Księga zmarłych

Pogrzeby i msze za zm. ofiarowane od uczestników pogrzebu

 

- 27.06.2019;   śp. Magdalena Staniszewska;   lat 81;   zam. ul. Pukowca 6/7;

 

- 26.06.2019;   śp. Gertruda Tlołka;   lat 83;   zam. ul. Krupińskiego 9/13;  

26.07. g. 7:00;   

 

- 26.06.2019;   śp. Anna Wiankowska;   lat 87;   zam. ul. Zwycięstwa 19;  

29.07. g. 7:00;   

 

- 24.06.2019;   śp. Tomasz Śliwa;   lat 22;   zam. Radziejów ul. Okulickiego 14/9;  

24.07. g. 7:00;   25.08. g. 7:00

 

- 21.06. 2019;   śp. Wiesława Lepsza;   lat 80;   zam ul. Pukowca 5/27

17.07. g. 7:00;   19.08. g. 7:00;   18.09. g. 18:00

 

- 19.06.2019;   śp. Agnieszka Likszo z d. Ochojska;   lat 79;   zam. Niewiadom ul. Gustawa Morcinka 5b/11

26.07. g. 17:00;   13.08. g. 7:00

 

- 19.06.2019;   śp. Maria Czogalik;   lat 76;   zam. ul. Górnicza 8/10

19.07. g. 7:00;   16.08. g. 7:00;   15.09. g. 7:00;   16.10. g. 18:00;   16.11. g. 8:00;   16.12. g. 18:00

 

- 12.06.2019;   śp. Gertruda Wojewodzic;   lat 76;   zam. ul. Kupiecka 14/32

12.07. g. 7:00;   12.08. g. 7:00;   12.09. g. 18:00

 

- 7.06.2019;   śp. Tadeusz Ochwat;   lat 80;   zam. ul. Szulika 25

9.07. g. 7:00;   9.08. g. 7:00;   9.09. g. 18:00

 

- 1.06.2019;   śp. Jan Gradziński;   lat 89;   zam. ul. Śląska 27a/7

2.07. g. 7:00;   

 

- 29.05.2019;   śp. Cecylia Kowalczyk;   lat 65;   zam. ul. Pukowca 7/29

27.06. g. 7:00;   25.07. g. 7:00;   26.08. g. 7:00

 

- 27.05.2019;   śp. Józef Stawiarz;   lat 61;   zam. ul. Śląska 2/7

26.06. g. 7:00;   23.07. g. 7:00;   27.08. g. 7:00

 

- 27.05.2019;   śp. Alina Nieborak;   lat 59;   zam. ul. Pukowca 5/34

25.06. g. 7:00;   30.06. g. 9:00;   21.07. g.7:00;   30.08. g. 17:00

 

- 25.05.2019;   śp. Gabriela Magiera;   lat 59;   zam. Prusa 7

17.06. g. 7:00;   21.06. g. 7:00;   23.07. g. 18:00;    22.08. g. 7:00;   22.09. g. 7:00;   23.10. g. 18:00;   22.11. g. 7:00

 

- 18.05.2019;   śp. Felicyta Gryt;   lat 95;   zam. 1 Maja 81

15.06. g. 18:00;   14.07. g. 7:00;   15.08. g. 7:00

 

- 16.05.2019;   śp. Henryk Tomaszewski;   lat 72;   zam. 1 Maja 97/17

13.06. g. 7:00;   13.07. g. 8:00;   18.08. g. 17:00;  12.09. g. 18:00

 

- 10.05.2019;   śp. Teresa Woroniecka;   lat 69;   zam. Radziejów ul. Okulickiego 14/12

11.06. g. 7:00

 

- 8.05.2019;   śp. Ks. Stanisław Nieszporek;   lat 73;   zam. ul. Działkowców 1a;   pogrzeb w Czarkowie 

8.05. g. 8:15 eksportacja w Chwałowicach;   14.05. g. 7:00;   12.06. g. 7:00;   12.07. g.17:00;   14.08. g.7:00;   14.09. g. 18:00

 

- 7.05. wtorek g. 8:15;   śp. Jerzy Bezuch;   lat 74;   zam. Czechowice-Dziedzice ul. Wieniawskiego 4a

30.05. g. 7:00;   10.06. g. 7:00;   7.07. g. 9:00

 

- 4.05. sobota g. 12:00;   śp. Brunon Palenga;   lat 84;   zam. ul. Górnicza 18b/2

30.05. g. 7:00  

 

- 3.05.2019;   śp. Wincenty Falkowski;   lat 80;   zam. ul. Obywatelska 1/6

9.06. g. 12:00;   3.07. g. 7:00;   29.07. g. 18:00

 

- 17.04.2019;   śp. Daniela SKORUPA;   lat 79;   zam. ul. Śląska 11a/9

6.06. g. 18:00;   15.07. g. 7:00

 

- 16.04.2019;   śp. Henryk KUCZERA;   lat 75;   zam. ul. Zwycięstwa 34

13.05. g. 7:00;   8.06. g. 18:00

 

- 11.04.2019;   śp. Edward SAWOSZCZUK;   lat 72;   zam. ul. Śląska 16a/5

12.05. g. 17:00;   6.06. g. 7:00

 

- 06.04.2019;   śp. Jan MIKA;   lat 66;   zam. ul. Ogrodowa 28d

6.05. g. 7:00   

 

- 05.04.2019; śp. Zofia OCZADŁY;   żyła 3 miesiące;  zam. ul. Śląska 13b/6

6.05. g. 7:00

 

- 02.04.2019;   śp. Andrzej DUDEK;   lat 67;   zam. ul. Kupiecka 14/31

1.05. g. 7:00;   29.05. g. 7:00;   29.06. g. 8:00;   4.08. g. 9:00

 

- 30.03.2019;   śp. Stefania MAŃKA;   lat 78;   zam. ul. Obywatelska 3/10

7.05. g. 18:00;   27.05. g. 7:00;   27.06. g. 18:00;   27.07. g. 8:00;   28.08. g. 18:00;   28.09. g. 8:00

 

- 25.03.2019;   śp. Ryszarda KUBIK,   lat85,   zam. ul. Śląska 19b/7

2.05. g. 18:00;   9.06. g. 7:00

 

- 21.03.2019,   śp. Krystyna BENISZ,   lat 82,   zam. ul. Górnicza 2a/7

29.03. g. 7:00;   24.04. g. 7:00;   18.05. g. 8:00

 

- 21.03.2019,   śp. Krystyna SZOJER,   lat 93,   zam. ul. Pukowca 8/8

25.03. g. 7:00;   22.04. g. 7:00;   15.05. g. 7:00;   17.06. g. 18:00

 

- 21.03.2019,   śp. Edmund BOROWSKI,   lat 92,   zam. ul. Pukowca 11/20

2.04. g. 7:00;   11.04. g. 7:00;   29.04. g. 18:00;

 

- 20.03.2019,   śp. Alojzy OGON,   lat 84,   zam. ul. Śląska 13/8

30.03. g.7:00;   14.04. g. 7:00;   13.05. g. 18:00;   16.06. g. 7:00;   16.07. g. 18:00

 

-  13.03.2019,   śp. Janusz ĆMOK,   lat 61,   zam. ul. Śląska 21b/4

10.04. g. 7:00;   10.05. g. 7:00;   10.06. g. 18:00;   10.07. g. 18:00

 

- 26.02.2019,   śp. Zofia MARZEC,   lat 69,   zam. kiedyś ul. Zwycięstwa 29b/25 (a ostatnio Zwoleń) 

7.04. g. 12:00;   19.05. g. 7:00

 

- 26.02.2019,   śp. Erwin PIECHACZEK,   lat 73,   zam. ul. 1 Maja 28/1

23.03. g. 8:00;   12.04. g. 7:00

 

- 23.02.2019,   śp. Władysław SZADO,   lat 83,   zam. ul. 1 Maja 97/10   

- 20.02.2019,   śp. Barbara SZADO,   lat 85,   zam. ul. 1 Maja 97/10

18.03. g. 18:00;   17.04. g. 7:00;   17.05. g. 7:00;   17.06. g. 18:00

 

- 13.02.2019,   śp. Elżbieta ZBROŻEK,   lat 82,   zam. ul. Pukowca 8

9.03. g. 8:00;   7.04. g. 10:30

 

- 12.02.2019,   śp. Helena WIECZOREK,   lat 64,   zam. ul. Kupiecka 14/23

25.02. g. 7:00;   18.03. g. 18:00;   8.04. g. 7:00;   6.05. g. 18:00;   8.06. g. 8:00;   19.07. g. 17:00

 

- 06.02.2019,   śp. Salomea KOBIAŁKO,   lat 84,   zam. ul. 1 Maja 102/5

7.03. g. 18:00;   31.03. g. 7:00

 

- 05.02.2019,   śp. Stefania JARZYNA,   lat 77,   zam. ul. Ogrodowa 7

11.02. g. 18:00;   28.02. g. 7:00;   31.03. g. 10:30;   29.04. g. 7:00

 

- 02.02.2019,   śp. Danuta GONTAREK,   lat 78,   zam. ul. Górnicza 19c/15

25.02. g. 18:00;   16.03. g. 8:00

 

- 30.01.2019,   śp. Jan MAJCHRZAK,   lat 82,   zam. ul. 1 Maja 93/1

24.02. g. 17:00;   

 

- 28.01.2019   śp. Andrzej KUCHARSKI,   lat 73,   zam. ul. Górnicza 2c/1

26.02. g. 18:00;   24.03. g. 9:00;   24.04. g. 7:00;   25.05. g. 8:00;   24.06. g. 7:00;   24.07. g. 18:00

 

- 25.01.2019   śp. Natalia GAJDA,    lat 84,   zam. ul. 1 Maja 88

3.03. g. 17:00;   24.03. g. 7:00;   27.04. g. 18:00;   24.05. g. 7:00 

 

- 21.01.2019   śp. Joanna SUWAJ,   lat 60,   zam. ul. Śląska 16/28

27.01. g. 7:00;   30.01. g. 7:00;   16.02. g. 7:00;   21.02. g. 18:00;   21.03. g. 7:00;   15.04. g. 7:00;   21.05. g. 18:00

 

- 19.01.2019   śp. Teresa SOJKA,   lat 88,   zam. ul. Szulika 13c

19.02. g. 18:00;   17.03. g. 7:00;   16.04. g. 18:00

 

- 19.01.2019   śp. Grażyna SZYMKOWIAK,   lat 64,   zam. ul. Radziejowska 4a

16.02. g. 8:00;   14.03. g. 7:00;   15.04. g. 18:00

 

- 17.01.2019   śp. Tomasz KUCZERA,   lat 45,   zam. ul. Zwycięstwa 31c/11

13.02. g. 18:00;   15.02. g. 7:00;   15.03. g. 7:00;   16.04. g. 18:00;   14.05. g. 18:00

 

- 10.01.2019   śp. Elżbieta ŁĄGIEWKA,   lat 67,   zam. ul. Kupiecka 14a/56

12.02. g. 7:00

 

- 03.01.2019   śp. Elżbieta SECHAWER-DUTKIEWICZ,   lat 76,   zam. ul. Kupiecka 2/1

03.02. g. 17:00;   4.03. g. 7:00;   3.04. g. 18:00


Pogrzeby 2019

 

 


Pogrzeby 2018

 

 


Pogrzeby 2017

 

 


Zapamiętaj mnie (90 dni)

Aby uzyskać dane do logowania zadzwoń: 32 733-39-42