INTENCJE

INFORMACJA O WOLNYCH INTENCJACH MSZALNYCH

Można jeszcze zamówić msze w najbliższych wolnych terminach:

 

11.12. g. 6:45 (2) śro

12.12. g. 6:45 (2) czw

13.12. g. 6:45 (2) pt

 

16.12. g. 6:45 (2) pon

17.12. g. 6:45 (2) wt

18.12. g. 6:45 (2) śro

19.12. g. 6:45 (2) czw

20.12. g. 6:45 (2) pt

23.12. g. 6:45 (1) pon 

23.12. g. 6:45 (2) pon 

24.12. g. 7:00 (3) wt

25.12. g. 9:00 ŚRO

25.12. g. 12:00 ŚRO

26.12. g. 7:00 CZW

27.12. g. 7:00 (1) pt

27.12. g. 7:00 (2) pt

 

30.12. g. 7:00 (1) pon

30.12. g. 7:00 (2) pon

31.12. g. 7:00 (1) wt

31.12. g. 7:00 (2) wt

 

01.01. g. 10:30 ŚRO

01.01. g. 12:00 ŚRO

01.01. g. 17:00 ŚRO

 

03.01. g. 17:00 (2) pt

05.01. g. 9:00 NDZ

05.01. g. 10:30 NDZ

 

06.01. g. 10:30 PON

07.01. g. 7:00 (2) wt

08.01. g. 7:00 (2) śro

09.01. g. 7:00 (1) czw

09.01. g. 7:00 (2) czw

12.01. g. 7:00 NDZ

12.01. g. 9:00 NDZ

 

13.01. g. 7:00 (1) pon

17.01. g. 7:00 (1) pt

19.01. g. 7:00 NDZ

24.01. g. 7:00 (1) pt

26.01. g. 7:00 NDZ

26.01. g. 10:30 NDZ

26.01. g. 12:00 NDZ

 

27.01. g. 7:00 (1) pon

28.01. g. 7:00 (1) wt

29.01. g. 7:00 (1) śro

30.01. g. 7:00 (1) czw

31.01. g. 7:00 (1) pt

02.02. g. 9:00 NDZ

 

03.02. g. 18:00 (1) pon

03.02. g. 18:00 (2) pon

04.02. g. 7:00 (1) wt

05.02. g. 7:00 (1) śro

05.02. g. 18:00 (1) śro

05.02. g. 18:00 (2) śro

06.02. g. 7:00 (1) czw

09.02. g. 17:00 NDZ

 

11.02. g. 7:00 (1) wt

12.02. g. 7:00 (1) śro

12.02. g. 18:00 (2) śro

13.02. g. 7:00 (1) czw

15.02. g. 8:00 (1) sob

15.02. g. 8:00 (2) sob

15.02. g. 18:00 (2) sob

16.02. g. 7:00 NDZ

16.02. g. 9:00 NDZ

16.02. g. 10:30 NDZ

16.02. g. 12:00 NDZ

 

17.02. g. 7:00 (1) pon

17.02. g. 18:00 (2) pon

18.02. g. 18:00 (1) wt

18.02. g. 18:00 (2) wt

19.02. g. 7:00 (1) śro

19.02. g. 18:00 (2) śro

20.02. g. 7:00 (1) czw

21.02. g. 7:00 (1) pt

21.02. g. 17:00 (2) pt

22.02. g. 8:00 (1) sob

22.02. g. 8:00 (2) sob

23.02. g. 18:00 (1) sob

23.02. g. 7:00 NDZ

 

24.02. g. 7:00 (1) pon

25.02. g. 7:00 (1) wt

26.02. g. 7:00 śro

26.02. g. 9:00 śro

26.02. g. 16:00 śro

26.02. g. 18:00 śro

27.02. g. 7:00 (1) czw

27.02. g. 18:00 (1) czw

27.02. g. 18:00 (2) czw

28.02. g. 7:00 (1) pt

28.02. g. 17:00 (1) pt

28.02. g. 17:00 (2) pt

29.02. g. 8:00 (1) sob

29.02. g. 8:00 (2) sob

29.02. g. 18:00 (2) sob

01.03. g. 9:00 NDZ

01.03. g. 10:30 NDZ

01.03. g. 12:00 NDZ

01.03. g. 17:00 NDZ

 

02.03. g. 7:00 (1) pon

02.03. g. 18:00 (2) pon

03.03. g. 7:00 (1) wt

04.03. g. 7:00 (1) śro

04.03. g. 18:00 (2) śro

07.03. g. 18:00 (2) sob

08.03. g. 7:00 NDZ

08.03. g. 9:00 NDZ

08.03. g. 17:00 NDZ

 

09.03. g. 18:00 (2) pon

10.03. g. 7:00 (1) wt

10.03. g. 18:00 (2) wt

11.03. g. 7:00 (1) śro

11.03. g. 18:00 (1) śro

11.03. g. 18:00 (2) śro

12.03. g. 7:00 (1) czw

12.03. g. 18:00 (1) czw

12.03. g. 18:00 (2) czw

14.03. g. 8:00 (1) sob

15.03. g. 7:00 NDZ

 

16.03. g. 7:00 (1) pon

16.03. g. 18:00 (2) pon

17.03. g. 7:00 (1) wt

17.03. g. 18:00 (1) wt

17.03. g. 18:00 (2) wt

18.03. g. 7:00 (1) śro

19.03. g. 7:00 (1) czw

19.03. g. 18:00 (2) czw

20.03. g. 7:00 (1) pt

20.03. g. 17:00 (1) pt

20.03. g. 17:00 (2) pt

21.03. g. 8:00 (1) sob

21.03. g. 8:00 (2) sob

21.03. g. 18:00 (2) sob

22.03. g. 7:00 NDZ

22.03. g. 9:00 NDZ

22.03. g. 10:30 NDZ

22.03. g. 17:00 NDZ

 

23.03. g. 7:00 (1) pon

23.03. g. 18:00 (2) pon

24.03. g. 7:00 (1) wt

24.03. g. 18:00 (1) wt

24.03. g. 18:00 (2) wt

25.03. g. 7:00 (1) śro

25.03. g. 18:00 (2) śro

26.03. g. 7:00 (1) czw

26.03. g. 18:00 (2) czw

27.03. g. 7:00 (1) pt

27.03. g. 17:00 (2) pt

28.03. g. 18:00 (2) sob

29.03. g. 7:00 NDZ

29.03. g. 9:00 NDZ

29.03. g. 17:00 NDZ

 

30.03. g. 18:00 (1) pon

30.03. g. 18:00 (2) pon

31.03. g. 7:00 (1) wt


Intencje mszalne 01.12.2019 r.

SŁOWO ŻYCIA: Mt 24,43-44

Gdyby gospodarz wiedział, o której porze nocy złodziej ma przyjść,
na pewno by czuwał i nie pozwoliłby włamać się do swego domu.
Dlatego i wy bądźcie gotowi, bo w chwili, której się nie domyślacie,
Syn Człowieczy przyjdzie.


1. NIEDZIELA ADWENTU - 01.12.2019 r.

 7:00     W intencji członków XII Róży Żywego Różańca

 9:00    Za + Hildegardę Ludwik - od uczestników pogrzebu (1)

10:30    W intencji parafian

12:00    W intencji Feliksa i Łucji Renczko z okazji urodzin, z podziękowaniem za dar życia

                i z prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny 

16:30    Nieszpory niedzielne 

17:00    Za + Engelberta Janasa w 6. rocznicę śmierci


PONIEDZIAŁEK - 2.12.2019 r. - dzień powszedni

 6:45     1) Za + Teresę Holona - od uczestników pogrzbu (2)

               2) Za + Michała Milnika - od uczestników pogrzebu (1!)

18:00    Za + Alicję Guzy - od uczestników pogrzebu (3!)


WTOREK - 3.12.2019 r. - Wspomnienie Św. Franciszka Ksawerego prezb.

 6:45     1) Za + Agnieszkę Rybka - od uczestników pogrzebu (1)

               2) Za + Jana Stachurę w 1. rocznicę śmierci

 Po mszy nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

 8:15     Pogrzeb śp. Aleksandra Braszko

18:00    W intencji parafian ku czci Ducha Świętego o Jego święte dary, owoce i charyzmaty

19:00    comiesięczna Eucharystia Wspólnoty Jezusa Miłosiernego


ŚRODA - 4.12.2019 r. - Wspomnienie św. Barbary, dz. i męcz., patronki archidiecezji

 6:45     Za ++ rodziców Helenę i Władysława Kadłubek, braci, bratowe oraz pokrewieństwo z obu stron

 9:00     BARBÓRKA - w intencji górników i ich rodzin

18:00    1) Za + Henryka Wilczoka w 2. rocznicę śmierci

                2) Za ++ Annę i Emanuela Groborz 


 CZWARTEK - 5.12.2019 r. - dzień powszedni

 6:45     1) Za + Edwarda Gruszka - od uczestników pogrzebu (2!)

               2) Za + Józefa Golla - od uczestników pogrzebu (1!)

 Po mszy nabożeństwo ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana z modlitwą o powołania

18:00    W intencji kapłanów - zwłaszcza za pochodzących z Chwałowic i pracujących w naszej parafii

               oraz o nowe, liczne i święte powołania do służby kapłańskiej, zakonnej i misyjnej


PIĄTEK - 6.12.2019 r. - dzień powszedni

 6:45     1) W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa i członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

               2) Za + Józefa Ochojskiego - od uczestników pogrzebu (1)

 Po mszy nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa

17:00    Za + Alfreda Karwot - od uczestników pogrzebu (2)


SOBOTA - 7.12.2019 r. - Wspomnienie św.Ambrożego, bpa i dK

 8:00    1) W intencji czcicieli Najświętszej Maryi Panny, członków Żywego Różańca oraz Dzieci Maryi

               2) Za + Gabrielę Brol - od uczestników pogrzebu (4!)

 Po mszy nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

18:00    Za ++ Józefa Fojcika, żonę Wandę, Martę i Stanisława Wiesiołek


2. NIEDZIELA ADWENTU - 8.12.2019 r. - UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

 7:00     Za + Krystynę Stężały w 1. rocznicę śmierci

 9:00     Za + Bogdana Chłodka w 5. rocznicę śmierci

10:30    Za + Marię Ucherek w rocznicę urodzin

12:00    W intencji dzieci przygotowujących sie do I Komunii oraz ich rodzin

               - z ceremonią przyjęcia cudownego medalika NMP

16:30    Nieszpory niedzielne

17:00    Za + syna Mariusza Węgrzyka w 5. rocznicę śmierci


Msze za zmarłych ofiarowane od uczestników pogrzebu:

+ śp. Damian Białas:  30-dniowa 26.12. g. 9:00;      1) 24.01. g. 7:00;       2) 27.02. g. 18:00


Intencje mszalne 24.11.2019 r.

SŁOWO ŻYCIA: Łk 23,38.41-43

Był także nad Nim napis w języku greckim, łacińskim i hebrajskim:

«To jest Król Żydowski». (...) My przecież - sprawiedliwie, odbieramy

bowiem słuszną karę za nasze uczynki, ale On nic złego nie uczynił».

I dodał: «Jezu, wspomnij na mnie, gdy przyjdziesz do swego królestwa».

Jezus mu odpowiedział: «Zaprawdę, powiadam ci: Dziś ze Mną będziesz w raju»


NIEDZIELA - 24.11.2019 r. - UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

 7:00    Za + Maksymiliana Błanik

 9:00    Za + Bogdana Zalewskiego - od uczestników pogrzebu (2)

10:30    W intencji Lili Kobeszko z okazji 60. rocznicy urodzin z prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny [TD]

12:00    W intencji Jolanty i Zbigniewa Papaj z okazji 35. rocznicy ślubu dziekując za otrzymane łaski

                i prosząc o błogosławieństwo dla całej rodziny [TD]

                 na Mszy i po niej występ chóru 'Apasionato' z Boguszowic w ramach Dni Cecyliańskich

16:30    Nieszpory niedzielne

17:00    Za ++ Cecylię i Leona Mizera oraz rodziców z obu stron


PONIEDZIAŁEK - 25.11.2019 r. - dzień powszedni

 7:00    Za + Marię Ucherek w 30. dzień po śmierci

18:00   1) Za ++ Zofię i Adolfa Wierzbickich, Alojzego Wolas, Annę i Emila Sobik, Renatę Michalec i Bożenę Górniak

              2) Za + Ryszarda Murawskiego w 1. rocznicę śmierci


WTOREK - 26.11.2019 r. - dzień powszedni

 6:45    Nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

 7:00    Za + Klarę Smołka w 30. dzień po śmierci

18:00   1) W intencji małżeństw i rodzin przez wstawiennictwo św. rodziców Ludwika i Zelii Martin

              2) Za ++ Alfonsa i Anielę Sobik oraz Ryszarda Pawletę


ŚRODA - 27.11.2019 r. - dzień powszedni

 7:00    Za + Henryka Kubicę - ofiarowana od sąsiadów z ul. Zwycięstwa 27 c

18:00   1) Za + Kazimierza Kubika

              2) Za + Józefa Mańkę w 12. rocznicę śmierci


CZWARTEK - 28.11.2019 r. - dzień powszedni

 7:00    Za + Helenę Kowalczyk oraz ++ rodziców z obu stron

18:00   1) Za + Józefa Kurasz w 14. rocznicę śmierci oraz ++ rodziców z obu stron

              2) Za ++ rodziców Marię i Romana Sobik, dziadków Paulinę i Alojzego Sobik, Maksymiliana Bednorz i 2 żony,

               oraz ++ z rodziny Sobik, Bednorz i Szulik


PIĄTEK - 29.11.2019 r. - dzień powszedni

 7:00    1) Za + Roberta Pitsz oraz rodziców i teściów Zygfryda i Irenę Michalskich

               2) Za + kapłanów - szczególnie z naszej parafii oraz za dusze w czyśćcu cierpiące 

17:00    1) Za ++ Elżbietę i Pawła Marek, Annę i Ignacego Gilner

               2) Za ++ Henryka Kuczerę w 3. rocznicę śmierci oraz córkę Janinę w 5. rocznicę śmierci


SOBOTA - 30.11.2019 r. - Święto św. Andrzeja Apostoła

 8:00    1) Za + Mirelę Czerwińska w 2. rocznicę śmierci

               2) Za + Elżbietę Bełczącką - ofiarowana od członków IX Róży Żywego Różańca

18:00   Za + Alfreda Pietrygę w 30. rocznicę śmierci


1. NIEDZIELA ADWENTU - 01.12.2019 r.

 7:00     W intencji członków XII Róży Żywego Różańca

 9:00    Za + Hildegardę Ludwik - od uczestników pogrzebu (1)

10:30    W intencji parafian

12:00    W intencji Feliksa i Łucji Renczko z okazji urodzin, z podziękowaniem za dar życia

                i prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny 

16:30    Nieszpory niedzielne 

17:00    Za + Engelberta Janasa w 6. rocznicę śmierci


Msze za zmarłych ofiarowane od uczestników pogrzebu:

+ śp. Hubert Sowa:    30-dniowa 21.12. g. 8:00;    1) 19.01. g. 9:00;    2) 19.02. g. 18:00

+ śp. Jerzy Kwiatkowski:    30-dniowa 23.12. g. 6:45;    1) 21.01. g. 7:00

+ śp. Damian Białas:    30-dniowa 26.12. g. 9:00


Intencje mszalne 17.11.2019 r.

SŁOWO ŻYCIA: Łk 21,12-13

… podniosą na was ręce i będą was prześladować.
Wydadzą was do synagog i do więzień
oraz z powodu mojego imienia wlec was będą do królów i namiestników.
Będzie to dla was sposobność do składania świadectwa.


33. NIEDZIELA ZWYKŁA - 17.11.2019 r.

 7:00    Za + Agnieszkę Rybka w 30. dzień po śmierci

 9:00    W intencji Joanny Dejak z okazji 55. rocznicy urodzin

10:30    Za + Bogdana Kuśmirka w 3. rocznicę śmierci - ofiarowana od żony i dzieci z rodzinami

12:00    W intencji rocznych dzieci Stanisława Piotra Sieja, Adriana Grzegorza Bąk i Dawida Szymona Bąk

                oraz za dzieci przyjmujące chrzest święty: Miłosza Igora Kula, Tymoteusza Piotra Kuśka

                i Maksymiliana Kocoń, ich rodziców i chrzestnych

16:00    Koncert scholi Vocatus z okazji Niedzieli Muzyki Kościelnej

17:00    1) W intencji członków scholi Vocatus, Diakonii Muzycznej i chóru Teresa

                2) Za + Jana Kuczera w 10. rocznicę śmierci oraz zmarłych rodziców z obu stron 


PONIEDZIAŁEK - 18.11.2019 r. - Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dz. i męcz.

 7:00     1) Za ++ tatę Jana Zamiejskiego, brata Zbigniewa oraz teścia Franka Szczypkowskiego

               2) W intencji parafian

18:00    1) Za + Eugeniusza Rosa - od uczestników pogrzebu (2!)

               2) Za + Jolantę Filip - od uczestników pogrzebu (2!)

19:00    Smak Karmelu (szkoła modlitwy karmelitańskiej)


WTOREK - 19.11.2019 r. - dzień powszedni

 6:45   Nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

 7:00    Za + Józefa Golla w 30. dzień po śmierci

18:00   1) Za + Michała Milnika w 30. dzień po śmierci

               2) Za + Teresę Holona - od członków IX Róży Żywego Różańca


ŚRODA - 20.11.2019 r. - Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezb.

 7:00     Za + Agnieszkę Rybka - od członków IV Róży Żywego Różańca

18:00    1) Za + Tadeusza Kryczkę w 3. rocznicę śmierci

               2) Za + Elżbietę Bełczącką - ofiarowana od sąsiadów


CZWARTEK - 21.11.2019 r. - Wspomnienie Ofiarowania NMP

 7:00     Za + Kazimierza Kulik w 30. dzień po śmierci

18:00    1) W intencji ministrantów z okazji wspomnienia ich patrona św. Tarsycjusza

                2) W intencji chorych o łaskę uzdrowienia ciała i duszy z czuwaniem modlitewnym po mszy


PIĄTEK - 22.11.2019 r. - Wspomnienie św. Cecylii, dz. i męcz.

 7:00     1) Za + Gabrielę Magiera - od uczestników pogrzebu (5!)

               2) Za + Genowefę Majdańską w rocznicę śmierci ofiarowana od dzieci oraz ++ Antoniego Majdańskiego,

                Helenę i Jana Niewiadomskich

17:00    1) Za + Annę Mazurek w 4. rocznicę śmierci

               2) Za ++ Józefa Kolarskiego w rocznicę śmierci, ++ rodziców Maksymiliana i Marię Kolarskich

                oraz + syna Mirosława


SOBOTA - 23.11.2019 r. - dzień powszedni

 8:00     Za ++ Renatę Czech, rodziców Agnieszkę i Walentego Radeckich

18:00    1) Za ++ Maksymiliana Sobek w 57. rocznicę śmierci oraz żonę Annę

               2) Za + Alfreda Karwota - od członków IX Róży Żywego Różańca


NIEDZIELA - 24.11.2019 r. - UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

 7:00    Za + Maksymiliana Błanik

 9:00    Za + Bogdana Zalewskiego - od uczestników pogrzebu (2)

10:30    W intencji Lili Kobeszko z okazji 60. rocznicy urodzin z prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny [TD]

12:00    W intencji Jolanty i Zbigniewa Papaj z okazji 35. rocznicy ślubu dziękując za otrzymane łaski i prosząc

                o błogosławieństwo dla całej rodziny [TD]

                 na Mszy i po niej występ chóru 'Apasionato' z Boguszowic w ramach Dni Cecyliańskich

16:30    Nieszpory niedzielne

17:00    Za ++ Cecylię i Leona Mizera oraz rodziców z obu stron


Intencje mszalne 10.11.2019 r.

SŁOWO ŻYCIA: Łk 20,34-36

Jezus im odpowiedział: «Dzieci tego świata żenią się i za mąż wychodzą.
Lecz ci, którzy uznani zostaną za godnych udziału w świecie przyszłym
i w powstaniu z martwych, ani się żenić nie będą, ani za mąż wychodzić.
Już bowiem umrzeć nie mogą, gdyż są równi aniołom

i są dziećmi Bożymi, będąc uczestnikami zmartwychwstania.


32. NIEDZIELA ZWYKŁA - 10.11.2019 r.

 7:00   W intencji p. Mariana Fujak - przewodnika pielgrzymki do Medjugorie oraz wszystkich jej uczestników

 9:00   Za + Stanisława Piotrowskiego w 2. rocznicę śmierci

10:30   W intencji Teresy Grockiej z okazji 85. rocznicy urodzin i błogosławieństwo dla całej rodziny

              oraz za zmarłych męża Jana i synów Wiktora i Wiesława

12:00   W intencji Andrzeja Tomczaka z okazji 70. rocznicy urodzin i błogosławieństwo dla całej rodziny [TD]

16:30   Nieszpory niedzielne 

17:00   W intencji Ewy Karwot z okazji urodzin prosząc o błogosławieństwo dla siebie i całej rodziny


PONIEDZIAŁEK - 11.11.2019 r. - Wspomnienie św. Marcina z Tours, bpa

 7:00     Za + Franciszka Pawlasa w 19. rocznicę śmierci

 9:00     W intencji Ojczyzny

18:00    Za+ Elżbietę Bełczącką - od uczestników pogrzebu (1) 


WTOREK - 12.11.2019 r. - Wspomnienie św. Jozafata, bpa i męcz.

 6:45     Nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

 7:00     1) Za + Czesława Pietrusę w 3. rocznicę śmierci oraz prosząc o zdrowie dla żony Ireny

               2) W intencji Weroniki z okazji urodzin

18:00    1) Za+ Jana Majera w 2. rocznicę śmierci

                2) Za++ Wincentego i Jadwigę Kocjan w 21. rocznicę śmierci


ŚRODA - 13.11.2019 r. - Wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męcz. Polski

 7:00     1) W intencji Urszuli Buchalik z okazji 75. rocznicy urodzin z  prośbą o błogosławieństwo Boże

                dla całej rodziny [TD]

18:00    1) Za ++ Ignacego i Marię Macionczyk, 5 synów, 2 synowe i 2 wnuczki

               2) Za ++ Izydora i Klarę Morgała, Edwarda Gomółkę, Bolesława Macionczyka,

                zięcia Kazimierza i Teodora Fojcika


 CZWARTEK - 14.11.2019 r. - dzień powszedni

 7:00     Za + Brunona Woźniczka w 30 dzień po śmierci

18:00    1) Za + Helenę Michalską w rocznicę śmierci

                2) Za + Krzysztofa Suwaj - od uczestników pogrzebu (2)

                3) Za + Henryka Kubicę


PIĄTEK - 15.11.2019 r. - dzień powszedni

 7:00     1) Za + Tadeusza Tatarczyka - od uczestników pogrzebu (3!)

               2) Za + Jolantę Filip (15) - od Renaty i Tomasza Szlag z dziećmi z Koniuszowej

17:00    1) Za + Jana Śramę w 1. rocznicę śmierci

               2) Za + Hildegardę Ludwik - ofiarowana od sąsiadów z ul. Pukowca 11


SOBOTA - 16.11.2019 r. - dzień powszedni

 8:00     1) Za + Marię Czogalik - od uczestników pogrzebu (4)

               2) Za + Krystynę Ucherek w 30. dzień po śmierci

18:00    1) Za ++ rodziców Różę i Adolfa Pogorzałek oraz ojca Rudolfa Starzec

                 2) Za ++ Józefa i Alfredę Kruszyńskich


33. NIEDZIELA ZWYKŁA - 17.11.2019 r.

 7:00    Za + Agnieszkę Rybka w 30. dzień po śmierci

 9:00    W intencji Joanny Dejak z okazji 55. rocznicy urodzin

10:30    Za + Bogdana Kuśmirka w 3. rocznicę śmierci - ofiarowana od żony i dzieci z rodzinami

12:00    W intencji rocznych dzieci Stanisława Piotra Sieja, Adriana Grzegorza Bąk, Dawida Szymona Bąk

                oraz za dzieci przyjmujące chrzest święty: Miłosza Igora Kula, Tymoteusza Piotra Kuśka

                i Maksymiliana Kocoń, ich rodziców i chrzestnych

16:00    Koncert  Joanny Spandel, Scholii Vocatus i Diakonii Muzycznej z okazji Dnia Muzyki Liturgicznej

17:00    1) W intencji członków scholi Vocatus, Diakonii Muzycznej i chóru Teresa

                 2) Za + Janusza Kuczerę w 10. rocznicę śmierci oraz zmarłych rodziców z obu stron 


Msze za zmarłych ofiarowane od uczestników pogrzebu:

+ śp. Józef Ochojski:  30 dniowa 6.12. g. 6:45;   1) 2.01. g. 7:00;   2) 1.02. g. 18:00


Intencje mszalne 03.11.2019 r.

SŁOWO ŻYCIA: Łk 19,8-9

Zacheusz  rzekł do Pana: «Panie, oto połowę mego majątku daję ubogim,
a jeśli kogo w czym skrzywdziłem, zwracam poczwórnie».
Na to Jezus rzekł do niego: «Dziś zbawienie stało się udziałem tego domu».


31. NIEDZIELA ZWYKŁA - 03.11.2019 r.

 7:00   W intencji członków XI Róży Żywego Różańca

 9:00   Za + Teresę Holona - od uczestników pogrzebu (1)

10:30   W intencji Izabeli Wróblewskiej z okazji 50. rocznicy urodzin i o błogosławieństwo dla całej rodziny [TD]

12:00   W intencji córki Izabeli Kuczera z okazji 50. rocznicy urodzin i o błogosławieństwo dla całej rodziny [TD]

               po mszy błogosławieństwo rocznego dziecka Igora Roberta Kula

16:30   Nieszpory niedzielne

17:00   Za ++ żonę Janinę, Gertrudę i Rudolfa Kula, synów Jana, Karola i Tadeusza, dziadków Józefa i Annę Zostawa,

               Apolonie i Karola Kula, Anastazję i Michała Pałęgów, córkę Józefę, Genowefę i Feliksa Pałęgów,

               Ewę i Władysława Marek


PONIEDZIAŁEK - 4.11.2019 r. - Wspomnienie św. Karola Boromeusza, bpa

 7:00   1) Za + Alfreda Zostawa - od uczestników pogrzebu (1)

              2) Za + Jolantę Filip - od Wiesławy i Lucjana z rodziną z Korzennej

18:00   1) Za ++ dziadków Bertę i Józefa Orlik, Franciszkę i Eryka Białas oraz teściów Alicję i Józefa Drzeniek

              2) Za + Wiesława Foryś - od uczestników pogrzebu (2!)


WTOREK - 05.11.2019 r. - dzień powszedni

 6:45   Nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

 7:00   Za + Konrada Tkocza, rodziców, rodzeństwo, teściów i zmarłych z pokrewieństwa

18:00   1) W intencji parafian ku czci Ducha Świętego o Jego święte dary, owoce i charyzmaty

              2) W intencji Jana Skopka z okazji 82. rocznicy urodzin o błogosławieństwo i opiekę Bożą

              3) Za ++ Józefa Mlaka w 1. rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron oraz Jerzego Mlaka

               i Mieczysława Kowalcze 

19:00   Msza Wspólnoty Jezusa Miłosiernego


ŚRODA - 06.11.2019 r. - dzień powszedni

 7:00   Za + Alfreda Karwot - od uczestników pogrzebu (1)

 8:30   Pogrzeb śp. Józefa Ochojskiego

18:00   1) Za ++ Klarę i Augustyna Wróbel oraz syna Rajmunda

              2) Za ++ Stanisława Jaszka w 10. rocznicę śmierci oraz kuzyna Adama


CZWARTEK - 07.11.2019 r. - dzień powszedni

 6:45   Nabożeństwo ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana z modlitwą o powołania

 7:00   1) Za + Jolantę Filip - od Franciszki Szlag z Koniuszowej

              2) Za + Jolantę Filip - od Renaty i Tomasza Szlag z dziećmi z Koniuszowej

18:00   1) W intencji kapłanów - zwłaszcza za pochodzących z Chwałowic i pracujących w naszej parafii

               oraz o nowe, liczne i święte powołania do służby kapłańskiej, zakonnej i misyjnej

               2) W intencji rodzin Getler i Knapik prosząc o potrzebne łaski i dziękując za otrzymane


PIĄTEK - 08.11.2019 r. - dzień powszedni

 7:00   Za ++ Magdalenę Staniszewską, Leona Zniszczoła, Kazimierę Kędlarską, Łucję Szymura,

              Stanisława Mandrelę, Annę Kuczerę, Gabrielę Brol - od firmy pogrzebowej STYX Tomasza Wałacha

17:00   1) Za + Gabrielę Brol - od uczestników pogrzebu (3) 

              2) Za + Janusza Ledwoń - od mieszkańców z ul. Działkowców


SOBOTA - 09.11.2019 r. - Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

 8:00   W intencji dzieci przygotowujących się do Komunii Świetej z ceremonią poświęcenia Skarbców

18:00   1) Za + Ryszarda Banasiaka w 2. rocznicę śmierci

               2) Za + Edwarda Gruszkę - od uczestników pogrzebu (1)


32. NIEDZIELA ZWYKŁA - 10.11.2019 r.

 7:00   W intencji p. Mariana Fujak - przewodnika pielgrzymki do Medjugorie oraz wszystkich jej uczestników

 9:00   Za + Stanisława Piotrowskiego w 2. rocznicę śmierci

10:30   W intencji Teresy Grockiej z okazji 85. rocznicy urodzin i błogosławieństwo dla całej rodziny

              oraz za zmarłych męża Jana i synów Wiktora i Wiesława

12:00   W intencji Andrzeja Tomczaka z okazji 70. rocznicy urodzin i błogosławieństwo dla całej rodziny [TD]

16:30   Nieszpory niedzielne 

17:00   W intencji Ewy Karwot z okazji urodzin prosząc o błogosławieństwo dla siebie i całej rodziny


Intencje mszalne 27.10.2019 r.

SŁOWO ŻYCIA: Łk 18,13-14

A celnik stał z daleka i nie śmiał nawet oczu wznieść ku niebu,
lecz bił się w piersi, mówiąc: „Boże, miej litość dla mnie, grzesznika!”
Powiadam wam: Ten odszedł do domu usprawiedliwiony, nie tamten.

Każdy bowiem, kto się wywyższa, będzie poniżony,
a kto się uniża, będzie wywyższony.


UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO - 27.10.2019 r.

 7:00   Za + Irenę Knura w 5. rocznicę śmierci

 9:00   Za + Edytę Szyperską w 1. rocznicę śmierci - od najbliższej rodziny

10:30   Za + Bogdana Zalewskiego - od uczestników pogrzebu (1)

12:00   W intencji Jadwigi i Wojciecha Kuźnik z okazji rocznicy Ślubu

16:00   Nieszpory niedzielne połączone z różańcem

17:00   Za + Piotra Papież w 5. rocznicę śmierci


PONIEDZIAŁEK - 28.10.2019 r. - Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

 7:00   Za + Artura Stępień - od uczestników pogrzebu (1!)

18:00   1) W intencji Księdza Proboszcza Grzegorza Stencla z okazji rocznicy urodzin

              2) W intencji Stanisława Bryła z okazji 70. rocznicy urodzin i wnuka Mateusza z okazji 20. rocznicy urodzin

              oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny [TD]


WTOREK - 29.10.2019 r. - dzień powszedni

 6:45   Nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

 7:00   Za + Urszulę Zdziebło - od przyjaciół

18:00   1) W intencji małżeństw i rodzin przez wstawiennictwo św. rodziców Ludwika i Zelii Martin

               2) Za + Helenę Malerczyk - od uczestników pogrzebu (2!)


ŚRODA - 30.10.2019 r. - Święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Katowicach

 7:00   1) Za + Alicję Guzy - od uczestników pogrzebu (2)

              2) Za + Łucję Kuczera - od uczestników pogrzebu (1!)

18:00   1) Za + Józefa Zynek w 9. rocznicę śmierci

               2) Za + Stanisława Mandrelę - od uczestników pogrzebu (5!)


CZWARTEK - 31.10.2019 r. - dzień powszedni

 7:00   1) Za + Jolantę Filip - od sąsiadów z ul. Zwycięstwa 31d

16:00   Holy Wins - procesja z relikwiami świętych z cmentarza i msza za dzieci w kaplicy Domu Parafialnego

18:00   1) Za + Edwarda Ogon

               2) Za + Łucję Szymura - od członków IX Róży Żywego Różańca


PIĄTEK - 01.11.2019 r. - UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

 6:45   Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa

 7:00   W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa i członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

 9:00   Za + Leona i Kornelię Pieczyk

10:30   Za + Wilhelma Fojcika

12:00   W intencji parafian

14:00   Nieszpory z modlitwą za zmarłych i procesją na cmentarz  

17:00   Za ++ Ewę Oczadły-Ciołczyk oraz wnuczkę Zosię


SOBOTA - 02.11.2019 r. - Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

 7:45   Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

 8:00   W intencji czcicieli Najświętszej Maryi Panny, członków Żywego Różańca oraz Dzieci Maryi

 9:00   Za + Eryka Konkol - od córki z rodziną 

18:00   1) Za ++ Mieczysława Lisowskiego, syna Zbigniewa, synowa Zofię i zięcia Andrzeja

               2) Za ++ Rajmunda i Różę Podleśny, Konstantego i Annę Sobik, Daniela Sobika oraz Augustynę i Franciszka Sadowskich


31. NIEDZIELA ZWYKŁA - 03.11.2019 r.

 7:00   W intencji członków XI Róży Żywego Różańca

 9:00   Za + Teresę Holona - od uczestników pogrzebu (1)

10:30   W intencji Izabeli Wróblewskiej z okazji urodzin dziękując za otrzymane łaski

12:00   W intencji córki Izabeli Kuczera z okazji 50. rocznicy urodzin i o błogosławieństwo dla całej rodziny [TD]

               po mszy błogosławieństwo rocznego dziecka: Igora Roberta Kula 

16:30   Nieszpory niedzielne

17:00   Za ++ żonę Janinę, Gertrudę i Rudolfa Kula, synów Jana, Karola i Tadeusza, dziadków Józefa i Annę Zostawa, Apolonie i Karola Kula, Anastazję i Michała Pałęgów, córkę Józefę, Genowefę i Feliksa Pałęgów, Ewę i Władysława Marek


Intencje mszalne 20.10.2019 r.

SŁOWO ŻYCIA: Łk 18,7-8

A Bóg, czyż nie weźmie w obronę swoich wybranych,
którzy dniem i nocą wołają do Niego, i czy będzie zwlekał w ich sprawie?
Powiadam wam, że prędko weźmie ich w obronę.
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?


29. NIEDZIELA ZWYKŁA - 20.10.2019 r.

 7:00    Za + Marię Czogalik - od działkowców z ulicy Przewozowej

 9:00    Za + Eugeniusza Rosa - od uczestników pogrzebu (1)

10:30   W intencji Agaty Zawada z okazji 20 rocznicy urodzin

              po mszy chrzest Antoniny Marii Szefer

12:00   W intencji Teresy Albrecht z okazji 85. rocznicy urodzin oraz Czesława Albrecht z okazji 90. rocznicy ur. [TD]

16:15   Nabożeństwo różańcowe

17:00    W intencji rocznych dzieci: Zuzannę Amelię Górowską, Ignacego Kawka i Zofię Pasternak oraz

               za dziecko przyjmujące chrzest święty: Marcelinę Małgorzatę Błaszczyk, jej rodziców i chrzestnych  


PONIEDZIAŁEK - 21.10.2019 r. - dzień powszedni

 7:00    Za + Urszulę Zdziebło - od grupy Emmanuel

18:00   1) Za + Danutę Kościelny w 8. rocznicę śmierci

                 2) Za ++ Różę i Ryszarda Kula oraz córkę Barbarę, rodziców i rodzeństwo z obu stron oraz zmarłego

               Alojzego Marek


WTOREK - 22.10.2019 r. - Wspomnienie św. Jana Pawła II, pap.

 6:45    Nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

 7:00    W intencji Agnieszki i Dariusza Harachuc oraz o błogosławieństwo dla dzieci

18:00    1) Za ++ Wilhelma Jurochnik i Mirosława Wypchoł

               2) Za + Stanisława Mandrela - od sąsiadów


ŚRODA - 23.10.2019 r. - dzień powszedni

 7:00    Za ++ Gertrudę Buchalik i męża Maksymiliana

18:00    1) Za + Gabrielę Magiera - od uczestników pogrzebu (4)

               2) Za + Krystiana Pruszowskiego w 1. rocznicę śmierci


CZWARTEK - 24.10.2019 r. - dzień powszedni

 7:00    Za + Teresę Holona w 30. dzień po śmierci

18:00    1) W intencji Mieczysława Sadlika z okazji 65. rocznicy urodzin [TD]

                2) Za ++ rodziców Hildegardę i Ludwika Gruszczyk


PIĄTEK - 25.10.2019 r. - dzień powszedni

 7:00    Za + Eryka Konkol oraz zmarłych rodziców z obu stron

17:00    1) Za + syna Antoniego Pompa

               2) Za ++ rodziców Hildegardę Franke i dwóch mężów, Leona i Klarę Pompa oraz zmarłych dziadków


SOBOTA - 26.10.2019 r. - dzień powszedni

 8:00    Za + Marię Czogalik - od XII Róży Żywego Różańca

18:00   1) Za ++ Eugeniusza Olkowskiego w 5. rocznicę śmierci, ++ rodziców, braci Stanisława i Tadeusza,

               teściów i szwagierki

               2) Za + Barbarę Bendinger w 3. rocznicę śmierci


30. NIEDZIELA ZWYKŁA - 27.10.2019 r.

 7:00    Za + Irenę Knura w 5. rocznicę śmierci

 9:00    Za + Edytę Szyperską w 1. rocznicę śmierci - od najbliższej rodziny

10:30    Za + Bogdana Zalewskiego - od uczestników pogrzebu (1)

12:00    W intencji Jadwigi i Wojciecha Kuźnik z okazji rocznicy Ślubu

16:00   Nieszpory niedzielne połączone z różańcem

17:00    Za + Piotra Papież w 5. rocznicę śmierci


Msze za zmarłych ofiarowane od uczestników pogrzebu:

+ śp. Maria Ucherek:           30-dniowa 25.11. g. 7:00;    1) 10.12. g. 6:45;    2) 14.01. g. 7:00;

                                                                                                               3) 15.02. g. 8:00;   4) 10.03. g. 18:00

+ śp. Klara Smołka:              30-dniowa 26.11. g. 7:00;    1) 14.12. g. 8:00

+ śp. Krystyna Ucherek:    30-dniowa  16.11. g. 8:00;    1) 18.12. g. 6:45;    2) 15.01. g. 7:00


Intencje mszalne 13.10.2019 r.

SŁOWO ŻYCIA: Łk 17,17-18

Jezus zaś rzekł: «Czy nie dziesięciu zostało oczyszczonych?
Gdzie jest dziewięciu? Żaden się nie znalazł,
który by wrócił i oddał chwałę Bogu, tylko ten cudzoziemiec».


28. NIEDZIELA ZWYKŁA - 13.10.2019 r.

 7:00    Za + Hildegardę Ludwik - od sąsiadów z ul. Pukowca 11

 9:00    W intencji Jadwigi Parma z okazji urodzin

10:30    W intencji Marty i Łukasza Bober z okazji rocznicy ślubu

12:00    W intencji Marii i Henryka Pogorzałek z okazji 50. rocznicy ślubu prosząc o błogosławieństwo Boże

               dla siebie i całej rodziny [TD]

               po mszy chrzest Igi Laury Żyra

16:00    Nieszpory z nabożeństwem fatimskim

17:00    W intencji czcicieli Matki Bożej Fatimskiej


PONIEDZIAŁEK - 14.10.2019 r. - dzień powszedni

 7:00    Za + Krzysztofa Suwaj - od uczestników pogrzebu (1)

 8:15   Pogrzeb śp. Marii Ucherek

18:00   1) Za ++ Roberta i Anielę Gabryś oraz  Jana Szymańczaka

              2) Za + Kazimierę Kędlarską - od sąsiadów z ul. Pukowca 1


WTOREK - 15.10.2019 r. - Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dz. i dK

 6:45    Nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

 7:00    Za + Alojzego Wiencierz w rocznicę śmierci

18:00   1) Za ++ Joachima i Anielę Czech oraz córkę Teresę

               2) Za ++ Rudolfa Zimonia i syna Krystiana


ŚRODA - 16.10.2019 r. - Uroczystość Św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska

 7:00    1) Za + Wiesława Kałuziaka - od uczestników pogrzebu (2!)

18:00    1) Za + Wandę Ciemięga w 1. rocznicę śmierci

               2) Za + Marię Czogalik - od uczestników pogrzebu (3)


CZWARTEK - 17.10.2019 r. - Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męcz.

 7:00    1) Za + Łucję Gremlik - od uczestników pogrzebu (2!)

               2) Za + Alfreda Karwot w 30. dzień po śmierci

18:00   1) W intencji chorych o łaskę uzdrowienia ciała i duszy z czuwaniem modlitewnym po mszy

                2) Za + Włodzimierza Przywóskiego w 2. rocznicę śmierci


PIĄTEK - 18.10.2019 r. - Święto św. Łukasza, Ewangelisty

 7:00    Za + Janusza Ledwoń - od uczestników pogrzebu (2!)

17:00    1) Za ++ rodziców Bernadetę i Rajmunda Krypczyk oraz Jadwigę

               2) Za + Tadeusza Tatarczyka - od uczestników pogrzebu (2)


SOBOTA - 19.10.2019 r. - dzień powszedni

 8:00    1) Za + Gertrudę Tlołka - od uczestników pogrzebu (3!)

               2) Za + Jolantę Filip - od uczestników pogrzebu (1)

18:00   1) Za + Marka Brzezina w 1. rocznicę śmierci

               2) Za + Gabrielę Brol - od koleżanek z pracy (z sortowni JMW-1)


29. NIEDZIELA ZWYKŁA - 20.10.2019 r.

 7:00    Za + Marię Czogalik - od działkowców z ulicy Przewozowej

 9:00    Za + Eugeniusza Rosa - od uczestników pogrzebu (1)

10:30   W intencji Agaty Zawada z okazji 20 rocznicy urodzin

                 po mszy chrzest Antoniny Marii Szefer

12:00   W intencji Teresy Albrecht z okazji 85. rocznicy urodzin oraz Czesława Albrecht z okazji 90. rocznicy urodzin [TD]

16:15   Nabożeństwo różańcowe

17:00    W intencji rocznych dzieci: Zuzannę Amelię Górowską, Ignacego Kawka i Zofię Pasternak oraz za dziecko przyjmujące chrzest święty: Marcelinę Małgorzatę Błaszczyk, jej rodziców i chrzestnych


Msze za zmarłych ofiarowane od uczestników pogrzebu:

+ śp. Agnieszka Rybka:    30-dniowa 17.11. g. 7:00;    1) 3.12. g. 7:00;    2) 11.01. g. 18:00

+ śp. Michał Milnik:    30-dniowa 19.11. g. 18:00;    1) 2.12. g. 7:00

+ śp. Józef Golla:    30-dniowa 19.11. g. 7:00;    1) 5.12. g. 7:00

+ śp. Henryk Kubica:    30-dniowa 14.11. g. 7:00;    1) 15.12. g. 7:00

+ śp. Kazimierz Kulik:    30-dniowa 21.11. g. 7:00;    1) 13.12. g. 7:00;    2) 19.01. g. 17:00;    3) 12.02. g. 18:00

 


Intencje mszalne 06.10.2019 r.

SŁOWO ŻYCIA: Mt 11,29-30

Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy
i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych.
Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie


NIEDZIELA - 06.10.2019 r. - ODPUST KU CZCI ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS, Dziewicy i Doktora Kościoła

 7:00    Za + Józefę Kozielską - od uczestników pogrzebu

 8:30    Za + Krystynę Stelmaszczyk w 14. rocznicę śmierci

10:00   Za + Romanę Mazepa w rocznicę śmierci

11:30   1) W intencji parafian

               2) W intencji członków X. Róży Żywego Różańca

               3) W intencji Anny i Jana Pacholarz z okazji 35. rocz. ślubu prosząc o błogosławieństwo dla całej rodziny [TD]

16:00    Nieszpory odpustowe z nabożeństwem różańcowym

17:00    Za + Pawła Pakurę w 20. rocznicę śmierci


PONIEDZIAŁEK - 07.10.2019 r. - Wspomnienie NMP Różańcowej

  7:00   Za + Stanisława Mandrelę od uczestników pogrzebu (4)

  8:00   Pogrzeb śp. Agnieszki Rybka

  9:00   (w kaplicy na Kupieckiej) Za zmarłych parafian, budowniczych kościoła - z okazji rocznicy poświęcenia

               kaplicy Matki Bożej Różańcowej

17:00   Poświęcenie różańców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i nabożeństwo różańcowe

18:00   1) Za ++ Gertrudę i Pawła Walter, Klarę i Henryka Bezuch

              2) Za ++ Stefana Skóra w 22. rocznicę śmierci, żonę Genowefę w 3. rocznicę śmierci i syna Eugeniusza

               w 9. rocznicę śmierci oraz zmarłych rodziców i dziadków z obu stron

19:00   SMAK KARMELU - szkoła modlitwy karmelitańskiej


WTOREK - 08.10.2019 r. - dzień powszedni

 6:45    Nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

 7:00    1) Za ++ Gertrudę Wojewodzic, Marię Czogalik, Agnieszkę Likszo, Wiesławę Lepsza, Gertrude Tlołka,

               Tomasza Śliwę, Annę Wiankowską - od firmy pogrzebowej STYX Tomasza Wałacha 

               2) Za + Alfreda Zostawa w 30. dzień po śmierci

  8:15   Pogrzeb śp. Michała Milnik

10:00   Pogrzeb śp. Józefa Golla

18:00    1) Za ++ Bronisławę i Maksymiliana Wowra, rodziców z obu stron oraz zięcia Edwarda

               2) Za ++ Franciszka i Jadwigę Wowra oraz zmarłych rodziców z obu stron


ŚRODA - 09.10.2019 r. - dzień powszedni

 7:00    Za + Gabrielę Brol - od uczestników pogrzebu (2)

18:00    1) Za + Mieczysława Latawiec w 10. rocznicę śmierci

               2) Za + Eugenię Czech w 1. rocznicę śmierci


CZWARTEK - 10.10.2019 r. - dzień powszedni

 7:00    1) Za + Kazimierę Kędlarską - od uczestników pogrzebu (2!)

               2) Za + Elżbietę Bełczącką w 30. dzień po śmierci

18:00    1) Za ++ Antoninę Szarek i córkę Annę

                2) Za + Leszka Skoczeń w 4. rocznicę śmierci


PIĄTEK - 11.10.2019 r. - dzień powszedni

 7:00    1) Za + Łucję Szymura - od uczestników pogrzebu (2!)

               2) Za + Edwarda Gruszka w 30. dzień po śmierci

17:00    Za + Zygmunta Bergera w 1. rocznicę śmierci


SOBOTA - 12.10.2019 r. - dzień powszedni

 8:00    1) Za ++ Irenę Hnatuśko, rodziców Emilię i Eryka, teściów Annę i Andrzeja

               2) Za + Emilię Koszowską, męża Karola, Rajmundę Janek, Renatę i Henryka Koszowskich

18:00   1) Za ++ Erwina Wywioł w 34. rocznicę śmierci oraz teściową Annę Sobik w rocznicę urodzin

               2) Za + Kazimierę Paluch w 2. rocznicę śmierci


28. NIEDZIELA ZWYKŁA - 13.10.2019 r.

 7:00    Za + Hildegardę Ludwik - od sąsiadów z ul. Pukowca 11

 9:00    W intencji Jadwigi Parma z okazji urodzin

10:30    W intencji Marty i Łukasza Bober z okazji rocznicy ślubu

12:00    W intencji Marii i Henryka Pogorzałek z okazji 50. rocznicy ślubu prosząc o błogosławieństwo Boże

               dla siebie i całej rodziny [TD]

               po mszy chrzest Igi Laury Żyra

16:00    Nieszpory z nabożeństwem fatimskim

17:00    W intencji czcicieli Matki Bożej Fatimskiej


Msze za zmarłych ofiarowane od uczestników pogrzebu:

+ śp. Brunon Woźniczka:    30-dniowa 14.11. g. 7:00;    1) 11.12. g. 18:00;    2) 8.01. g. 7:00


Zapamiętaj mnie (90 dni)

Aby uzyskać dane do logowania zadzwoń: 32 733-39-42