KSIĘGA ZMARŁYCH
Pogrzeby i msze za zm. ofiarowane od uczestników pogrzebu
Godziny zobacz w zakładce NAJBLIŻSZE
śp. Jerzy Kuchcik; lat 64; zam. Wielopole, kiedyś Chwałowice ul. Kołłątaja 13
08.06. g. 18:00; 20.08. g. 7:00
śp.. Stanisława Kotowska; lat 87; zam. ul. Pukowca 8/9; pogrzeb na cmentarzu komunalnym w Rybniku
30.07. g. 7:00; 28.08. g.7:00
śp. Zbigniew Gruszczyk; lat 63
21.07. g. 7:00; 27.08. g. 7:00
śp. Janina Biernacka; lat 84; zam. ul. Szulika 24a
14.08. g. 7:00; 22.09. g. 17:00
śp. Andrzej Jamróg; lat 62; zam. ul. Śląska 16/20
11.05. g. 18:00; 11.02.2025 g. 7:00
a ponadto msze ofiarowane:
14.07. g. 7:00 - od siostry Danuty z rodziną
11.08. g. 7:00 - od sióstr Leokadii i Władysławy z rodzinami
16.09. g. 18:00 - od kuzynek Grażyny Zapór i Wiesławy Reczek z rodzinami
28.10. g. 7:00 - od sąsiadki Matyldy Szkoła z Frysztaka
10.11. g. 10:30 na pamiątkę urodzin - od klubu 'Rybki' Rybnik
27.11. g. 18:00 - od siostrzeńca Aleksandra z rodziną
11.12. g. 6:30 - od Anety Jacek i Krystyny Kięczek
10.01.2025 g. 17:00 - od Beaty i Marka Bielamowicz
11.04.2005 g. 17:00 w 1. rocznicę śmierci - od klubu 'Rybki' Rybnik
śp. Franciszek Dybała; lat 81; zam. ul. Obywatelska 5/5
23.07. g. 18:00; 02.09. g. 7:00; 11.10. g. 17:00
śp. Tadeusz Birke; lat 77; zam. ul. Górnicza 18a/20
18.05. g. 18:00; 09.10. g. 7:00; 12.11. g. 18:00; 09.12. g. 18:00
a ponadto msze ofiarowane:
17.07. g. 7:00 - od siostry Krystyny z rodziną
09.08. g. 7:00 - od siostry Bożeny z rodziną
12.09 g. 7:00 - od Joanny i Iwony z rodzinami
śp. Maria Dąbrowska; lat 64; zam. ul. Zwycięstwa 31a/14
15.06. g. 8:00; 23.06. g. 7:00; 07.11. g. 7:00; 10.12. g. 6:30; 07.01.2025 g. 18:00; 07.02.2025 g. 17:00;
07.03.2025 g. 17:00; 07.04.2025 g. 7:00; 07.05.2025 g. 18:00; 07.06.2025 g. 8:00
a ponadto msze ofiarowane:
30.06. g. 7:00 - od mamy
10.07. g. 7:00 - od cioci Urszuli z rodziną
12.07 g. 7:00 - od rodziny Lewickich
21.07. g. 9:00 - od brata
24.07. g. 7:00 - od rodzin Rowińskich i Piecuchów
28. 07. g. 9:00 - od rodziny z Sanoczka
07.08. g. 7:00 - od Lucyny z rodziną
21.09. g. 18:00 - od sióstr
10.10. g. 7:00 - od koleżanek i kolegów z Liceum z Sanoka
śp. Halina Jabłońska; lat 61; zam. ul. Górnicza 2c/4
29.05. g. 7:00; 26.07. g. 7:00
śp. Olga Majchrzak; lat 83; zam. 1 Maja 93a/1
01.05. g. 18:00; 20.06. g. 7:00
śp. Czesław Albrecht; lat 94; zam. ul. Pukowca 2/34
19.06. g. 7:00; 19.07. g. 7:00; 19.08. g. 7:00; 19.09. g. 7:00
a ponadto msza ofiarowana:
26.05. g. 7:00 - od sąsiadów z ul. Pukowca 2
śp. Bogdan Ploch; lat 59; zam. ul. 1 Maja 54/2
23.05. g. 7:00; 13.06. g. 7:00; 9.07. g. 7:00
śp. Eugeniusz Sieczka; lat 72; zam. ul. Obywatelska 7/11
11.06. g. 7:00; 02.07. g. 18:00
śp. Marzena Klimsza; lat 48; zam. ul. Zwycięstwa 93b
18.05. g. 8:00; 08.06. g 18:00; 26.06. g. 7:00
śp. Weronika Kalinowska; lat 84; zam. Piece ul. Krzywa 27, kiedyś ul. 1 Maja 28/4
19.05. g. 7:00;
a ponadto msze ofiarowane:
04.06. g. 18:00 - od Moniki Otręba z Nowego Targu
02.07. g. 7:00 - od rodziny Twaróg z Nowego Targu
01.08. g. 7:00 - od Teresy Twaróg z Nowego Targu
04.09. g. 7:00 - od wspólnoty Żywego Różańca
śp. Maria Ulbrich; lat 79; zam. ul. 1 Maja 41/3
04.06. g. 7:00; 01.07. g. 7:00
śp. Stanisław Grolik; lat 67; zam. ul. Szulika 14/4
21.05. g. 7:00; 25.06. g. 7:00
śp. Barbara Grabska; lat 39; zam. ul. Zwycięstwa 31d/17
30.05. g. 7:00; 30.06. g. 10:30; 25.07. g. 7:00; 28.08. g. 18:00
a ponadto msza ofiarowana:
17.05. g. 7:00 - od opiekunów medycznych
śp. Maria Trybuś; lat 88; zam. ul. Zwycięstwa 31a/7
06.05. g. 7:00; 06.06. g. 18:00
a ponadto msze ofiarowane:
04.07. g. 7:00 - od Kazimiery i Krzysztofa Makos z Zawoi
05.08. g. 7:00 - od Bernadety Liszka i Karoliny Liszka
05.09. g. 7:00 - od Agnieszki i Daniela Pituła oraz Józefa Budzowskiego
06.10. g. 7:00 - od sąsiadów
06.11. g. 18:00 - od sąsiadów
śp. Urszula Chruścielska; lat 82; zam. ul. Pukowca 2/4
27.05. g. 7:00
śp. Jadwiga Paszek; lat 102; zam. ul. 1 Maja 87
07.05. g. 7:00 - od Ewy i Tadeusza Kostoń z rodziną
02.06. g. 9:00 - od Łucji, Ewy i Tadeusza z rodziną
śp. Maria Czepczor; lat 79; zam. ul. Zwycięstwa 41
06.05. g. 18:00; 18.06. g. 18:00; 23.07. g. 7:00
a ponadto msza ofiarowana:
28.05. g. 7:00 - od Wspólnoty Żywego Różańca
śp. Zygmunt Król; lat 94; zam. ul. Obywatelska 8
21.06. g.7:00; 11.07. g.7:00; 22.08. g.7:00; 22.09. g.9:00; 22.10. g.18:00; 22.11. g.7:00; 26.12. g.7:00
a ponadto msze ofiarowane:
18.05. g. 18:00 - od Krystyny i Romana
27.07. g. 8:00 - na pamiątkę 95. urodzin od chrześniaka Ernesta
śp. Łucja Nowakowska; lat 88; zam. ul. Śląska 17/1
01.05. g. 7:00
śp. Mieczysław Wypchło; lat 85; zam. ul. Ogrodowa 28a
12.05. g.8:30; 17.06. g.7:00; 15.07. g.7:00; 16.08. g. 7:00
śp. Zofia Woźniczko; lat 88; ul. 1 Maja 49/7
28.04. g. 7:00 - od wnuka Adriana z żoną oraz wnuka Szymona
15.05. g. 18:00 - od córki Elżbiety z mężem
21.06. g. 17:00 - od Marioli Opałka z rodziną oraz rodziny Dziamskich z Ostrowa Wielkopolskiego
śp. Elżbieta Pompa; lat 91; zam. Kupiecka 31
23.05. g. 18:00; 21.06. g. 17:00
śp. Nataniel Kamiński; lat 18; zam. Górnicza 18c/5
14.05. g.18:00
śp. Stanisław Bryła; lat 74; zam. Pukowca 1/10
13.06. g. 7:00; 13.07. g. 8:00; 13.08. g. 7:00;
14.09. g. 8:00; 13.10. g. 7:00; 13.11. g. 18:00; 13.12. g. 6:30
a ponadto msza ofiarowana:
15.05. g. 18:00 - od Anny, Wiesława i Moniki Szczypkowskich z Ostrowa Wielkopolskiego
śp. Henryk Kania; lat 87; zam. ul. Krupińskiego 1a
29.04. g. 18:00; 30.05. g. 12:00
śp. Daniela Barchańska; lat 67; zam. ul. Kupiecka 14/15
22.05. g. 7:00; 22.06. g. 8:00; 21.07. g. 7:00