Księga zmarłych

Pogrzeby i msze za zm. ofiarowane od uczestników pogrzebu

- 20.08.2019;   śp. Jolanta Filip;   lat 66;   zam. ul. Zwycięstwa 31d/2

17.09. g. 7:00;   19.10. g. 8:00;   18.11. g. 18:00 oraz 22 intencje ofiarowane od rodziny:

   01. - od Janiny i Józefa Filip z Mogilna

   02. - od Danuty i Stefana z Mogilna

   03. - od chrześnicy Marzeny z rodziną

   04. - od chrześnicy Marzeny z rodziną

   05. - od Zuzanny i Daniela Rola z Mogilna

   06. - od Anny i Andrzeja Kiełbasa z Mogilna

   07. - od Joanny i Sebastiana Filip z Nowego Sącza

   08. - od Joanny i Sebastiana Filip z Nowego Sącza

   09. - od Piotra Filip z Sylwią z Mogilna

   10. - od Piotra Filip z Sylwią z Mogilna

   11. - od Marzeny i Stanisława Mikulskich z rodziną z Korzennej

   12. - od Wiesławy i Lucjana z rodziną z Korzennej

   13. - od Franciszki Szlag z Koniuszowej

   14. - od Renaty i Tomasza Szlag z dziećmi z Koniuszowej

   15. - od Renaty i Tomasza Szlag z dziećmi z Koniuszowej

   16. - od Katarzyny i Wiesława Szlag z dziećmi z Koniuszowej

   17. - od Katarzyny i Wiesława Szlag z dziećmi z Koniuszowej

   18. - od Anety i Mariusza Szlag z Koniuszowej

   19. - od Kazimiery i Jana Mikulskich z Mogilna

   20. - od Cecylii i Andrzeja Filipowicz z Posadowej

   21. - od Moniki i Marcina Mikulskich z Korzennej

   22. - od Marii i Jerzego Liber z Mogilna

 

- 20.08.2019;   śp. Eugeniusz Rosa;   lat 64;   zam. ul. Śląska 23b/6

16.09. g. 7:00;   20.10. g. 9:00;   18.11. g. 18:00

 

- 12.08.2019;   śp. Martynka Kaczmarek;   lat 5;   zam. ul. Anny Stefek 3/4

 

- 07.08.2019;   śp. Józefa Kozielska;   lat 70;   zam. Ogrodowa 25a

3.09. g. 7:00;   6.10. g. 7:00

 

- 05.08.2019;   śp. Wiesław Foryś;   lat 57;   zam. Górnicza 19c/12

5.09. g. 7:00;   3.10. g. 7:00;   4.11. g. 18:00

 

- 03.08.2019;   śp. Alicja Guzy;   lat 79;   zam. ul. 1 Maja 95/3

28.08. g. 18:00;

 

- 02.08.2019;   śp. Hildegarda Ludwik;   lat 85;   zam. ul. Pukowca 11/10

10.09. g. 18:00;   13.10. g. 7:00;   15.11. g. 17:00;   1.12. g. 9:00

 

- 24.07.2019;   śp. Helena Malerczyk;   lat 91;   zam. ul. Górnicza 18b/7

29.08. g. 18:00;   2.10. g. 7:00;   29.10. g. 18:00

 

- 24.07.2019;   śp. Agnieszka Świątek;   lat 95;   zam. ul. Nowa 2

30.08. g. 17:00;   

 

- 20.07.2019;   śp. Janusz Ledwoń;   lat 64;   zam. ul. Działkowców 3

6.09. g. 17:00;   26.09. g. 7:00;   18.10. g. 7:00

 

- 19.07.2019;   śp. Łucja Gremlik;   lat 73;   zam. ul. Śląska 23/7

22.08. g. 7:00;    25.09. g. 7:00;   17.10. g. 7:00

 

- 15.07.2019;   śp. Tadeusz Tatarczyk;   lat 67;   zam. ul. Górnicza 2a/16

17.08. g.18:00;    17.09. g. 7:00;   18.10. g. 17:00;   15.11. g. 7:00

 

- 15.07.2019;   śp. Krzysztof Suwaj;   lat 55;   zam. ul. Śląska 27c/2

5.09. g. 18:00;    27.09. g.17:00;   14.10 g. 7:00;   14.11. g. 18:00;   10.12. g. 7:00

 

- 11.07.2019;   śp. Sylwia Piechaczek;   lat 41;   zam. Niedobczyce ul. Gen. Andersa 13/10

21.08. g.7:00;   12.09. g. 7:00

 

- 10.07.2019;   śp. Gabriela Brol;   lat 55;   zam. ul. Śląska 5a/3

20.08. g.18:00;    13.09. g. 7:00;   9.10. g. 7:00;   8.11. g. 17:00;   7.12. g. 8:00

 

- 10.07.2019;   śp. Wiesław Kałuziak;   lat 55;   zam. ul. Śląska 3b/6

8.09. g. 7:00;   23.09. g. 7:00;   16.10. g. 7:00

 

- 05.07.2019;   śp. Michał Kowalski;   lat 76;   zam. ul. Kupiecka 16/5;

16.08. g.7:00;   06.09. g. 17:00

 

- 04.07.2019;   śp. Stanisław Mandrela;   lat 80;   zam. ul. Zwycięstwa 25;

16.07. g. 7:00;   8.08. g.18:00;   01.09. g. 10:30;   20.09. g. 7:00;   07.10. g. 7:00;   30.10. g. 18:00 

 

- 03.07.2019;   śp. Łucja Szymura;    lat 98;    zam. ul. Zwycięstwa 29b/7;

05.09. g. 7:00;   11.10. g. 7:00 

 

- 02.07.2019;   śp. Kazimiera Kędlarska;    lat 67;    zam. ul. Pukowca 1/28;

29.07. g.7:00;   04.09. g. 7:00;   10.10. g. 7:00 

 

- 28.06.2019;   śp. Leon Zniszczoł;   lat 88;   zam. ul. Kupiecka 29;

31.07. g. 7:00;   2.09. g. 7:00

 

- 27.06.2019;   śp. Magdalena Staniszewska;   lat 81;   zam. ul. Pukowca 6/7

30.07. g. 7:00

 

- 26.06.2019;   śp. Gertruda Tlołka;   lat 83;   zam. ul. Krupińskiego 9/13;  

26.07. g. 7:00;   28.08. g.7:00;   22.09. g. 17:00;   19.10. g. 8:00

 

- 26.06.2019;   śp. Anna Wiankowska;   lat 87;   zam. ul. Zwycięstwa 19;  

29.07. g. 7:00;   20.08. g. 7:00

 

- 24.06.2019;   śp. Tomasz Śliwa;   lat 22;   zam. Radziejów ul. Okulickiego 14/9;  

24.07. g. 7:00;   25.08. g. 7:00

 

- 21.06. 2019;   śp. Wiesława Lepsza;   lat 80;   zam ul. Pukowca 5/27

17.07. g. 7:00;   19.08. g. 7:00;   18.09. g. 18:00

 

- 19.06.2019;   śp. Agnieszka Likszo z d. Ochojska;   lat 79;   zam. Niewiadom ul. Gustawa Morcinka 5b/11

26.07. g. 17:00;   13.08. g. 7:00

 

- 19.06.2019;   śp. Maria Czogalik;   lat 76;   zam. ul. Górnicza 8/10

19.07. g. 7:00;   16.08. g. 7:00;   15.09. g. 7:00;   16.10. g. 18:00;   16.11. g. 8:00;   16.12. g. 18:00

 

- 12.06.2019;   śp. Gertruda Wojewodzic;   lat 76;   zam. ul. Kupiecka 14/32

12.07. g. 7:00;   12.08. g. 7:00;   12.09. g. 18:00

 

- 07.06.2019;   śp. Tadeusz Ochwat;   lat 80;   zam. ul. Szulika 25

9.07. g. 7:00;   9.08. g. 7:00;   9.09. g. 18:00

 

- 01.06.2019;   śp. Jan Gradziński;   lat 89;   zam. ul. Śląska 27a/7

2.07. g. 7:00;   

 

- 29.05.2019;   śp. Cecylia Kowalczyk;   lat 65;   zam. ul. Pukowca 7/29

27.06. g. 7:00;   25.07. g. 7:00;   26.08. g. 7:00

 

- 27.05.2019;   śp. Józef Stawiarz;   lat 61;   zam. ul. Śląska 2/7

26.06. g. 7:00;   23.07. g. 7:00;   27.08. g. 7:00

 

- 27.05.2019;   śp. Alina Nieborak;   lat 59;   zam. ul. Pukowca 5/34

25.06. g. 7:00;   30.06. g. 9:00;   21.07. g.7:00;   30.08. g. 17:00

 

- 25.05.2019;   śp. Gabriela Magiera;   lat 59;   zam. Prusa 7

17.06. g. 7:00;   21.06. g. 7:00;   23.07. g. 18:00;    22.08. g. 7:00;   22.09. g. 7:00;   23.10. g. 18:00;   22.11. g. 7:00

 

- 18.05.2019;   śp. Felicyta Gryt;   lat 95;   zam. 1 Maja 81

15.06. g. 18:00;   14.07. g. 7:00;   15.08. g. 7:00

 

- 16.05.2019;   śp. Henryk Tomaszewski;   lat 72;   zam. 1 Maja 97/17

13.06. g. 7:00;   13.07. g. 8:00;   18.08. g. 17:00;  12.09. g. 18:00

 

- 10.05.2019;   śp. Teresa Woroniecka;   lat 69;   zam. Radziejów ul. Okulickiego 14/12

11.06. g. 7:00

 

- 08.05.2019;   śp. Ks. Stanisław Nieszporek;   lat 73;   zam. ul. Działkowców 1a;   pogrzeb w Czarkowie 

8.05. g. 8:15 eksportacja w Chwałowicach;   14.05. g. 7:00;   12.06. g. 7:00;   12.07. g.17:00;   14.08. g.7:00;   14.09. g. 18:00

 

- 07.05.2019;   lat 74;   zam. Czechowice-Dziedzice ul. Wieniawskiego 4a

30.05. g. 7:00;   10.06. g. 7:00;   7.07. g. 9:00

 

- 04.05.2019;   śp. Brunon Palenga;   lat 84;   zam. ul. Górnicza 18b/2

30.05. g. 7:00  

 

- 03.05.2019;   śp. Wincenty Falkowski;   lat 80;   zam. ul. Obywatelska 1/6

9.06. g. 12:00;   3.07. g. 7:00;   29.07. g. 18:00

 

- 17.04.2019;   śp. Daniela Skorupa;   lat 79;   zam. ul. Śląska 11a/9

6.06. g. 18:00;   15.07. g. 7:00

 

- 16.04.2019;   śp. Henryk Kuczera;   lat 75;   zam. ul. Zwycięstwa 34

13.05. g. 7:00;   8.06. g. 18:00

 

- 11.04.2019;   śp. Edward Sawoszczuk;   lat 72;   zam. ul. Śląska 16a/5

12.05. g. 17:00;   6.06. g. 7:00

 

- 06.04.2019;   śp. Jan Mika;   lat 66;   zam. ul. Ogrodowa 28d

6.05. g. 7:00   

 

- 05.04.2019; śp. Zofia Oczadły;   żyła 3 miesiące;  zam. ul. Śląska 13b/6

6.05. g. 7:00

 

- 02.04.2019;   śp. Andrzej Dudek;   lat 67;   zam. ul. Kupiecka 14/31

1.05. g. 7:00;   29.05. g. 7:00;   29.06. g. 8:00;   4.08. g. 9:00

 

- 30.03.2019;   śp. Stefania Mańka;   lat 78;   zam. ul. Obywatelska 3/10

7.05. g. 18:00;   27.05. g. 7:00;   27.06. g. 18:00;   27.07. g. 8:00;   28.08. g. 18:00;   28.09. g. 8:00

 

- 25.03.2019;   śp. Ryszarda Kubik,   lat85,   zam. ul. Śląska 19b/7

2.05. g. 18:00;   9.06. g. 7:00

 

- 21.03.2019,   śp. Krystyna Benisz,   lat 82,   zam. ul. Górnicza 2a/7

29.03. g. 7:00;   24.04. g. 7:00;   18.05. g. 8:00

 

- 21.03.2019,   śp. Krystyna Szojer,   lat 93,   zam. ul. Pukowca 8/8

25.03. g. 7:00;   22.04. g. 7:00;   15.05. g. 7:00;   17.06. g. 18:00

 

- 21.03.2019,   śp. Edmund Borowski,   lat 92,   zam. ul. Pukowca 11/20

2.04. g. 7:00;   11.04. g. 7:00;   29.04. g. 18:00;

 

- 20.03.2019,   śp. Alojzy Ogon,   lat 84,   zam. ul. Śląska 13/8

30.03. g.7:00;   14.04. g. 7:00;   13.05. g. 18:00;   16.06. g. 7:00;   16.07. g. 18:00

 

-  13.03.2019,   śp. Janusz Ćmok,   lat 61,   zam. ul. Śląska 21b/4

10.04. g. 7:00;   10.05. g. 7:00;   10.06. g. 18:00;   10.07. g. 18:00

 

- 26.02.2019,   śp. Zofia Marzec,   lat 69,   zam. kiedyś ul. Zwycięstwa 29b/25 (a ostatnio Zwoleń) 

7.04. g. 12:00;   19.05. g. 7:00

 

- 26.02.2019,   śp. Erwin Piechaczek,   lat 73,   zam. ul. 1 Maja 28/1

23.03. g. 8:00;   12.04. g. 7:00

 

- 23.02.2019,   śp. Władysław Szado,   lat 83,   zam. ul. 1 Maja 97/10   

- 20.02.2019,   śp. Barbara Szado,   lat 85,   zam. ul. 1 Maja 97/10

18.03. g. 18:00;   17.04. g. 7:00;   17.05. g. 7:00;   17.06. g. 18:00

 

- 13.02.2019,   śp. Elżbieta Zbrożek,   lat 82,   zam. ul. Pukowca 8

9.03. g. 8:00;   7.04. g. 10:30

 

- 12.02.2019,   śp. Helena Wieczorek,   lat 64,   zam. ul. Kupiecka 14/23

25.02. g. 7:00;   18.03. g. 18:00;   8.04. g. 7:00;   6.05. g. 18:00;   8.06. g. 8:00;   19.07. g. 17:00

 

- 06.02.2019,   śp. Salomea Kobiałko,   lat 84,   zam. ul. 1 Maja 102/5

7.03. g. 18:00;   31.03. g. 7:00

 

- 05.02.2019,   śp. Stefania Jarzyna,   lat 77,   zam. ul. Ogrodowa 7

11.02. g. 18:00;   28.02. g. 7:00;   31.03. g. 10:30;   29.04. g. 7:00

 

- 02.02.2019,   śp. Danuta Gontarek,   lat 78,   zam. ul. Górnicza 19c/15

25.02. g. 18:00;   16.03. g. 8:00

 

- 30.01.2019,   śp. Jan Majchrzak,   lat 82,   zam. ul. 1 Maja 93/1

24.02. g. 17:00;   

 

- 28.01.2019   śp. Andrzej Kucharski,   lat 73,   zam. ul. Górnicza 2c/1

26.02. g. 18:00;   24.03. g. 9:00;   24.04. g. 7:00;   25.05. g. 8:00;   24.06. g. 7:00;   24.07. g. 18:00

 

- 25.01.2019   śp. Natalia Gajda,    lat 84,   zam. ul. 1 Maja 88

3.03. g. 17:00;   24.03. g. 7:00;   27.04. g. 18:00;   24.05. g. 7:00 

 

- 21.01.2019   śp. Joanna Suwaj,   lat 60,   zam. ul. Śląska 16/28

27.01. g. 7:00;   30.01. g. 7:00;   16.02. g. 7:00;   21.02. g. 18:00;   21.03. g. 7:00;   15.04. g. 7:00;   21.05. g. 18:00

 

- 19.01.2019   śp. Teresa Sojka,   lat 88,   zam. ul. Szulika 13c

19.02. g. 18:00;   17.03. g. 7:00;   16.04. g. 18:00

 

- 19.01.2019   śp. Grażyna Szymkowiak,   lat 64,   zam. ul. Radziejowska 4a

16.02. g. 8:00;   14.03. g. 7:00;   15.04. g. 18:00

 

- 17.01.2019   śp. Tomasz Kuczera,   lat 45,   zam. ul. Zwycięstwa 31c/11

13.02. g. 18:00;   15.02. g. 7:00;   15.03. g. 7:00;   16.04. g. 18:00;   14.05. g. 18:00

 

- 10.01.2019   śp. Elżbieta Łągiewka,   lat 67,   zam. ul. Kupiecka 14a/56

12.02. g. 7:00

 

- 03.01.2019   śp. Elżbieta Sechawer-Dutkiewicz,   lat 76,   zam. ul. Kupiecka 2/1

03.02. g. 17:00;   4.03. g. 7:00;   3.04. g. 18:00


Zapamiętaj mnie (90 dni)

Aby uzyskać dane do logowania zadzwoń: 32 733-39-42