 r. - Wspomnienie Św. Franciszka Ksawerego prezb.

               16. msza gregoriańska w intencji + Ottona Stencel

  7:00    Za + Elżbietę Piaskowską w 30. dzień po śmierci

               po mszy nabożeństwo ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana z modlitwą o powołania

18:00    1) W intencji kapłanów - zwłaszcza za pochodzących z Chwałowic i pracujących w naszej parafii

               oraz o nowe, liczne i święte powołania do służby kapłańskiej, zakonnej i misyjnej

               2) Za + Halinę Piechaczek w 30. dzień po śmierci

               po mszy nabożeństwo ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana z modlitwą o powołania


                        PIĄTEK - 04.12.2020 r. - Wspomnienie św. Barbary, dz. i męcz., patronki archidiecezji

               17. msza gregoriańska w intencji + Ottona Stencel

  7:00    W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa i członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

               po mszy nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa

 9:00     BARBÓRKA: W intencji Górników i ich rodzin
                (z udziałem zaproszonych gości + transmisja internetowa dla pozostałych)

17:00    W intencji Jeremiasza z okazji 10. rocznicy urodzin oraz  Melanii z okazji 5. rocznicy urodzin
               o Boże błogosławieństwo dla nich i rodziny

               po mszy nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa


                        SOBOTA - 05.12.2020 r. - dzień powszedni

               18. msza gregoriańska w intencji + Ottona Stencel

  8:00    1) W intencji czcicieli Najświętszej Maryi Panny, członków Żywego Różańca oraz Dzieci Maryi

               2) Za + Justynę Bembenista - od 13 . Róży Żywego Różańca

               po mszy nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

18:00    1) Za ++ Teresę i Romana Holona - od uczestników pogrzebu (4)

               2) Za ++ Stanisławę i Tadeusza Wiśniewskich, córkę Reginę i 3 synów, Gertrudę i Franciszka Barchańskich
               oraz córkę Urszulę Kuźnik 


                        2. NIEDZIELA ADWENTU - 06.12.2020 r.

               19. msza gregoriańska w intencji + Ottona Stencel

  7:00    W intencji członków 12. Róży Żywego Różańca

  9:00    Za + Halinę Kochaniewską w rocznicę śmierci

10:30    W intencji dzieci przez wstawiennictwo św. Mikołaja

12:00    W intencji Leokadii Gruchel z okazji 80. rocznicy urodzin dziękując za otrzymane łaski
               i prosząc o błogosławieństwo Boże dla synów Eugeniusza i Adama z rodzinami [TD]

16:30    Nieszpory niedzielne 

17:00    Za + Mariusza Węgrzyk w 6. rocznicę śmierci


                        Msze za zmarłych ofiarowane od uczestników pogrzebu:

+ śp. Zofia Słyk:               30-dniowa 01.01. g. 10:30       1) 07.01. g. 7:00

+ śp. Krystyna Badura: 30-dniowa 13.01. g. 18:00       1) 11.01. g. 7:00;       2) 22.01. g. 17:00


Intencje mszalne 22.11.2020 r.

SŁOWO ŻYCIA: Mt 25,34b.40

Pójdźcie; błogosławieni u Ojca mojego, weźcie w posiadanie królestwo,

przygotowane dla was od założenia świata. (...)

Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych,

Mnie uczyniliście.

 

Intencje mszalne od 22.11. do 29.11.2020 r.


                        NIEDZIELA - 22.11.2020 r. - UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

               5. msza gregoriańska w intencji + Ottona Stencel

  7:00    Za + Marka Kamińskiego - od uczestników pogrzebu (2!)

  9:00    Za + Henryka Pogorzałek - od uczestników pogrzebu (3!)

10:30    Za ++ Józefa Kolarskiego, syna Mirosława oraz zmarłych rodziców

12:00    Za + Justynę Bembenista - od dzieci z klasy 4B i 6A, ich wychowawców i rodziców

16:30    Nieszpory niedzielne 

17:00    W intencji członków chóru „Teresa”, Diakonii Muzycznej i Scholi „Vocatus” ku czci patronki św. Cecylii


                        PONIEDZIAŁEK - 23.11.2020 r. - dzień powszedni

               6. msza gregoriańska w intencji + Ottona Stencel

  7:00    Za + Edeltraudę Tkocz - od byłych współpracowników probostwa

               po mszy nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

18:00    1) Za ++ Renatę Czech oraz rodziców Agnieszkę i Walentego Radeckich

                2) Za + Annę Mazurek w 5. rocznicę śmierci

               po mszy nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus


                        WTOREK - 24.11.2020 r. - Wspomnienie św. Męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezb i Tow.

  7:00    Za + Władysława Rodzik - od uczestników pogrzebu (1!)

               7. msza gregoriańska w intencji + Ottona Stencel (pogrzeb w Niemczech o g. 10:00)

18:00    1) Za + Michała Kamińskiego - od sąsiadów z ul. Zwycięstwa 31b

                2) Za + Władysława Rodzik - od sąsiadów z ul. 1 Maja


                        ŚRODA - 25.11.2020 r. - dzień powszedni

               8. msza gregoriańska w intencji + Ottona Stencel

  7:00    Za + Małgorzatę Stolarczuk - od uczestników pogrzebu (1!)

18:00    1) Za ++ Zofię i Adolfa Wierzbickich, Alojzego Wolas, Annę i Emila Sobik, Renatę Michalec, Bożenę Górniak

                2) Za + Ryszarda Welcela - od uczestników pogrzebu (3!)


                        CZWARTEK - 26.11.2020 r. - dzień powszedni

               9. msza gregoriańska w intencji + Ottona Stencel

  7:00    Za + Justynę Bembenista - od pracowników Szkód Górniczych KWK Chwałowice

18:00    1) Za + Kazimierza Kubika w 6. rocznicę śmierci

                2) Za + Justynę Bembenista - od uczestników pogrzebu (1)


                        PIĄTEK - 27.11.2020 r. - dzień powszedni

               10. msza gregoriańska w intencji + Ottona Stencel

  7:00    Za ++  z pokrewieństwa spoczywających na cmentarzu w Rybniku i w Chwałowicach

17:00    1) Za + Józefa Mańkę w 13. rocznicę śmierci

               2) Za ++ Henryka Kuczerę w 4. rocznicę śmierci i córkę Janinę w 6. rocznicę śmierci


                        SOBOTA - 28.11.2020 r. - dzień powszedni

               11. msza gregoriańska w intencji + Ottona Stencel

  8:00    Za + Edeltraudę Tkocz - od 1. Róży Żywego Różańca

18:00    1) Za + Alfreda Pietrygę w rocznicę śmierci

               2) Za ++ Wilhelma Pietrygę, Romana i Paulinę Piontek oraz zmarłych z pokrewieństwa


                        1. NIEDZIELA ADWENTU - 29.11.2020 r.

               12. msza gregoriańska w intencji + Ottona Stencel

  7:00    Za + Jerzego Białek - od uczestników pogrzebu (1!)

  9:00    Za + Marię Raszka - od wnuczki Patrycji z rodziną

10:30    Za ++ Genowefę i Wojciecha Małek

12:00    Za + Justynę Bembenista - od rodziców Anny i Kazimierza Wójs

16:30    Nieszpory niedzielne 

17:00    Za + Anielę Kozak w 30. dzień po śmierci


                        Msze za zmarłych ofiarowane od uczestników pogrzebu:

+ śp. Bożena Czuryło: 30-dniowa 29.12. g. 18:00;     17.01. g. 7:00 - od brata Stanisława z rodziną;

+ śp. Bożena i Czesław Czuryło: 1) 17.02. g. 16:00

+ śp. Janusz Bienek: 30-dniowa 23.12. g. 7:00;     1) 16.01. g. 8:00;       2) 17.02. g. 9:00;       3) 15.03. g. 18:00

+ śp. Alina Przybyłek: 30-dniowa 03.01. g. 10:30;     1) 18.01. g. 7:00

+ śp. Zenon Skorupa: 30-dniowa 18.12. g. 17:00;     1) 21.01. g. 7:00

 


Intencje mszalne 15.11.2020 r.

SŁOWO ŻYCIA: Mt 25,21

Dobrze, sługo dobry i wierny!

Byłeś wierny w rzeczach niewielu,

nad wieloma cię postawię: wejdź do radości twego pana!

 

Intencje mszalne od 15.11. do 22.11.2020 r.


                        33. NIEDZIELA ZWYKŁA - 15.11.2020 r.

  7:00    Za + Marię Raszka w 30. dzień po śmierci

  9:00    W intencji Jana Zająca z okazji 70. rocznicy urodzin dziękując za otrzymane łaski
                i prosząc o błogosławieństwo dla całej rodziny [TD]

10:30    Za + Bogdana Kuśmirka w 4. rocznicę śmierci - od żony i dzieci z rodzinami

12:00    W intencji parafian

16:30    Nieszpory niedzielne 

17:00    Za + Engelberta Janasa w 6. rocznicę śmierci


                        PONIEDZIAŁEK - 16.11.2020 r. - dzień powszedni

  7:00    W intencji Jana i Marii Czepczor z okazji 55. rocznicy ślubu z prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny

                po mszy nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

18:00    1) Za + Piotra Wysockiego - od żony, dzieci i wnuczki w 7 miesięcy po śmierci

               2) Za ++ Rudolfa Zimoń, syna Krystiana oraz rodziców z obu stron

               po mszy nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus


                        WTOREK - 17.11.2020 r. - Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zak.

  7:00    Za wstawiennictwem św. Teresy o pomoc w cierpieniu dla Teresy

  8:15    Pogrzeb śp. Bożeny Czuryło

18:00    1) Za + Łukasza Kaczmarczyka - od rodziny Rose z Mrągowa

               2) Za + Bożenę Kawecką w 30. dzień po śmierci


                        ŚRODA - 18.11.2020 r. - Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dz. i męcz.

               1. msza gregoriańska w intencji + Ottona Stencel

  7:00    Za + Marię Raszka - od uczestników pogrzebu (1)

18:00    1) Za + Jerzego Białek - od sąsiadów z ul. Śląskiej 19

               2) Za + Edeltraudę Tkocz w 30. dzień po śmierci


                        CZWARTEK - 19.11.2020 r. - dzień powszedni

               2. msza gregoriańska w intencji + Ottona Stencel

  7:00    Za + Ryszarda Welcela - od uczestników pogrzebu (2)

18:00    1) W intencji chorych o łaskę uzdrowienia ciała i duszy z czuwaniem modlitewnym po mszy

               2) Za + Huberta Sowa w 1. rocznicę śmierci


                        PIĄTEK - 20.11.2020 r. - Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezb.

               3. msza gregoriańska w intencji + Ottona Stencel

  7:00    Za + Janusza Chwałek w 30. dzień po śmierci oraz żonę Janinę

               po mszy nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego

17:00    1) Za + Tadeusza Kryczkę w 4. rocznicę śmierci

               2) Za + Jerzego Kwiatkowskiego w 1. rocznicę śmierci

               po mszy nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego


                        SOBOTA - 21.11.2020 r. - Wspomnienie Ofiarowania NMP

               4. msza gregoriańska w intencji + Ottona Stencel

  8:00    Za + Andrzeja Grim - od uczestników pogrzebu (2!)

18:00    1) W intencji ministrantów z okazji ich patronalnego święta w dzień św. Tarsycjusza

               2) Za ++ Maksymiliana Sobek w 58. rocznicę śmierci oraz żonę Annę


                        NIEDZIELA - 22.11.2020 r. - UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

               5. msza gregoriańska w intencji + Ottona Stencel

  7:00    Za + Marka Kamińskiego - od uczestników pogrzebu (2!)

  9:00    Za + Henryka Pogorzałek - od uczestników pogrzebu (3!)

10:30    Za ++ Józefa Kolarskiego, syna Mirosława oraz zmarłych rodziców

12:00    Za + Justynę Bembenista - od dzieci z klasy 4B i 6A, ich wychowawców i rodziców

16:30    Nieszpory niedzielne 

17:00    W intencji członków chóru „Teresa”, Diakonii Muzycznej i Scholi „Vocatus” ku czci patronki św. Cecylii


                        Msze za zmarłych ofiarowane od uczestników pogrzebu:

+ śp. Walter Marcol:             30-dniowa 17.12. g. 18:00;     1) 01.01. g. 9:00;       2) 08.02. g. 18:00                

+ śp. Anna Gonsior:              30-dniowa 18.12. g. 17:00;     1) 29.12. g. 7:00                  

+ śp. Stefan Chrzanowski: 30-dniowa 07.12. g. 18:00;     1) 10.01. g. 17:00;       2) 08.02. g. 7:00;   3) 08.03. g. 18:00

+ śp. Teresa Grzenik:           30-dniowa 16.12. g. 7:00;   1) 09.01. g. 8:00;       2) 01.02. g. 7:00;        3) 09.03. g. 18:00;

           21.12. g. 7:00 - od sąsiadów z ul. Obywatelskiej 7;     31.12. g. 18:00 - od 3 Róży Żywego Różańca            

+ śp. Mirosława Fiołka:      30-dniowa 24.12. g. 7:00;     1) 08.01. g. 17:00                  

+ śp. Kazimierz Czech:       30-dniowa 18.12. g. 18:00;     1) 08.01. g. 17:00;       2) 22.01. g. 7:00;        3) 21.02. g. 7:00

 


Intencje mszalne 08.11.2020 r.

SŁOWO ŻYCIA: Mt 25,10b.13

… nadszedł pan młody. Te, które były gotowe,
weszły z nim na ucztę weselną, i drzwi zamknięto...
Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny.

 

Intencje mszalne od 08.11. do 15.11.2020 r.


                        32. NIEDZIELA ZWYKŁA - 8.11.2020 r.

  7:00   Za + Marię Król - od uczestników pogrzebu (2)

  9:00   Za ++ rodziców Apolonię i Albina Chaustowskich oraz zmarłych z rodziny

10:30   Za + Michała Kamińskiego - od uczestników pogrzebu (1!)

12:00   W intencji Rajmunda Kawki z okazji 80. rocznicy urodzin prosząc o błogosławieństwo dla całej rodziny [TD]

16:30   Nieszpory niedzielne 

17:00   Za ++ żonę Janinę, Gertrudę i Rudolfa Kula, synów: Jana, Karola i Tadeusza,
              dziadków: Józefa i Annę Zostawa, Apolonię i Karola Kula, Anastazję i Michała Pałęgów,
              córkę Józefę, Genowefę i Feliksa Pałęgów, Ewę i Władysława Marek


                        PONIEDZIAŁEK - 9.11.2020 r. - Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

  7:00    Za ++ Danutę Wieszala, Markę Żagiel, Bronisławę Gąsior, Józefa Nielada, Jadwigę Chojnacką,
               Sławomira Thiede i Helenę Zerson 
– od Firmy Pogrzebowej „STYX” – Tomasza Wałacha

               po mszy nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

  9:00    Pogrzeb śp. Waltera Marcol

18:00    1) Za + Jana Wierszak - od siostry z rodziną

                2) Za + Ryszarda Welcela - od pracowników firmy 'Zajazd pod chmurką'

                po mszy nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus


                        WTOREK - 10.11.2020 r. - Wspomnienie św. Leona Wielkiego, pap. i dK

  7:00    Za + Krzysztofa Sarnowskiego

18:00    1) Za ++ Józefa Wieszczek w 1. rocznicę śmierci oraz Zbigniewa Wieszczek w 10. rocznicę śmierci 

                2) Za dusze w czyśćcu cierpiące


                        ŚRODA - 11.11.2020 r. - Wspomnienie św. Marcina z Tours, bpa

  7:00    W intencji Weroniki z okazji urodzin

  9:00    W intencji Ojczyzny

18:00    Za ++ rodziców Annę i Ignacego Chrzanowskich oraz zmarłych z rodziny


                        CZWARTEK - 12.11.2020 r. - Wspomnienie św. Jozafata, bpa i męcz.

  7:00    Za + Urszulę Kucharczyk w 30. dzień po śmierci

18:00    1) Za + Jana Majera w 3. rocznicę śmierci

                2) Za ++ Wincentego i Jadwigę Kocjan w 22. rocznicę śmierci


                        PIĄTEK - 13.11.2020 r. - Wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna,
                                                                          pierwszych męcz. Polski

  7:00    Za ++ członków Wspólnoty Świeckiego Karmelu w Chwałowicach: Renatę Kokoszka, Grażynę Chromy,
                Waldemara Smyczek, Urszulę Kaczmarczyk, Mariana Drawińskiego, Edwarda Szweda, Halinę Pająk
                oraz opiekuna o. Mieczysława Woźniczkę OCD

17:00    1) Za + Błażeja Skiba od rodziny Michalak

               2) Za ++ Stanisława Jaszek w 11. rocznicę śmierci, kuzyna Adama i krewnych z rodziny
               oraz za chorego sąsiada


                        SOBOTA - 14.11.2020 r. - dzień powszedni

  8:00    1) Za + Ryszarda Welcela - od uczestników pogrzebu (1)

               2) Za + Marię Król - od uczestników pogrzebu (3)

               po mszy chrzest: Laura Plewczyńska

  9:00    Skrutynium z obrzędem poświęcenia Skarbców dzieci komunijnych z SP 13 oraz Wczesnej Komunii

18:00    1) Za + Helenę Michalską w 3. rocznicę śmierci

               2) Za + Hildegardę Gańczorz


                        33. NIEDZIELA ZWYKŁA - 15.11.2020 r.

  7:00    Za + Marię Raszka w 30. dzień po śmierci

  9:00    W intencji Jana Zająca z okazji 70. rocznicy urodzin dziękując za otrzymane łaski
                i prosząc o błogosławieństwo dla całej rodziny [TD]

10:30    Za + Bogdana Kuśmirka w 4. rocznicę śmierci - od żony i dzieci z rodzinami

12:00    W intencji parafian

16:30    Nieszpory niedzielne 

17:00    Za + Engelberta Janasa w 6. rocznicę śmierci


                        Msze za zmarłych ofiarowane od uczestników pogrzebu:

+ śp. Halina Piechaczek:     30-dniowa 03.12. g. 18:00;     1) 10.12. g. 18:00;       2) 28.12. g. 7:00                  

+ śp. Ewald Wochnik:           30-dniowa 10.12. g. 18:00;     1) 31.12. g. 7:00                  

+ śp. Erwin Kubik:                  30-dniowa 11.12. g. 17:00;     1) 30.12. g. 7:00                  

+ śp. Elżbieta Piaskowska: 30-dniowa 03.12. g. 7:00;     1) 27.12. g. 7:00;       2) 02.02. g. 18:00


Intencje mszalne 01.11.2020 r.

SŁOWO ŻYCIA: Mt 5,11-12a

Błogosławieni jesteście, gdy [ludzie] wam urągają i prześladują was,
i gdy z mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe na was.
Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie.

 

Intencje mszalne od 01.11. do 08.11.2020 r.


                       NIEDZIELA - 1.11.2020 r. - Uroczystość Wszystkich Świętych

  7:00   W intencji członków XI Róży Żywego Różańca

  9:00   Za ++ Wilhelma Fojcika, Łucję i Józefa Zielińskich

10:30   Za ++ proboszczów naszej parafii: Ks. Pawła Wycisło, Ks. Jana Śliwkę, Ks. Engelberta Październego
              i Ks. Henryka Rothkegla

12:00   Za ++ Józefa Michalika w rocznicę urodzin oraz Stanisława Piotrowskiego i Mariusza Michalika

16:15   Nieszpory za zmarłych

17:00   W intencji parafian


                        PONIEDZIAŁEK - 2.11.2020 r. - Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

  7:00    Za + Teresę Sałacińską - od uczestników pogrzebu (2)

               po mszy nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

  9:00   Za + Eryka Konkola - od córki z rodziną

18:00   1) W intencji parafian ku czci Ducha Świętego o Jego święte dary, owoce i charyzmaty

               2) W intencji Henryka Szymik z okazji 80. rocznicy urodzin [TD]

               po mszy nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus


                        WTOREK - 3.11.2020 r. - dzień powszedni

  7:00   1) Za ++ Zenona Kabat, syna, wnuka i rodzeństwo

               2) Za + Justynę Bembenista - od Hanki i Mariusza z dziećmi 

18:00   1) Za ++ Mieczysława Lisowskiego, syna Zbigniewa, synową Zofię i zięcia Andrzeja

               2) Za ++ Różę, Rajmunda Podleśnych, wnuka Daniela, Annę i Konstantego Sobik,
               Augustynę i Franciszka Sadowskich

19:00   Msza Wspólnoty Jezusa Miłosiernego


                        ŚRODA - 4.11.2020 r. - Wspomnienie św. Karola Boromeusza, bpa

  7:00   1) Za ++ Teresę i Romana Holona - od uczestników pogrzebu

               2) Za + Justynę Bembenista - od rodziny Leników

  8:15    Pogrzeb śp. Haliny Piechaczek

18:00   1) Za ++ Marię i Ignacego Macionczyk, 5 synów oraz Klarę i Izydora Morgała

               2) Za ++ Bolesława Macionczyk, zięcia Kazimierza oraz Teodora i Wiktorię Fojcik


                        CZWARTEK - 5.11.2020 r. - dzień powszedni

  7:00   Za + Gertrudę Banasiak - od uczestników pogrzebu (3)

              po mszy nabożeństwo ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana z modlitwą o powołania

  9:00  Msza w domu chorego w intencji Jana Skopek z okazji 83. rocznicy urodzin

18:00   1) W intencji kapłanów - zwłaszcza za pochodzących z Chwałowic i pracujących w naszej parafii

              oraz o nowe, liczne i święte powołania do służby kapłańskiej, zakonnej i misyjnej

              2) Za ++ dziadków Bertę i Józefa Orlik, Franciszkę i Eryka Białas oraz ++ teściów Alicję i Józefa Drzeniek 

              po mszy nabożeństwo ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana z modlitwą o powołania      


                        PIĄTEK - 6.11.2020 r. - dzień powszedni

  7:00   W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa i członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

               po mszy nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa

17:00    1) Za ++ Klarę i Augustyna Wróbel oraz syna Rajmunda

               2) Za + Janusza Ledwoń - od dzieci Adama i Ani

               po mszy nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa


                        SOBOTA - 7.11.2020 r. - dzień powszedni

  8:00   W intencji czcicieli Najświętszej Maryi Panny, członków Żywego Różańca oraz Dzieci Maryi

               po mszy nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

  9:00   Skrutynium: poświęcenie Skarbców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. z SP 35

18:00   1) W intencji rodzin Getler i Knapik dziękując za otrzymane łaski i prosząc o dalsze
               2) Za + Kazimierza Chrzanowskiego - od sąsiadów z ul. Pukowca 10

               Po mszy chrzest: Rozalia Woś


                        32. NIEDZIELA ZWYKŁA - 8.11.2020 r.

  7:00   Za + Marię Król - od uczestników pogrzebu (2)

  9:00   Za ++ rodziców Apolonię i Albina Chaustowskich oraz zmarłych z rodziny

10:30   Za + Michała Kamińskiego - od uczestników pogrzebu (1!)

12:00   W intencji Rajmunda Kawki z okazji 80. rocznicy urodzin prosząc o błogosławieństwo dla całej rodziny

16:30   Nieszpory niedzielne 

17:00   Za ++ żonę Janin, Gertrudę i Rudolfa Kula, synów: Jana, Karola i Tadeusza, dziadków: Józefa i Annę Zostawa,
              Apolonię i Karola Kula, Anastazję i Michała Pałęgów, córkę Józefę, Genowefę i Feliksa Pałęgów,
              Ewę i Władysława Marek


                        Msze za zmarłych ofiarowane od uczestników pogrzebu:

+ śp. Aniela Kozak:           30-dniowa 29.11. g. 17:00;   oraz   13.12. g. 7:00 - od 5. Róży Żywego Różańca;

                                                                     1) 22.12. g. 18:00;         2) 30.01. g. 8:00;                  

+ śp. Józef Michalak:         30-dniowa 30.11. g. 7:00;          1) 23.12. g. 18:00

                        oraz 09.12. g. 18:00 - od rodziny Szumskich;   14.12. g. 18:00 - od rodziny Zarębskich;

+ śp. Waldemar Motyka:   30-dniowa 2.12. g. 7:00;          1) 2.01. g. 8:00;          2) 31.01. g.12:00;       
                                                                  3) 27.02. g. 18:00;           4) 30.03. g. 7:00

 


Intencje mszalne 25.10.2020 r.

SŁOWO ŻYCIA: 1 Kor 3,16-17

Czyż nie wiecie, żeście świątynią Boga i że Duch Boży mieszka w was? 

Jeżeli ktoś zniszczy świątynię Boga, tego zniszczy Bóg.

Świątynia Boga jest świętą, a wy nią jesteście.

 

Intencje mszalne od 25.10. do 01.11.2020 r.


                        NIEDZIELA - 25.10.2020 r. - Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego

              25. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej

  7:00   Za ++ Eryka Konkola oraz rodziców z obu stron

  9:00   W intencji Anny i Agaty Zawada z okazji urodzin

10:30   W intencji Małgorzaty i Eugeniusza Somerla z okazji 50 r. ślubu [TD]

12:00   1) W intencji Radosława Papuga z okazji 1. rocznicy urodzin
              2) W intencji ofiarodawców kiermaszu misyjnego o Boże błogosławieństwo

              po mszy chrzest: Oliwier Okun, Francesco Capparelli

16:15   Nabożeństwo różańcowe

17:00   Za + Piotra Papież w 6. rocznicę śmierci


                        PONIEDZIAŁEK - 26.10.2020 r. - dzień powszedni

  7:00   26. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej

              po mszy nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

  8:15   Pogrzeb śp. Anieli Kozak

17:15   Nabożeństwo różańcowe

18:00   1) W intencji małżeństw i rodzin przez wstawiennictwo św. rodziców Ludwika i Zelii Martin

              2) Za ++ Eugeniusza Olkowskiego w 6. rocznicę śmierci, zmarłych rodziców, braci Stanisława i Tadeusza,
              teściów, szwagierki i szwagrów

              po mszy nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus


                        WTOREK - 27.10.2020 r. - dzień powszedni

              27. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej

  7:00   Za + Ryszarda Welcela - od pracowników firmy 'Zajazd pod chmurką'

  8:15   Pogrzeb śp. Józefa Michalaka

17:15   Nabożeństwo różańcowe

18:00   1) Za + Ryszarda Likszo - od uczestników pogrzebu (1!)

              2) Za + Henryka Kubicę w 1. rocznicę śmierci


                        ŚRODA - 28.10.2020 r. - Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

              28. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej

  7:00   Za + Justynę Bembenista w 30. dzień po śmierci

17:15   Nabożeństwo różańcowe

18:00   1) W intencji Ks. proboszcza Grzegorza Stencla z okazji urodzin

              2) W intencji Jolanty i Henryka Szczepkowskich z okazji 40. rocznicy ślubu


                        CZWARTEK - 29.10.2020 r. - dzień powszedni

              29. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej

  7:00   Za ++ Mariusza Całka, żonę Jolantę oraz dziadków z obu stron

17:15   Nabożeństwo różańcowe

18:00   1) Za + Zbigniewa Horzelę - od uczestników pogrzebu (2!)

              2) Za + Andrzeja Grim - od uczestników pogrzebu (1)
              3) Za +Jerzego Białek w 30. dzień po śmierci


                        PIĄTEK - 30.10.2020 r. - Święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Katowicach

              30. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej

  7:00   Za + Władysława Rodzik w 30. dzień po śmierci

16:15   Nabożeństwo różańcowe

17:00   1) Za + Józefa Zynek w 10. rocznicę śmierci

              2) Za + Henryka Pogorzałek - od uczestników pogrzebu (2)


                        SOBOTA - 31.10.2020 r. - dzień powszedni

  8:00   1) Za + Michała Kamińskiego w 30. dzień po śmierci

              2) Za + Justynę Bembenista - od Barbary Mirochna z rodziną

 17:15   Nabożeństwo różańcowe

18:00   1) Za + Edwarda Ogon

              2) Za ++ Marię Węgrzyk, męża Józefa, syna Waltera, córkę Teresę i Halinę Szmajduch


                       NIEDZIELA - 1.11.2020 r. - Uroczystość Wszystkich Świętych

  7:00   W intencji członków XI Róży Żywego Różańca

  9:00   Za ++ Wilhelma Fojcika, Łucję i Józefa Zielińskich

10:30   Za ++ proboszczów naszej parafii: Ks. Pawła Wycisło, Ks. Jana Śliwkę, Ks. Engelberta Październego
              i Ks. Henryka Rothkegla

12:00   Za ++ Józefa Michalika w rocznicę urodzin oraz Stanisława Piotrowskiego i Mariusza Michalika

16:15   Nieszpory za zmarłych

17:00   W intencji parafian


Intencje mszalne 18.10.2020 r.

SŁOWO ŻYCIA: Mt 22,18-21

„Czemu Mnie wystawiacie na próbę, obłudnicy? (...)
Oddajcie Cezarowi to, co należy do Cezara
A Bogu to, co należy do Boga”.

 

Intencje mszalne od 18.10. do 25.10.2020 r.


                        29. NIEDZIELA ZWYKŁA - 18.10.2020 r.

              18. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej

  7:00   Za + Krystynę Ucherek w 1. rocznicę śmierci

  9:00   W intencji parafian

10:30   Za dusze w czyśćcu cierpiące

12:00   W intencji Krystyny Stępień z okazji 80. rocznicy urodzin dziękując za otrzymane łaski
               i prosząc o błogosławieństwo dla całej rodziny [TD]

16:15   Nabożeństwo różańcowe

17:00    W intencji dzieci przyjmujących chrzest święty: Lenę Izabelę Czechowską, Kamila Adriana Baniowskiego,
               Bruna Ernesta Ciszewskiego i Antoniego Romana Olkowskiego 
, ich rodziców i chrzestnych


                        PONIEDZIAŁEK - 19.10.2020 r. - dzień powszedni

              19. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej

  7:00   Za + Łukasz Kaczmarczyka w 30. dzień po śmierci

              po mszy nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

17:15    Nabożeństwo różańcowe

18:00   1) W intencji Elżbiety i Mieczysława Szwed z okazji 45 rocznicy ślubu oraz Erwina Kubik z okazji
              85. rocznicy urodzin w podziękowaniu za otrzymane łaski i prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny

              2) Za + Kazimierza Kędlarskiego - od sąsiadów z ul. Pukowca 1

              po mszy nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus


                        WTOREK - 20.10.2020 r. - Wspomnienie św. Jana Kantego, prezb.

              20. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej

  7:00   Za + Marię Król - od uczestników pogrzebu (1)

17:15   Nabożeństwo różańcowe

18:00   1) W intencji młodzieży przystępującej do sakramentu BIERZMOWANIA

              2) Za + Lesława Muszyńskiego - od uczestników pogrzebu (1!)

              3) Za + Ryszarda Welcela - od Izabeli Pajor z rodziną z Limanowej


                        ŚRODA - 21.10.2020 r. - dzień powszedni

              21. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej

  7:00   Za + Mariusza Michalika w 30. dzień po śmierci

17:15   Nabożeństwo różańcowe

18:00   1) Za + Henryka Smołka - od uczestników pogrzebu (2!)

              2) Za + Agnieszkę Rybka w 1. rocznicę śmierci


                        CZWARTEK - 22.10.2020 r. - Wspomnienie św. Jana Pawła II, pap.

              22. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej

  7:00   Za + Marka Kamińskiego 0 od uczestników pogrzebu (1)

17:15   Nabożeństwo różańcowe

18:00   1) W intencji parafian przez pośrednictwo św. Jana Pawła II 

              2) Msza dziękczynna w pewnej intencji      


                        PIĄTEK - 23.10.2020 r. - dzień powszedni

              23. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej

  7:00   1) Za + Łukasza Kaczmarczyka - od rodziny Młynarczyk z Mrągowa

              2) Za ++ Gertrudę Buchalik i męża Maksymiliana

16:15   Nabożeństwo różańcowe

17:00   1) Za + Jadwigę Chojnacką - od uczestników pogrzebu (4!)

              2) Za ++ Zofię i Bolesława Głowacz w kolejna rocznicę śmierci


                        SOBOTA - 24.10.2020 r. - dzień powszedni

              24. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej

  8:00   1) Za + Barbarę Bendinger w 4. rocznicę śmierci

              2) Za + Justynę Bembenista - od Moniki Pytko 

17:15   Nabożeństwo różańcowe

18:00   1) Za ++ rodziców Hildegardę i Ludwika Gruszczyk

              2) Za ++ rodziców Marie i Romana Sobik, dziadków Paulinę i Alojzego Sobik, Maksymiliana Bednorz i 2 żony,
              zmarłych z rodziny Sobik, Bednorz, Szulik


                        NIEDZIELA - 25.10.2020 r. - Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego

              25. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej

  7:00   Za ++ Eryka Konkola oraz rodziców z obu stron

  9:00   W intencji Anny i Agaty Zawada z okazji urodzin

10:30   W intencji Małgorzaty i Eugeniusza Somerla z okazji 50 r. ślubu [TD]

12:00   1) W intencji Radosława Papuga z okazji 1. rocznicy urodzin
              2) W intencji ofiarodawców kiermaszu misyjnego o Boże błogosławieństwo

16:00   KONCERT PAPIESKI

17:00   Za + Piotra Papież w 6. rocznicę śmierci


                        Msze za zmarłych ofiarowane od uczestników pogrzebu:

+ śp. Edeltrauda Tkocz:    30-dniowa 18.11. g. 18:00;     

23.11. g. 7:00 - od byłych współpracowników probostwa;   28.11. g. 8:00 od 1.Róży Żywego Różańca
1) 
8.12. g.6:30;   2) 9.01. g. 18:00;   3) 9.02. g. 7:00;   4) 9.03. g. 18:00;   5) 9.04. g. 18:00;   6) 9.05. g. 7:00

+ śp. Janusz Chwałek:        30-dniowa 20.11. g. 7:00;     1) 15.12. g. 6:30

+ śp. Małgorzata Stolarczuk:  25.11. g. 7:00


Intencje mszalne 11.10.2020 r.

SŁOWO ŻYCIA: Mt 22,11-12

Wszedł król, żeby się przypatrzyć biesiadnikom, i zauważył tam człowieka,
nie ubranego w strój weselny. Rzekł do niego: Przyjacielu, jakże tu
wszedłeś nie mając stroju weselnego? Lecz on oniemiał.

 

Intencje mszalne od 11.10. do 18.10.2020 r.


                        28. NIEDZIELA ZWYKŁA - 11.10.2020 r.

              11. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej
  7:00
   Za + Ryszarda Welcela - od szefa Wiesława Dudka i Adama Pajora

  9:00   Za + Edytę Szyperską w 2. rocznicę śmierci

10:30   Za + Marię Ucherek w 1. rocznicę śmierci

12:00   Za + Magdalenę Wydra w 6. rocznicę śmierci
              po mszy chrzest: Wojciech Aleksander Kozak

16:15   Nabożeństwo różańcowe

17:00   W intencji Michaliny z okazji 10. rocznicy urodzin


                        PONIEDZIAŁEK - 12.10.2020 r. - dzień powszedni

               12. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej

  7:00    Za + Marię Węglorz - od uczestników pogrzebu (2!)

               po mszy nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

17:15   Nabożeństwo różańcowe

18:00    1) Za + Kazimierę Paluch w 3. rocznicę śmierci

               2) Za + Różę Kuchcik - od uczestników pogrzebu (3!)

               po mszy nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus


                        WTOREK - 13.10.2020 r. - Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezb.

               13. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej

  7:00    1) W intencji Jadwigi Parma z okazji urodzin

               2) Za + Justynę Bembenista - od kolegów z KGHM

17:15   Nabożeństwo różańcowe

18:00    1) W intencji czcicieli Matki Bożej Fatimskiej

               2) Za ++ Danutę Kościelny w 9. rocznicę śmierci, rodziców Karola i Stefanię Zimny
               oraz teściów Franciszka i Gertrudę Kościelny


                        ŚRODA - 14.10.2020 r. - dzień powszedni

               14. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej

  7:00    Za + Ryszarda Welcela - od Agnieszki Ślazyk ze Słupnic

17:15   Nabożeństwo różańcowe

18:00    1) Za + Jerzego Liszka - od synów z rodzinami

               2) Za + Łucję i Zygmunta Berger w 2. rocznicę śmierci


                        CZWARTEK - 15.10.2020 r. - Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dz. i dK

               15. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej

  7:00    Za + Henryka Pogorzałek - od uczestników pogrzebu (1)

10:00    Pogrzeb śp. Janusza Chwałek

17:15   Nabożeństwo różańcowe

18:00    1) W intencji chorych o łaskę uzdrowienia ciała i duszy z czuwaniem modlitewnym po mszy

               2) Za + Alojzego Wiencierz w rocznicę śmierci


                        PIĄTEK - 16.10.2020 r. - Uroczystość Św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska

               16. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej

  7:00    1) Za + Kazimierza Chrzanowskiego - od sąsiadów z ul. Pukowca 10

               2) Za + Justynę Bembenista - od Adama i Małgorzaty Kłósek

               po mszy nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego

16:15   Nabożeństwo różańcowe

17:00    1) Za ++ Joachima i Anielę Czech oraz córkę Teresę

               2) Za ++ Rajmunda Krypczyka oraz dwie żony Bernadetę i Jadwigę

               po mszy nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego


                        SOBOTA - 17.10.2020 r. - Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męcz.

              17. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej

  8:00   1) Za ++ Emilię i Karola Koszowskich, syna Henryka i synową Renatę oraz Rajmunda Janek

              2) Za + Justynę Bembenista - od rodziny Śmierciaków

17:15   Nabożeństwo różańcowe

18:00   1) Za ++ Anielę i Roberta Gabryś

              2) Za + Jana Szymańczak


                        29. NIEDZIELA ZWYKŁA - 18.10.2020 r.

              18. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej

  7:00   Za + Krystynę Ucherek w 1. rocznicę śmierci

  9:00   W intencji parafian

10:30   Za dusze w czyśćcu cierpiące

              po mszy chrzest: Gustaw Ludwik Gańczorz

12:00   W intencji Krystyny Stępień z okazji 80. rocznicy urodzin dziękując za otrzymane łaski
               i prosząc o błogosławieństwo dla całej rodziny [TD]

16:15   Nabożeństwo różańcowe

17:00    W intencji dzieci przyjmujących chrzest święty: Lenę Izabelę Czechowską, Kamila Adriana Baniowskiego,
               Bruna Ernesta Ciszewskiego i Antoniego Romana Olkowskiego 
, ich rodziców i chrzestnych


                        Msze za zmarłych ofiarowane od uczestników pogrzebu:

+ śp. Urszula Kucharczyk:   30-dniowa 12.11. g.7:00;           1) 11.12. g. 6:30          

+ śp. Maria Raszka:                  30-dniowa 15.11. g. 7:00;          1) 18..11 g. 7:00;          2) 9.12. g. 6:30;           

oraz 29.11. g. 9:00 od wnuczki Patrycji z rodziną;   14.12. g. 18:00 od swatów z Lutcza


Intencje mszalne 04.10.2020 r.

SŁOWO ŻYCIA: Mt 18,3-5

Zaprawdę, powiadam wam: Jeśli się nie odmienicie
i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego.
Kto się więc uniży jak to dziecko, ten jest największy w królestwie niebieskim.
I kto by przyjął jedno takie dziecko w imię moje, Mnie przyjmuje.

 

Intencje mszalne od 04.10. do 11.10.2020 r.


              NIEDZIELA - 04.10.2020 r. - ODPUST KU CZCI Św. TERESY od DZIECIĄTKA JEZUS, dziewicy i doktora Kościoła

              4. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej

  7:00   Za + Zbigniewa Horzelę - od uczestników pogrzebu (1)

  8:30   Za ++ Stanisława Piotrowskiego w 3. rocznicę śmierci oraz Józefa Michalika

10:00   W intencji kapłanów pracujących w naszej parafii
              po mszy chrzest: Karolina Sobel

11:30    1) SUMA ODPUSTOWA w intencji parafian
              2) W intencji członków X. Róży Żywego Różańca

16:15   Nabożeństwo różańcowe 

17:00   Za ++ Agnieszkę Likszo w 1. rocznicę śmierci oraz męża Ryszarda w 30. dzień po śmierci


                        PONIEDZIAŁEK - 05.10.2020 r. - Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dz.

              5. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej
  7:00   
Za + Bronisława Hyła w rocznicę urodzin

              po mszy nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

17:15    Nabożeństwo różańcowe
18:00   
1) W intencji parafian ku czci Ducha Świętego o Jego święte dary, owoce i charyzmaty

              2) Za ++ Mirosława Wypchoł i Wilhelma Jurochnik w rocznicę urodzin

              po mszy nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus


                        WTOREK - 06.10.2020 r. - dzień powszedni

              6. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej
  7:00   
Za ++ Marię i Józefa Szulik, dwóch synów i dwie synowe oraz zięcia Alojzego

17:15    Nabożeństwo różańcowe
18:00   1)
Za + Romanę Mazepa w rocznicę śmierci

              2) Za ++ Antoniego Szarek i córkę Annę

19:00   Msza Wspólnoty Jezusa Miłosiernego


                        ŚRODA - 07.10.2020 r. - Wspomnienie NMP Różańcowej

              7. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej
  7:00   
Za + męża Kazimierza Kulik w 1. rocznicę śmierci

  9:00   (w kaplicy na ul. Kupieckiej) Za ++ parafian i budowniczych kościoła w rocznicę poświęcenia kaplicy MB Różańcowej
17:00   Poświęcenie różańców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i o 17:15 nabożeństwo różańcowe 

18:00   1) Za ++ Bronisławę i Maksymiliana Wowra oraz zmarłych rodziców z obu stron

              2) Za ++ Gertrudę i Pawła Walter oraz Klarę i Henryka Besuch


                        CZWARTEK - 08.10.2020 r. - dzień powszedni

              8. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej
  7:00   
Za ++ Jerzego Kula, Marię Skóra, Józefa Klimek, Romana Ciopała, Henryka Krzywańskiego, Janinę Mikołajczak i Ryszarda Marek
 - od firmy pogrzebowej STYX Tomasza Wałacha

17:15    Nabożeństwo różańcowe

18:00   1) Za + Leszka Skoczeń w 5. rocznicę śmierci

              2) Za + Eugenię Czech w rocznicę śmierci


                        PIĄTEK - 09.10.2020 r. - dzień powszedni

               9. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej
  7:00   
Za + Marka Brzezinę w 2. rocznicę śmierci

16:15    Nabożeństwo różańcowe

17:00    1) Za ++ Eugeniusza Skórę w 10. rocznicę śmierci oraz rodziców Stefana w 23.  i Genowefę w 4. rocznicę śmierci

               2) Za + Teresę Sałacińską - od uczestników pogrzebu (1)


                        SOBOTA - 10.10.2020 r. - dzień powszedni

               10. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej
  8:00   
Za ++ Irenę Hnatuśko w rocznicę urodzin, teściów Andrzeja i Annę Hnatuśko oraz rodziców Eryka i Emilię Gatnar

13:00   Ślub: Radosław Gicz i Marta Mandrysz

17:15    Nabożeństwo różańcowe

18:00   1) W intencji Ks. Teodora Suchonia z okazji 70. rocznicy urodzin [TD]
              2) W intencji Krystyny i Romana Witala z okazji 45. rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski
              oraz prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny [TD]
              3) Za ++ Erwina Wywioła w 35. rocznicę śmierci, teściową Annę Sobek w rocznicę urodzin
              oraz Gertrudę i Antoniego Witala


                        28. NIEDZIELA ZWYKŁA - 11.10.2020 r.

               11. msza gregoriańska w intencji + Wandy Zamiejskiej
  7:00
   Za + Ryszarda Welcela - od szefa Wiesława Dudka i Adama Pajora

  9:00    Za + Edytę Szyperską w 2. rocznicę śmierci

10:30    Za + Marię Ucherek w 1. rocznicę śmierci

12:00    Za + Magdalenę Wydra w 6. rocznicę śmierci
               po mszy chrzest: Wojciech Aleksander Kozak

16:15    Nabożeństwo różańcowe

17:00    W intencji Michaliny z okazji 10. rocznicy urodzin


                        Msze za zmarłych ofiarowane od uczestników pogrzebu:

+ śp. Bożena Kawecka:          30-dniowa 17.11. g.18:00;     1) 1.12. g. 6:30
+ śp. Justyna Bembenista:   30-dniowa 28.10. g. 7:00;    1) 26.11. g. 18:00;   2) 26.12. g. 7:00;   3) 26.01. g. 7:00;   
4) 26.02. g. 17:00;   5) 25. 03. g. 18:00;   6) 26.04. g. 7:00;   7) 
26.05. g. 7:00;   8) 26.06. g. 8:00;   9) 26.07. g. 7:00;
10) 26.08. g. 18:00;   11) 27.09. g. 18:00;   12) 26.10. g. 18:00

oraz: 13.10. g. 7:00 - od kolegów z KGHM;   16.10. g. 7:00 - od Adama i Małgorzaty Kłósek;   17.10. g. 8:00 - od rodziny Śmierciaków;   24.10. g. 8:00 - od Moniki Pytko;   31.10. g. 8:00 - od Barbary Mirochna z rodziną;   03.11. g. 7:00 - od Hanki i Mariusza z dziećmi;   04.11. g. 7:00 - od rodziny Leników;   22.11. g. 12:00 - od klasy 6a z SP 13


Zapamiętaj mnie (90 dni)

Aby uzyskać dane do logowania zadzwoń: 32 733-39-42