Eucharystia

SAKRAMENT EUCHARYSTII
porządek liturgii podany w zakładce Msze Święte 

 

Pierwszy raz do Stołu Pańskiego dzieci przystępują w drugą niedzielę maja:

kolejne terminy: 9.05.2021 r. / 8.05.2022 r. / 14.05.2023 

 

W tym roku miał to być termin 10.05.2020 r. g. 10:00 dla dzieci do Wczesnej i Pierwszej Komunii Świętej

ale ze względu na okoliczności pandemii będziemy uzgadniali indywidualne terminy

zgodnie z treścią zarządzenia Ks. Arcybiskupa z 25.03.2020 r.

Wcześniej spotkanie dziecka i rodzica/ów z Ks. proboszczem w kancelarii

(zaliczenie Małego Katechizmu, formuły spowiedzi oraz uzgodnienia organizacyjne)

Spowiedź dziecka i rodziców zasadniczo dzień przed komunią poprzedzona próbą liturgiczną.

(do spowiedzi dzieci przynoszą stroje komunijne do poświęcenia)

 

USTALONE TERMINY KOMUNII:

23.05. sobota g. 11:00   Marina i Milena Zniszczoł; Agata i Natalia Boczek; Zofia Mokrzycka; Lena Grodoń

spowiedź piątek 22.05. g. 16:00

 

30.05. sobota g. 16:00   Olaf Machnik

spowiedź piątek 29.05. g. 16:00

 

6.06. sobota g. 10:00   Konrad Łęg;   Sebastian Pieter

6.06. sobota g. 16:00   Patryk Kaczmarczyk (ze ślubem rodziców)

spowiedź piątek 05.06. g. 16:00

 

 11.06. czwartek g. 10:30   Magdalena Miczek; Nataniel Bieniek; Maja Cichecka; Natalia Piasecka; Nina Kłutkowska

spowiedź środa 10.06. g. 17:00   

 

13.06. sobota g. 10:00  Julia Panek; Szymon Fiałkowski; Jakub Klamet; Wiktor Ważny

spowiedź piątek 12.06. g. 16:00 

 

26.06. piątek g. 15:30   Zofia Szlosarek; Igor Mental (odprawi Ks. Jarosław Paszkot z Ligockiej Kuźni)

spowiedź czwartek 25.06. g. 16:00 (odprawi Ks. Teodor Suchoń)

 

27.06. sobota g. 16:00   Daria Gabriel; Paulina Klonowska; Wiktoria Ochojska (odprawi Ks.  Teodor Suchoń)

spowiedź czwartek 25.06. g. 16:00 ! (odprawi Ks. Teodor Suchoń)

 

4.07. sobota g. 15:30   Natalia Grabska; Anna Kwiecień; Zuzanna Pawełek (odprawi ks. Paweł Zieliński z Nowin)

spowiedż piątek 03.07. g. 16:00 (odprawi ks. Paweł Zieliński z Nowin)

 

6.07. poniedziałek g. 12:00   Wojciech Gojny; Kacper Mandrela (odprawi ks. Paweł Zieliński z Nowin)

spowiedż piątek 03.07. g. 16:00 ! (odprawi ks. Paweł Zieliński z Nowin)

 

11.07. sobota g.10:00   Mamcarz Wiktoria, Michał Piszczan 

spowiedź piątek 10.07. g. 16:00

 

13.07. poniedziałek g. 12:00   Filip Wiaterek

 spowiedź niedziela 12.07. g. 18:00 !

 

2.08. niedziela g. 13:00   Karol Henzel;   Zofia Klyszcz;   Lena Klyszcz

spowiedź sobota 01.08. g. 17:00

 

20.09. niedziela g.10:00  
Bianka Bluszcz, Maria Kuźnik, Majka Kopaniecka, Paulina Nawała, Natalia Pilor;   Klaudia Zając,
Miłosz Dejewski, Filip Gawroński, Kacper Godula, Piotr Klamann, Oskar Majdanik, Jakub Piecha, Przemysław Rybka

spowiedź sobota 19.09. g. 16:00 !

 

9.05.2021 ? niedziela g. 10:00   Jakub Kołodziej

 

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Aby uzyskać dane do logowania zadzwoń: 32 733-39-42