NEKROLOGI

POGRZEBY:

 

- 19.07. piątek g. 8:15;   śp. Łucja Gremlik;   lat 73;   zam. ul. Śląska 23/7

 

- 20.07. sobota g. 9:30;   śp. Janusz Ledwoń;   lat 64;   zam. ul. Działkowców 3

 

 

MSZE ZA ZMARŁYCH OFIAROWANE OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU

kliknij żeby zobaczyć 

 

 

Łucja

Gremlik

1946-01-25

2019-07-16

Janusz

Ledwoń

1954-08-01

2019-07-16

Tadeusz

Tatarczyk

1951-10-15

2019-07-11

Krzysztof

Suwaj

1963-09-28

2019-07-10

Gabriela

Brol

1964-03-16

2019-07-08

Wiesław

Kałuziak

1963-08-17

2019-07-07

Sylwia

Piechaczek

1978-05-12

2019-07-06

Michał

Kowalski

1942-12-21

2019-07-03

Stanisław

Mandrela

1939-01-02

2019-07-01

Łucja

Szymura

1921-02-11

2019-06-30

Kazimiera

Kędlarska

1952-06-17

2019-06-29

Leon

Zniszczoł

1930-10-08

2019-06-25

Magdalena

Staniszewska

1937-10-16

2019-06-22

Tomasz

Śliwa

1997-01-06

2019-06-20

Anna

Wiankowska

1931-06-28

2019-06-20

Gertruda

Tlołka

1936-03-07

2019-06-19

Urszula

Zdziebło

 

2019-06-16

Wiesława

Lepsza

1938-07-29

2019-06-16

Agnieszka

Likszo

1940-03-16

2019-06-15

Maria

Czogalik

1942-09-08

2019-06-15

Gertruda

Wojewodzic

1943-01-03

2019-06-06

Tadeusz

Ochwat

1939-02-27

2019-06-05

Jan

Gradziński

1929-12-09

2019-05-30

Cecylia

Kowalczyk

1953-06-13

2019-05-25

Józef

Stawiarz

1957-10-30

2019-05-23

Gabriela

Magiera

1960-03-16

2019-05-22

Alina

Nieborak

1960-02-24

2019-05-22

Felicyta

Gryt

1923-08-14

2019-05-15

Henryk

Tomaszewski

1946-06-27

2019-05-12

Teresa

Woroniecka

1949-05-26

2019-05-07

Ks. Stanisław

Nieszporek

1945-09-14

2019-05-02

Brunon

Palenga

1935-01-03

2019-04-30

Jerzy

Bezuch

1945-04-08

2019-04-29

Wincenty

Falkowski

1938-11-06

2019-04-29

Józef

Smołka

 

2019-04-20

Daniela

Skorupa

1939-05-16

2019-04-15

Henryk

Kuczera

1944-03-01

2019-04-12

Edward

Sawoszczuk

1946-05-02

2019-04-06

Jan

Mika

1952-05-25

2019-04-03

Zofia

Oczadły

2019-01-01

2019-03-30

Andrzej

Dudek

1951-11-14

2019-03-29

Stefania

Mańka

1941-12-06

2019-03-28

Ryszarda

Kubik

1934-03-03

2019-03-22

Krystyna

Benisz

1937-01-08

2019-03-19

Krystyna

Szojer

1925-07-06

2019-03-17

Alojzy

Ogon

1934-04-15

2019-03-16

Edmund

Borowski

1926-05-19

2019-03-16

Janusz

Ćmok

1957-07-19

2019-03-10

Erwin

Piechaczek

1946-01-12

2019-02-23

Zofia

Marzec

1949-08-25

2019-02-22

Władysław

Szado

1935-06-18

2019-02-19

Andrzej

Nierodka

 

2019-02-18

Barbara

Szado

1933-08-29

2019-02-17

Elżbieta

Zbrożek

1937-01-07

2019-02-11

Helena

Wieczorek

1954-07-19

2019-02-07

Salomea

Kobiałko

1935-02-01

2019-02-01

Stefania

Jarzyna

1941-03-15

2019-01-31

Danuta

Gontarek

1941-01-04

2019-01-31

Jan

Majchrzak

1936-12-16

2019-01-27

Andrzej

Kucharski

1945-11-10

2019-01-24

Natalia

Gajda

1934-06-29

2019-01-21

Joanna

Suwaj

1958-06-12

2019-01-17

Teresa Maria

Sojka

1930-04-25

2019-01-16

Grażyna

Szymkowiak

1955-10-14

2019-01-15

Tomasz

Kuczera

1973-10-06

2019-01-15

Elżbieta

Łągiewka

1951-01-24

2019-01-06

Elżbieta

Sechawer-Dutkiewicz

1942-07-31

2018-12-30

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Aby uzyskać dane do logowania zadzwoń: 32 733-39-42