INTENCJE

Intencje mszalne 11.11.2018r.

SŁOWO ŻYCIA: Mk 12,43b-44

„Zaprawdę, powiadam wam: Ta uboga wdowa wrzuciła najwięcej

ze wszystkich, którzy kładli do skarbony. Wszyscy bowiem wrzucali

z tego, co im zbywało; ona zaś ze swego niedostatku

wrzuciła wszystko, co miała, całe swe utrzymanie.”

                       


32 NIEDZIELA ZWYKŁA - 11.11.2018 r.

  7:00    Za + Czesława Zimończyka - od uczestników pogrzebu (2!)

  9:00    1) W intencji Ojczyzny z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości

                2) W intencji parafian

10:30    Za + Czesława Pietrusę w 2. rocznicę śmierci

12:00    Za + Tadeusza Kluczyka - od uczestników pogrzebu (2)

16:30    Nieszpory niedzielne 

17:00    Za + Edwarda Wałacha


PONIEDZIAŁEK - 12.11.2018 r. - Wspomnienie Obowiązkowe św. Jozafata, bpa i męcz.

  7:00    Za + Hertę Wróbel - od uczestników pogrzebu (6!)

18:00    1) Za ++ Ignacego i Marię Macionczyk, 5 synów, 2 synowe, 2 wnuczki, Izydora i Klarę Morgała, Edwarda Gomółkę

               2) Za ++ Bolesława Macionczyka, zięcia Kazimierza, Teodora Fojcika


WTOREK - 13.11.2018 r. - Wspomnienie Obowiązkowe św. Benedykta,Jana,Mateusza,Izaaka i Krystyna,

 pierwszych męczenników Polski

  6:45    Nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

  7:00    Za + Urszulę Stępień - od uczestników pogrzebu (1)

18:00    1) Za + Jana Majera w 1. rocznicę śmierci

               2) Za ++ Wincentego i Jadwigę Kocjan w 20. rocznicę śmierci


ŚRODA - 14.11.2018 r. - dzień powszedni

  7:00    1) Za + Wojciecha Piątkowskiego - od uczestników pogrzebu (1!)

               2) Za + Rafała Dygasa w 30. dzień po śmierci

18:00    1) Za ++ rodziców Krystynę i Teodora Pytlików, teściów Martę i Franciszka Dobiasów

               2) Za + Helenę Stelmaszczyk w 12. rocznicę śmierci


CZWARTEK - 15.11.2018 r. - dzień powszedni

  7:00    Za + Czesława Bryła

18:00    1) W intencji chorych o łaskę uzdrowienia ciała i duszy z czuwaniem modlitewnym po mszy

               2) Za + Jana Kuczerę - od uczestników pogrzebu (6)


PIĄTEK - 16.11.2018 r. - dzień powszedni

  7:00    Za + Ewę Plewczyńska - od uczestników pogrzebu (2)

17:00    Za + Stanisława Bujaka - od uczestników pogrzebu (5)


SOBOTA - 17.11.2018 r. - Wspomnienie Obowiązkowe św. Elżbiety Węgierskiej, zak.

  8:00    Za + Ewę Rozrażewską - od uczestników pogrzebu (1)

18:00    1) Za ++ Józefa i Alfredę Kruszyńskich

               2) Za + Marka Brzezina – w 30. dzień śmierci


33 NIEDZIELA ZWYKŁA - 18.11.2018 r.

  7:00    Za + Mariusza Nieborak - od uczestników pogrzebu (1)

  9:00    Za + Helenę Michalską w 1. rocznicę śmierci

10:30    1) W intencji Kornelii i Ernesta Wolnych z okazji 50. rocznicy ślubu [TD]

                2) W intencji Jadwigi i Mariana Klęczar z okazji 50. rocznicy ślubu [TD]

12:00    Za roczne dziecko: Łucję Annę Skorupa oraz za dzieci przyjmujące chrzest święty:

            Macieja Dawida Gruz i Dawida Mariusza Owczarek, ich rodziców i chrzestnych

16:30    Nieszpory niedzielne 

17:00    Za + Bogdana Kuśmirek w 2. rocznicę śmierci – od żony i dzieci z rodzinami


Msze za zmarłych ofiarowane od uczestników pogrzebu:

+ śp. Bronisław Karnówka:      30-dniowa 3.12. g.18:00;           1) 2.01. g.7:00;             2) 3.02. g.9:00

+ śp. Józef Mlak: od rodziny    1) 3.12. g.7:00;             2) 11.01. g.7:00;           3) 5.02. g.18:00;           4) 4.03. g.18:00

 


Intencje mszalne 04.11.2018r.

SŁOWO ŻYCIA: Mk 12,32b-33

Bardzo dobrze, Nauczycielu, słusznieś powiedział,

bo Jeden jest i nie ma innego prócz Niego. Miłować Go całym sercem,

całym umysłem i całą mocą i miłować bliźniego jak siebie samego

daleko więcej znaczy niż wszystkie całopalenia i ofiary


31 NIEDZIELA ZWYKŁA - 4.11.2018 r.

  7:00    Za członków XI Róży Żywego Różańca

  9:00    1) Za + Władysławę Wosik - od uczestników pogrzebu (2)

                 2) W intencji parafian

10:30    Za + Zytę Weinreich - od uczestników pogrzebu (3)

12:00    Za + Łucję Berger - od uczestników pogrzebu (3)

16:00    Nieszpory i różaniec za zmarłych

17:00    Za ++ żonę Janinę, Gertrudę i Rudolfa Kula, synów Jana, Karola i Tadeusza, dziadków Józefa i Annę Zostawa, Apolonię i Karola Kula, Anastazję i Michała Pałęga, córkę Józefę, Genowefę i Feliksa Pałęga, Ewę i Władysława Marek


PONIEDZIAŁEK - 5.11.2018 r. - dzień powszedni

  7:00    1) Za ++ Rozalię i Feliksa Berger

               2) W intencji Jana Skopka z okazji urodzin o łaskę zdrowia i opiekę Bożą

17:15    Różaniec za zmarłych

18:00    1) Za ++ dziadków Orlik, Białas oraz teściów Alicję i Józefa Drzeniek

               2) Za ++ Stanisława Jaszek, kuzyna Adama i zmarłych z rodziny


WTOREK - 6.11.2018 r. - dzień powszedni

  6:45    Nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

  7:00    1) Za ++ Zenona Kabata, syna, wnuka, rodziców z obu stron i rodzeństwo

               2) Za ++ Konrada Tkocza, rodziców i teściów

  8:15    Pogrzeb śp. Bronisława Karnówki

17:15    Różaniec za zmarłych

18:00    1) W intencji parafian ku czci Ducha Świętego o Jego święte dary, owoce i charyzmaty

               2) Za + Marię Misztal – od uczestników pogrzebu (2!)

19:00    Msza Wspólnoty Jezusa Miłosiernego


ŚRODA - 7.11.2018 r. - dzień powszedni

  7:00    1) Za + Helenę Omyłę - od uczestników pogrzebu (5)

               2) Za + Mieczysława Olesia w 1. rocznicę śmierci

17:15    Różaniec za zmarłych

18:00    1) W intencji rodzin Getler i Knapik

               2) Za + Romana Śpiewlę prosząc o radość życia wiecznego


CZWARTEK - 8.11.2018 r. - dzień powszedni

  7:00    1) Za ++ Gerarda Kozany, Renatę Norkowską, Czesława Zimończyka, Władysławę Wosik, Mariusza Nieboraka, Ewę Plewczyńską - od Firmy Pogrzebowej „STYX” – Tomasza Wałacha

               2) Za + Eugenię Czech w 30. Dzień po śmierci

17:15    Różaniec za zmarłych

18:00    1) Za ++ Klarę i Augustyna Wróbel, syna Rajmunda

               2) Za + Łucję Berger – od koleżanki Haliny z rodziną


PIĄTEK - 9.11.2018 r. - Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

  7:00    Za + męża Bolesława i syna Bogdana

17:00    1) Za + Ryszarda Banasiaka w 1. rocznicę śmierci

               2) Za ++ Franciszka Pawlasa, rodziców i teściów, Helenę i Władysława Kadłubek oraz pokrewieństwo z obu stron


SOBOTA - 10.11.2018 r. - Wspomnienie Obowiązkowe św. Leona Wielkiego, pap. i dK

  8:00    1) W intencji Wincentego Falkowskiego z okazji 80. rocznicy urodzin i o błogosławieństwo dla całej rodziny [TD]

               2) Za ++ rodziców Rajmunda Krypczyka i dwie żony Bernadetę i Jadwigę

18:00    1) Za + Janinę Holek - od uczestników pogrzebu (1)

               2) Za + Józefa Palarczyka w 30. dzień po śmierci


32 NIEDZIELA ZWYKŁA - 11.11.2018 r.

  7:00    Za + Czesława Zimończyka – od uczestników pogrzebu (2!)

  9:00    1) W intencji Ojczyzny z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości

               2) W intencji parafian

10:30    Za + Czesława Pietrusę w 2. rocznicę śmierci

12:00    Za + Tadeusza Kluczyka - od uczestników pogrzebu (2)

16:30    Nieszpory niedzielne 

17:00    Za + Edwarda Wałacha


Intencje mszalne 28.10.2018r.

SŁOWO ŻYCIA: Mk 10,47b-48

Ten słysząc, że to jest Jezus z Nazaretu, zaczął wołać:

«Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nade mną!»

Wielu nastawało na niego, żeby umilkł. Lecz on jeszcze głośniej wołał:

«Synu Dawida, ulituj się nade mną!»

                       


30 NIEDZIELA ZWYKŁA - 28.10.2018 r.

  7:00    Za + Irenę Knura w 4. rocznicę śmierci

  9:00    W intencji Alana i Patrycji Szczepaniak z okazji 5. rocznicy ślubu prosząc o błogosławieństwo Boże dla synka Fabiana i całej rodziny

10:30    W intencji Stanisława Sieja z okazji urodzin prosząc o błogosławieństwo Boże dla siebie i całej rodziny

12:00    1) W intencji parafian

            2) W intencji Księdza Proboszcza Grzegorza Stencla z okazji urodzin

16:30    Nieszpory niedzielne 

17:00    W intencji Jagody Albrecht z okazji 18. rocznicy urodzin o dary Ducha Świętego w dorosłym życiu oraz

o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny


PONIEDZIAŁEK - 29.10.2018 r. – dzień powszedni

  7:00    Za ++ rodziców Helmuta w 12. rocznicę śmierci i Ludwikę Klois w 4. rocznicę śmierci

18:00    1) Za ++ Kazimierza Oślizlok, zmarłych rodziców i teściów        

               2) Za + Edytę Szyperską - od sąsiadów z ul. Górniczej 14


WTOREK - 30.10.2018 r.
Święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Katowicach

  6:45    Nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

  7:00    Za + Hildegardę Gruszczyk – od VIII. Róży Żywego Różańca

18:00    1) W intencji małżeństw i rodzin przez wstawiennictwo św. rodziców Ludwika i Zelii Martin

               2) Za + Józefa Zynek w 8. Rocznicę śmierci


ŚRODA - 31.10.2018 r. - dzień powszedni

  7:00    Za + Hildegardę Zimny – od III. Róży Żywego Różańca

16:45    Holy Wins - procesja z relikwiami świętych od cmentarza do kościoła z różańcem w drodze

18:00    Za + Janinę Holek - od sąsiadki Haliny z rodziną


CZWARTEK - 1.11.2018 r.
UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

  6:45    Nabożeństwo ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana z modlitwą o powołania

  7:00    W intencji parafian

  9:00    Za + Hildegardę Gruszczyk w 30. dzień po śmierci

10:30    Za + Wilhelma Fojcika

12:00    Za + Jana Grzyb w 30. dzień po śmierci

14:00     Nieszpory z modlitwą za zmarłych i procesją na cmentarz      

17:00    W intencji kapłanów - zwłaszcza za pochodzących z Chwałowic i pracujących w naszej parafii

            oraz o nowe, liczne i święte powołania do służby kapłańskiej, zakonnej i misyjnej


PIĄTEK - 2.11.2018 r.
Wspomnienie Obowiązkowe Wszystkich Wiernych Zmarłych

  6:45    Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa

  7:00    W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa i członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

  9:00    Za + ojca Eryka Konkol - od córki z rodziną

17:00    Za ++ Rajmunda i Różę Podleśny, Annę i Konstantego Sobik, wnuka Daniela oraz Annę i Karola Michna


SOBOTA - 3.11.2018 r. - dzień powszedni

  7:45    Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

  8:00    1) W intencji czcicieli Najświętszej Maryi Panny, członków Żywego Różańca oraz Dzieci Maryi

               2) Za ++ Mieczysława Lisowskiego, syna Zbigniewa, synową Zofię i zięcia Andrzeja

18:00    Za + Piotra Piechaczek - od uczestników pogrzebu (3!)


31 NIEDZIELA ZWYKŁA - 4.11.2018 r.

  7:00    Za członków XI Róży Żywego Różańca

  9:00    1) Za + Władysławę Wosik - od uczestników pogrzebu (2)

                2) W intencji parafian

10:30    Za + Zytę Weinreich - od uczestników pogrzebu (3)

12:00    Za + Łucję Berger - od uczestników pogrzebu (3)

16:30    Nieszpory niedzielne 

17:00    Za ++ żonę Janinę, Gertrudę i Rudolfa Kula, synów Jana, Karola i Tadeusza, dziadków Józefa i Annę Zostawa, Apolonię i Karola Kula, Anastazję i Michała Pałęga, córkę Józefę, Genowefę i Feliksa Pałęga, Ewę i Władysława Marek


Msze za zmarłych ofiarowane od uczestników pogrzebu:

+ śp. Marek Brzezina:              30-dniowa 17.11. g.18:00;         1) 19.12. g.7:00;           2) 12.01. g.18:00

+ śp. Piotr Szymura:               30-dniowa 24.11. g.8:00;           1) 20.12. g.18:00;          2) 23.01. g.7:00

+ śp. Krystian Pruszkowski:    30-dniowa 26.11. g.18:00;         1) 22.12. g.8:00;           2) 23.01. g.18:00


Intencje mszalne 21.10.2018r.

SŁOWO ŻYCIA: Mk 10,43b-45

Kto by między wami chciał się stać wielkim, niech będzie sługą

waszym. A kto by chciał być pierwszym między wami, niech będzie

niewolnikiem wszystkich. Bo i Syn Człowieczy nie przyszedł,

aby Mu służono, lecz żeby służyć i dać swoje życie na okup za wielu.


29 NIEDZIELA ZWYKŁA - 21.10.2018 r.

  7:00    Za ++ Ryszarda Szulika, żonę Wandę, córkę Jolantę, zięcia Eugeniusza

  9:00    1) W intencji działkowców z ul. Przewozowej i ich rodzin

                 2) W intencji parafian

10:30    W intencji Kazimiery Gojny z okazji 50. rocznicy urodzin i błogosławieństwo dla całej rodziny [TD]

12:00    W intencji Urszuli i Andrzeja Kucharskich z okazji 50. rocznicy ślubu [TD]

16:00    Różaniec i nieszpory         

17:00    Za roczne dzieci: Dominika Franciszka Zmorek, Mikołaja Józefa Koczar, Karolinę Różę Siwy, Dawida Dominika Karwot oraz za dzieci przyjmujące chrzest święty: Zuzannę Annę Wieczorek, Esterę Joannę Bienek, ich rodziców i chrzestnych


PONIEDZIAŁEK - 22.10.2018 r. – Wspom. Obow. św. Jana Pawla II, pap.

  7:00    Za + Ewę Rozrażewską w 30. dzień po śmierci

18:00    1) Za ++ Bronisławę i Wiktora Juraszczyk oraz Annę i Maksymiliana Sowa        

               2) Za + Zytę Weinreich – od uczestników pogrzebu


WTOREK - 23.10.2018 r. - dzień powszedni

  6:45    Nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

  7:00    Za ++ Gertrudę Buchalik i męża Maksymiliana

18:00    1) Za ++ Hildegardę Franke oraz dwóch mężów

               2) Za ++ Antoniego Pompa i dziadków


ŚRODA - 24.10.2018 r. - dzień powszedni

  7:00    Za + Rafała Siwica - od uczestników pogrzebu (1!)

18:00    1) Za ++ rodziców Hildegardę i Ludwika Gruszczyk

               2) Za ++ Marię i Romana Sobik, Paulimę i Alojzego Sobik, Maksymiliana Bednorz oraz dwie żony


CZWARTEK - 25.10.2018 r. - dzień powszedni

  7:00    Za + Eryka Konkol oraz rodziców z obu stron

18:00    1) Za ++ Anielę i Roberta Gabryś oraz Jana Szymańczaka

               2) Za + Marię Misztal – od sąsiadów


PIĄTEK - 26.10.2018 r. - dzień powszedni

  7:00    Za ++ Fryderyka Ślusarczyk, rodziców, teściów, braci, bratowe i szwagra - od siostry z rodziną

17:00    1) Za ++ Eugeniusza Olkowskiego w 4. rocznicę śmierci, zmarłych rodziców, braci Stanislawa i Tadeusza oraz szwagierki i szwagra

               2) Za + Krystynę Stelmaszyk w 13. rocznicę śmierci


SOBOTA - 27.10.2018 r. - dzień powszedni

  8:00    1) Za + Ewę Waleczek w 30. dzień po śmierci

               2) Za + Elfrydę Hyła - od VII róży Żywego Różańca

18:00    Za + Barbarę Bendinger w 2. rocznicę śmierci


30 NIEDZIELA ZWYKŁA - 28.10.2018 r.

  7:00    Za + Irenę Knura w 4. rocznicę śmierci

  9:00    W intencji Alana i Patrycji Szczepaniak z okazji 5. rocznicy ślubu prosząc o błogosławieństwo Boże dla synka Fabiana i całej rodziny

10:30    W intencji Stanisława Sieja z okazji urodzin prosząc o błogosławieństwo Boże dla siebie i całej rodziny

12:00    1) W intencji parafian

                 2) W intencji Księdza Proboszcza Grzegorza Stencla z okazji urodzin

16:30    Nieszpory niedzielne 

17:00    W intencji Jagody Albrecht z okazji 18. rocznicy urodzin o dary Ducha Świętego w dorosłym życiu oraz

            o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny


Msze za zmarłych ofiarowane od uczestników pogrzebu:

+ śp. Zygmunt Berger:  30-dniowa 23.11. g.7:00;         1) 14.12. g.7:00;           2) 14.01. g.18:00;          3) 12.02. g.18:00

+ śp. Marek Brzezina:    30-dniowa 17.11. g.18:00;       1) 19.12. g.7:00;           2) 12.01. g.18:00

+ śp. Edyta Szyperska:  30-dniowa 26.11. g.7:00;         1) 23.12. g.7:00

+ śp. Edeltrauda Waler: 30-dniowa 23.11. g.17:00;       1) 10.12. g.7:00;           2) 16.01. g.18:00

+ śp. Rafał Dygas:       30-dniowa 14.11. g.7:00;           1) 14.12. g.7:00


Intencje mszalne 14.10.2018r.

SŁOWO ŻYCIA: Mt 16,18-19

Jezus mu rzekł: Ty jesteś Piotr [czyli Skała],

i na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą.

I tobie dam klucze królestwa niebieskiego;

cokolwiek zwiążesz na ziemi, będzie związane w niebie,

a co rozwiążesz na ziemi, będzie rozwiązane w niebie».


NIEDZIELA - 14.10.2018 r. - Rocznica Poświęcenia Kościoła Własnego

  7:00    Za + Annę Barciok – od uczestników pogrzebu (7!)

  9:00    W intencji Juliana Czerwińskiego z okazji 70. rocznicy urodzin

10:30    Za + Alfreda Getlera – uczestników pogrzebu (3!)

12:00    1) Za + Stanisława Siwczaka – od uczestników pogrzebu (2!)

            2) W intencji parafian    po mszy błogosławieństwo rocznego dziecka Antoniny Franciszki Petrus

13:00-16:00    Adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie

16:00    Różaniec i nieszpory         

17:00    Za + Michała Nowaka – od cioci Marysi i wujka Kazia Kruczek z Rybia


PONIEDZIAŁEK - 15.10.2018 r. – Wspomnienie Obowiązkowe św. Teresy od Jezusa, dz. i dK

  7:00    1) Za + Tadeusza Kluczyk - od uczestników pogrzebu (1)

            2) Za + Jerzego Waler w 1. rocznicę śmierci

  8:15    Pogrzeb śp. Zygmunta Berger

18:00    1) Za + Alojzego Wiencierz w rocznicę śmierci

            2) Za ++ Joachima i Anielę Czech, córkę Teresę


WTOREK - 16.10.2018 r. - Uroczystość Św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska

  6:45    Nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

  7:00    1) W intencji czcicieli Jana Pawła II w 40. Rocznicę jego wyboru na papieża

            2) Za + Ewę Plewczyńską - od uczestników pogrzebu (1)

18:00    1) W intencji Jadwigi Parma z okazji 70. rocznicy urodzin

            2) Za + Danutę Kościelny w 7. rocznicę śmierci i rodziców z obu stron


ŚRODA - 17.10.2018 r. - Wspomnienie Obowiązkowe św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męcz.

  7:00    1) Za ++ Jana Zamiejskiego i jego syna Zbigniewa oraz zmarłych rodziców z obu stron

            2) Za + Jadwigę Kula w 30. dzień po śmierci

18:00    1) Za + Jana Kuczerę - od uczestników pogrzebu (5)

            2) Za + Stanisława Bujaka - od uczestników pogrzebu (4)


CZWARTEK - 18.10.2018 r. - dzień powszedni

  7:00    Za + Janinę Holek w 30. dzień po śmierci

18:00    1) W intencji chorych o łaskę uzdrowienia ciała i duszy z czuwaniem modlitewnym po mszy

            2) Za + Edwarda Ogon


PIĄTEK - 19.10.2018 r. - dzień powszedni

  7:00    Za + Franciszka Zniszczoł w 30. dzień po śmierci

16:00    Nabożeństwo Różańcowe

16:30    Liturgiczne powitanie Ks. Biskupa Grzegorza Olszowskiego na rozpoczęcie wizytacji kanonicznej

17:00    1) Za + Urszulę Dziewior – od uczestników pogrzebu (4)

            2) Za + Genowefę Miśtal


SOBOTA - 20.10.2018 r. - Wspomnienie Obowiązkowe św. Jana Kantego, prezbitera

8:00      1) W intencji chorych i starszych parafian

            2) Za + Arkadiusza Raszkowskiego - od uczestników pogrzebu (4!)

11:00    W intencji Borzysława i Anieli Ciołkowskich z okazji 50. rocznicy ślubu i o błogosławieństwo dla rodziny [TD]  

13:00    Ślub: Andrzeja Tajak i Wiolety From

16:30    Spotkanie z Ks. Biskupem członków grup modlitewnych, apostolskich i formacyjnych

17:15    Nabożeństwo Różańcowe

18:00    Za ++ Erwina Wywioł w 33. rocznicę śmierci oraz teściową Annę Sobek z okazji rocznicy urodzin


29 NIEDZIELA ZWYKŁA - 21.10.2018 r.

  7:00    Za ++ Ryszarda Szulika, żonę Wandę, córkę Jolantę, zięcia Eugeniusza

  9:00    1) W intencji działkowców z ul. Przewozowej i ich rodzin

            2) W intencji parafian

10:30    W intencji Kazimiery Gojny z okazji 50. rocznicy urodzin i błogosławieństwo dla całej rodziny [TD]

12:00    W intencji Urszuli i Andrzeja Kucharskich z okazji 50. rocznicy ślubu [TD]

16:00    Różaniec i nieszpory         

17:00    Za roczne dzieci: Dominika Franciszka Zmorek, Mikołaja Józefa Koczar, Karolinę Różę Siwy, Dawida Dominika Karwot oraz za dzieci przyjmujące chrzest święty: Zuzannę Annę Wieczorek, Esterę Joannę Bienek, ich rodziców i chrzestnych


Msze za zmarłych ofiarowane od uczestników pogrzebu:

+ śp. Eugenia Czech:  30-dniowa 8.11. g.7:00;            

            1) 9.12. g.7:00;             2) 8.01. g.18:00;           3) 8.02. g.7:00;             4) 8.03. g.18:00;           5) 7.04. g.9:00

+ śp. Wanda Ciemięga:           30-dniowa 21.11. g.7:00;           1) 13.12. g.7:00;           2) 13.01. g.9:00


Intencje mszalne 07.10.2018r.

SŁOWO ŻYCIA: św. Teresa, Rękopis B

Tak, znalazłam swoje miejsce w Kościele, a to miejsce, mój Boże,

Ty sam mi ofiarowałeś… W Sercu Kościoła, mojej Matki, będę miłością…

w ten sposób będę wszystkim…


NIEDZIELA - 7.10.2018 r.

ODPUST KU CZCI ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS, DZ. I DK

  7:00    Za + Romanę Mazepa w 2. rocznicę śmierci

  8:30    Za ++ Danutę i Henryka Jazowskich

10:00    Za + Leszka Skoczeń

11:30    1) SUMA ODPUSTOWA w intencji parafian

                2) W intencji członków X Róży Żywego Różańca

14:00    Ślub: Roberta Szablewskiego i Anny Janowskiej

16:15    Nieszpory niedzielne 

17:00    Za + Helenę Omyła – od uczestników pogrzebu (4)       Po Mszy chrzest Martyny Kariny Miera


PONIEDZIAŁEK - 8.10.2018 r. - dzień powszedni

  7:00     1) Za ++ Stanisława Siwczaka, Łucję Berger, Elżbietę Piechaczek, Zytę Weinreich, Teresę Zawiła, Piotra Piechaczka – od Firmy Pogrzebowej „STYX” – Tomasza Wałacha

18:00    1) Za ++ z rodziny Walter i Besuch

               2) Za ++ Różę i Ryszarda Kula, córkę Barbarę, rodziców z obu stron oraz Alojzego Marek


WTOREK - 9.10.2018 r. - dzień powszedni

  6:45     Nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

  7:00     W intencji Jerzego z okazji 70. rocznicy urodzin [TD]

18:00    1) Za + Antoninę Szarek oraz córkę Annę

               2) Za ++ Martę Naumowicz w 5. rocznicę śmierci oraz dwóch mężów


ŚRODA - 10.10.2018 r. - dzień powszedni

  7:00     1) Za + Władysławę Wosik - od uczestników pogrzebu (1)

                2) Za + Wojciecha Piątkowskiego w 30. dzień po śmierci

18:00    1) Za + Mieczysława Latawiec w 9. rocznicę śmierci

               2) Za + Kazimierę Paluch w 1. rocznicę śmierci


CZWARTEK - 11.10.2018 r. - dzień powszedni

  7:00     1) Za + Elfrydę Hyła w 30. dzień po śmierci

                2) Za + Ewę Rozrażewską - od rodziny Rozrażewskich z Sieradza

18:00    1) W intencji Ks. Teodora Suchonia z okazji urodzin

               2) Za + Zytę Weinreich - od sąsiadów z ul. Górniczej 8


PIĄTEK - 12.10.2018 r. - dzień powszedni

  7:00      Za + Mariusza Nieborak - od babci Lucyny oraz całej rodziny Doliwów i Bartosików

17:00    1) Za + Rudolfa Zimoń w rocznicę urodzin

               2) Za + Hertę Wróbel – od uczestników pogrzebu (5)


SOBOTA - 13.10.2018 r. - Wspom. Obow. bł. Honorata Koźmińskiego, prezb.

  8:00    1) Za ++ Irenę Hnatuśko, rodziców Emilię i Eryka Gatner, teściów Annę i Andrzeja Hnatuśko

               2) Za ++ Emilię Koszowską, męża Karola, Rajmunda Janek, Renatę i Henryka Koszowskich

17:15    Nabożeństwo Fatimskie         

18:00    1) W intencji czcicieli Matki Bożej Fatimskiej

               2) Za ++ Izydora Marcola w 7. rocznicę śmierci, rodziców z obu stron, dwóch braci i szwagra


28 NIEDZIELA ZWYKŁA - 14.10.2018 r.

  7:00    Za + Annę Barciok – od uczestników pogrzebu (7!)

  9:00    W intencji Juliana Czerwińskiego z okazji 70. rocznicy urodzin

10:30    Za + Alfreda Getlera – uczestników pogrzebu (3!)

12:00    1) Za + Stanisława Siwczaka – od uczestników pogrzebu (2!)

                2) W intencji parafian, po mszy błogosławieństwo rocznego dziecka Antoniny Franciszki Petrus

13:00-16:00    Adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie

16:00    Nieszpory z różańcem       

17:00    Za + Michała Nowaka – od cioci Marysi i wujka Kazia Kruczek z Rybia


Msze za zmarłych ofiarowane od uczestników pogrzebu:

+ śp. Jan Grzyb:                      30-dniowa 1.11. g.12:00;           1) 29.11. g.7:00;           2) 2.01. g.18:00

+ śp. Hildegarda Gruszczyk:   30.10. g.7:00 od VIII róży ŻR;    30-dniowa 1.11. g.9:00;

                                                                       1) 2.12. g.12:00;           2) 7.01. g.18:00;           3) 6.02. g.7:00

 

 

 


Intencje mszalne 30.09.2018r.

SŁOWO ŻYCIA:           Mk 9,40-41

Kto bowiem nie jest przeciwko nam, ten jest z nami.

Kto wam poda kubek wody do picia, dlatego że należycie do Chrystusa,

zaprawdę, powiadam wam, nie utraci swojej nagrody.

 

                                  


26 NIEDZIELA ZWYKŁA - 30.09.2018 r.

  7:00    Za + Genowefę Miśtal

  9:00    1) W intencji młodzieży, która przyjęła w czerwcu sakrament Bierzmowania

                 2) W intencji parafian

10:30    Za + Jana Grockiego

12:00    W intencji Natalii i Henryka Brachman z okazji 40. rocznicy ślubu [TD] oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny

16:30    Nieszpory niedzielne 

17:00    Za ++ Jarosława Prystupa, rodziców Adelę i Michała Prystupa, teściów Martę i Alojzego Gorzowski, syna Jerzego


PONIEDZIAŁEK - 1.10.2018 r. – Wspomnienie obowiązkowe św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. i dK

  7:00     1) Za + Katarzynę Olbińską - od uczestników pogrzebu (1!)

                2) Za + Ewę Rozrażewską - od IV Róży Żywego Różańca

17:00    Nabożeństwo ekspiacyjne przy krzyżu na ul. Śląskiej i zarazem pierwsze nabożeństwo różańcowe

18:00    1) Za + Stanisława Piotrowskiego w 1. rocznicę śmierci - od żony z rodziną

               2) Za + Piotra Piechaczka – od uczestników pogrzebu (2)


WTOREK - 2.10.2018 r. – Wspomnienie obowiązkowe św. Aniołów Stróżów

  6:45     Nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

  7:00     1) Za ++ rodziców Marię i Józefa Szulik, synów Ryszarda i Jerzego, synowe Anielę i Wandę, zięcia Alojzego oraz ++ z pokrewieństwa

                2) Za ++ Martę i Klarę Budzowski, rodziców Albinę i Klemensa, siostry i braci oraz ++ z rodziny

18:00    1) Za + Teresę Kompanowską w rocznicę urodzin

               2) W intencji parafian ku czci Ducha Świętego o Jego święte dary, owoce i charyzmaty


ŚRODA - 3.10.2018 r. - dzień powszedni

  7:00     Za + Marię Misztal - od uczestników pogrzebu (1)

16:30    W intencji grupy Emmanuel

18:00    1) Za + Elżbietę Iwańską w 1. rocznicę śmierci

               2) Za + Czesława Zimończyka - od uczestników pogrzebu (1)


CZWARTEK - 4.10.2018 r. - Wspomnienie obowiązkowe św. Franciszka z Asyżu

  6:45     Nabożeństwo ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana z modlitwą o powołania

  7:00     Za + Łucję Berger - od uczestników pogrzebu (2)

18:00    1) W intencji kapłanów - zwłaszcza za pochodzących z Chwałowic i pracujących w naszej parafii   

               2) Za + Józefa Szefer - od uczestników pogrzebu (9!)


PIĄTEK - 5.10.2018 r. - Wspomnienie obowiązkowe św. Faustyny Kowalskiej, dz.

  6:45     Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa

  7:00     1) W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa i członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

               2) Za + Urszulę Stępień w 30. dzień po śmierci

17:00    Za ++ Mirosława Wypchoła, Wilhelma Jurochnika z okazji urodzin

18:30    W intencji młodzieży o rozeznawanie i wypełnianie woli Bożej w życiu


SOBOTA - 6.10.2018 r. - dzień powszedni

  7:45    Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

  8:00     1) W intencji czcicieli Najświętszej Maryi Panny, członków Żywego Różańca oraz Dzieci Maryi

                2) W intencji Anny Dobias z okazji 75. rocznicy urodzin i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny [TD]

10:00    Za ++ parafian, budowniczych kościoła - z okazji 118. rocznicy poświęcenia kaplicy

17:00   Nabożeństwo poświęcenia różańców dzieci przygotowujących się do Komunii Świętej      

18:00    1) W intencji dzieci: Emilii, Mateusza, Krystiana i Seweryna Bembenistów oraz Aleksandrę i Martynę Wójs

               2) Za + Bronisława Hyła w rocznicę urodzin oraz ++ rodziców z obu stron


NIEDZIELA - 7.10.2018 r.
ODPUST KU CZCI ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS, DZ. I DK

  7:00     Za + Romanę Mazepa w 2. rocznicę śmierci

  8:30     Za ++ Danutę i Henryka Jazowskich

10:00    Za + Leszka Skoczeń

11:30    1) SUMA ODPUSTOWA w intencji parafian

                2) W intencji członków X Róży Żywego Różańca

14:00    Ślub: Roberta Szablewskiego i Anny Janowskiej

16:15    Nieszpory Terezjańskie

17:00    Za + Helenę Omyła – od uczestników pogrzebu (4)
       Po Mszy chrzest Martyny Kariny Miera


Msze za zmarłych ofiarowane od uczestników pogrzebu:

+ śp. Ewa Waleczek:    30-dniowa 27.10. g.8:00;           1) 22.11. g.7:00

 


Intencje mszalne 23.09.2018r.

SŁOWO ŻYCIA: Mk 9,36-37

[Jezus] wziął dziecko, postawił je przed nimi i objąwszy je ramionami,

rzekł do nich: «Kto przyjmuje jedno z tych dzieci w imię moje,

Mnie przyjmuje; a kto Mnie przyjmuje, nie przyjmuje Mnie,

lecz Tego, który Mnie posłał»


25 NIEDZIELA ZWYKŁA - 23.09.2018 r.

  7:00    1) Za ++ Stefana Tyl i Michała Nowaka - od sąsiadów z ul. Górniczej 10

                2) W intencji parafian

  9:00    Za + Urszulę Dziewior - od uczestników pogrzebu (3)

10:30    W intencji Haliny i Stanisława Kozik z okazji 50. rocznicy ślubu [TD] oraz o błogosławieństwo dal całej rodziny

12:00    W intencji Janiny i Jerzego Frelich z okazji 50. rocznicy ślubu [TD]

16:30    Nieszpory niedzielne 

17:00    W intencji Jolanty Śliwińskiej z okazji 46. rocznicy urodzin


PONIEDZIAŁEK - 24.09.2018 r. – dzień powszedni

  7:00    1) Za + Gerarda Kozany - od uczestników pogrzebu (1!)

               2) Za + Ewę Rozrażewską – od rodziny z Sieradza

18:00    1) Za + Mieczysława Majewskiego w 3. rocznicę śmierci

               2) Za ++ Henryka Skorupa, syna Grzegorza, rodziców i teściów


WTOREK - 25.09.2018 r. - dzień powszedni

  6:45    Nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

  7:00    Za + Elżbietę Zimoch - od uczestników pogrzebu (2!)

18:00    1) W intencji małżeństw i rodzin przez wstawiennictwo św. rodziców Ludwika i Zelii Martin

               2) Za + Alfreda Getler - od uczestników pogrzebu (2)


 ŚRODA - 26.09.2018 r. - dzień powszedni

  7:00    Za + Władysławę Wośko – od rodziny Dzierwów z Podłęża

18:00    1) Za ++ Irenę i Władysława Karnówka w rocznicę śmierci

               2) Za ++ Henryka Witę, córkę Iwonę oraz rodziców Marię i Emila Wita


CZWARTEK - 27.09.2018 r. - dzień powszedni

  7:00    Za + Mariusza Nieborak w 30. dzień po śmierci

18:00    1) Za + Michała Nowak – od kuzyna Pawła z Krakowa z żoną Gosią

               2) Za + Ewę Oczadły-Ciołczyk - od uczestników pogrzebu (2!)


PIĄTEK - 28.09.2018 r. - dzień powszedni

  7:00    Za ++ Małgorzatę i Wincentego Fojcik oraz Gertrudę i Maksymiliana Buchalik

17:00    1) Za + Edwarda Zbrożek oraz rodziców z obu stron

               2) Za ++ rodziców Janinę i Edwarda Kawka


SOBOTA - 29.09.2018 r. - dzień powszedni

  8:00    1) Za + Ewę Plewczyńską w 30. dzień po śmierci

               2) Za + Daniela Pudło od cioci Elżbiety

12:00    W intencji Urszuli i Zygmunta Buchalik z okazji 55. rocznicy  ślubu i błogosławieństwo dla całej rodziny

18:00    1) Za ++ Magdalenę Wydra w 4. Rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Wydra i Tyrtania

               2) Za ++ Annę i Feliksa Wita


26 NIEDZIELA ZWYKŁA - 30.09.2018 r.

  7:00    Za + Genowefę Miśtal

  9:00    1) W intencji młodzieży, która przyjęła w czerwcu sakrament Bierzmowania

               2) W intencji parafian

10:30    Za + Jana Grockiego

12:00    W intencji Natalii i Henryka Brachman z okazji 40. rocznicy ślubu [TD] oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny

16:30    Nieszpory niedzielne 

17:00    Za ++ Jarosława Prystupa, rodziców Adelę i Michała Prystupa, teściów Martę i Alojzego Gorzowskich, syna Jerzego


Msze za zmarłych ofiarowane od uczestników pogrzebu:

+ śp. Franciszek Zniszczoł:     30-dniowa 19.10. g.7:00;           1) 20.11. g.7:00;           2) 23.12. g.17:00

+ śp. Ewa Rozrażewska:   1.10. g.7:00 od IV Róży ŻR;   11.10.g.7:00 od rodziny z Sieradza;    30-dniowa 22.10. g.7:00;

                                               1) 17.11. g.8:00;           2) 18.12. g.7:00;           3) 18.01. g.17:00;          4) 18.02. g.7:00;

                                               5) 17.03. g.10:30;          6) 17.04. g.7:00;           7) 17.05. g.17:00;          8) 18.06. g.18:00

+ śp. Jadwiga Kula:     30-dniowa 17.10. g.7:00;           1) 21.11. g.18:00

 

 

 


Intencje mszalne 16.09.2018r.

SŁOWO ŻYCIA: Mk 8,34b-35

Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie,

niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje!

Bo kto chce zachować swoje życie, straci je;

a kto straci swe życie z powodu Mnie i Ewangelii, zachowa je.


24 NIEDZIELA ZWYKŁA - 16.09.2018 r.

  7:00     Za + Marię Zniszczoł w 1. rocznicę śmierci

  9:00      1) Za ++ Michała Nowak i Renatę Nowak – od Danuty i Henryka Kruczek

                  2) W intencji parafian

10:30    Za + Józefa Szefer w rocznicę urodzin

12:00    Za roczne dzieci: Andżelikę Harachuc i Jana Dereń oraz za dzieci przyjmujące chrzest święty: Emilię Amelię Wolny, Wiktorię Marię Bober, Zofię Helenę Bernacką, Jakuba Pawła Welcel, ich rodziców i chrzestnych

16:30    Nieszpory niedzielne 

17:00    Za + Jana Jonderko w 1. rocznicę śmierci


PONIEDZIAŁEK - 17.09.2018 r. – dzień powszedni

  7:00     1) Za + Jerzego Szweda - od uczestników pogrzebu (1!)

               2) Za + Tadeusza Kluczyk w 30. dzień po śmierci

18:00    1) Za + Pawła Brzozę

               2) Za + Jana Kuczerę - od uczestników pogrzebu (4)


WTOREK - 18.09.2018 r. - Święto św. Stanisława Kostki zak., patrona Polski i młodzieży

  6:45     Nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

  7:00     Za + Tadeusza Olkiewicza w 1. rocznicę śmierci, zmarłych rodziców, teściów i zmarłych z rodziny

12:00    Ślub: Ariela Leipelt i Barbary Koczy

18:00    1) Za ++ Karola Wypendę i dwie żony: Marię i Martę

               2) Za + Urszulę Dziewior - od pracowników Przedszkola nr 13


ŚRODA - 19.09.2018 r. - dzień powszedni

  7:00     1) Za + Teresę Zawiła - od uczestników pogrzebu (1)

               2) Za + Urszulę Kula w 30. dzień po śmierci

  8:30     Pogrzeb śp. Franciszka Zniszczoł

18:00    1) Za ++ Teresę Czech oraz rodziców Anielę i Joachima

               2) Za + Arkadiusza Raszkowskiego - od uczestników pogrzebu (3)


CZWARTEK - 20.09.2018 r. - św. męcz. Andrzeja Kim Taegon, prezb., Pawła Chong Hasang i Tow.

  7:00      Za + Zytę Weinreich - od uczestników pogrzebu (1)

18:00    1) W intencji chorych o łaskę uzdrowienia ciała i duszy

            2) Za ++ Franciszka i Jadwigę Wowra oraz zmarłych rodziców z obu stron

            3) Za ++ Bronisławę i Maksymiliana Wowra oraz zmarłych rodziców z obu stron oraz zmarłego zięcia Edwarda


PIĄTEK - 21.09.2018 r. - Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

  7:00      Za ++ Mariana i Antoninę Kubik w rocznicę śmierci

17:00    1) Za + Stanisława Klemczaka w 2. rocznicę śmierci

               2) Za ++ Maksymiliana Gazdę i żonę Helenę


SOBOTA - 22.09.2018 r. - dzień powszedni

  8:00      1) Za + Sebastiana Kranc w 4. rocznicę śmierci

                 2) W intencji rodziny Szczypkowskich w podziękowaniu za otrzymane łaski i prośbą o Boże błogosławieństwo

18:00    1) Za + Wacława Graf w 20. rocznicę śmierci

                 2) Za ++ rodziców Pawła i Weronikę Pankalla, teściów Adama i Katarzynę Graf, rodzeństwo i dziadków z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące


25 NIEDZIELA ZWYKŁA - 23.09.2018 r.

  7:00     1) Za ++ Stefana Tyl i Michała Nowaka - od sąsiadów z ul. Górniczej 10

                 2) W intencji parafian

  9:00     Za + Urszulę Dziewior - od uczestników pogrzebu (3)

10:30    W intencji Haliny i Stanisława Kozik z okazji 50. rocznicy ślubu [TD] oraz o błogosławieństwo dal całej rodziny

12:00    W intencji Janiny i Jerzego Frelich z okazji 50. rocznicy ślubu [TD]

16:30    Nieszpory niedzielne 

17:00    W intencji Jolanty Śliwińskiej z okazji 46. rocznicy urodzin


Msze za zmarłych ofiarowane od uczestników pogrzebu:

+ śp. Janina Holek:      30-dniowa 18.10. g.7:00;     31.10. g.7:00 od sąsiadki Haliny z rodziną                                                                                    1) 10.11. g.18:00;     2) 5.12. g.7:00;     3) 9.01. g.7:00;     4) 6.02. g.18:00

+ śp. Wojciech Piątkowski:     30-dniowa 10.10. g.7:00;     1) 14.11. g.7:00

+ śp. Elfryda Hyła:       30-dniowa 11.10. g.7:00;   1) 19.11. g.7:00   2) 11.12. g.18:00;   3) 9.01. g.7:00;   4) 6.02. g.18:00


Intencje mszalne 09.09.2018r.

SŁOWO ŻYCIA: Mk 7,33-35

Jezus wziął go na bok, osobno od tłumu, włożył palce w jego uszy

i śliną dotknął mu języka; a spojrzawszy w niebo, westchnął i rzekł

do niego: «Effatha», to znaczy: Otwórz się! Zaraz otworzyły się

jego uszy, więzy języka się rozwiązały i mógł prawidłowo mówić.

                       


23 NIEDZIELA ZWYKŁA - 9.09.2018 r.

  7:00    1) W intencji Kingi i Rafała Klimek z okazji 12. rocznicy ślubu oraz 9. Rocznicy urodzin syna Tomasza

                2) W intencji parafian

  9:00    Za ++ Erwina Wywioł, matkę Martę z okazji rocznicy urodzin oraz ojca Ernesta

10:30    Za + Marię Emrich w 1. rocznicę śmierci

12:00    W intencji rodziny Konsek oraz o błogosławieństwo Boże dla córki Weroniki z okazji 1. rocznicy urodzin

16:30    Nieszpory niedzielne 

17:00    W intencji Lucyny i Mieczysława Sadlik z okazji 40. rocznicy ślubu

            Po Mszy chrzest Mikołaja Antoniego Markitona


PONIEDZIAŁEK - 10.09.2018 r. – dzień powszedni

  7:00     1) Za + Wilhelma Wypenda w rocznicę urodzin

                2) Za ++ Stefana Tyl, Michała Nowaka, Arkadiusza Raszkowskiego, Ewę Oczadły-Ciołczyk, Elżbietę Zimoch, Agnieszkę Sobik – od firmy „STYX – Tomasz Wałach”

   8:30     Pogrzeb śp. Janiny Holek

  9:45     Pogrzeb śp. Wojciecha Piątkowskiego

18:00     1) Za + Janusza Kuś w rocznicę śmierci

                 2) Za ++ Karolinę i Konrada Bartodziej


 WTOREK - 11.09.2018 r. - dzień powszedni

  6:45     Nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

  7:00     1) Za + Hertę Wróbel – od uczestników pogrzebu (4)

                2) Za + Katarzynę Olbińską w 30. dzień po śmierci

18:00    1) Za + Annę Barciok – od uczestników pogrzebu (6)

               2) Za + Michała Nowaka – od sąsiadów z ul. Górniczej 10


ŚRODA - 12.09.2018 r. - Uroczystość NMP Piekarskiej, głównej patronki archidiecezji

  7:00     1) Za + Elżbiete Piechaczek – od uczestników pogrzebu (1!)

                2) Za + Władysławę Wosik w 30. dzień po śmierci

18:00    1) Za ++ Jerzego Janasa oraz rodziców Zofię i Alojzego

               2) Za ++ Piotra Adamkiewicza w 4. rocznicę śmierci oraz rodziców Jadwigę i Kazimierza


CZWARTEK - 13.09.2018 r. – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, bpa i dK

  7:00      1) Za + Stanisława Bujaka – od uczestników pogrzebu (3)

                 2) Za ++ rodziców Józefa i Martę Fojcik

17:15    Nabożeństwo Fatimskie         

18:00    1) W intencji czcicieli Matki Boskiej Fatimskiej

               2) W intencji Marzeny Motyka z okazji urodzin


PIĄTEK - 14.09.2018 r. - Święto Podwyższenia Krzyża św.

  7:00    1) Za ++ Marię i Romana Ogon, Antoniego Ogon oraz syna Teodora

               2) Za + syna Dominika oraz zmarłych z rodziny

17:00    1) W intencji Ks. Stanisława Nieszporka z okazji urodzin

               2) Za + Zofię Głowacz w 2. rocznicę śmierci


SOBOTA - 15.09.2018 r. – wspomnienie NMP Bolesnej

  8:00      1) W intencji Danuty Brychcy z okazji 60. rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny [TD]

                 2) Za ++ rodziców Agnieszkę i Wiktora Michalskich, Aniele i Antoniego Brychcy, brata Andrzeja Michalskiego i żonę Mirosławę

18:00    1) Za + Józefa Machnio w 10. rocznicę śmierci

              2) Za + Daniela Pudło w 1. rocznicę śmierci


NIEDZIELA ZWYKŁA - 16.09.2018 r.

  7:00     Za + Marię Zniszczoł w 1. rocznicę śmierci

  9:00    1) Za ++ Michała Nowak i Renatę Nowak – od Danuty i Henryka Kruczek

                 2) W intencji parafian

10:30    Za + Józefa Szefer w rocznicę urodzin

12:00    Za roczne dzieci: Andżelikę Harachuc i Jana Dereń oraz za dzieci przyjmujące chrzest święty: Emilię Amelię Wolny, Wiktorię Marię Bober, Zofię Helenę Bernacką, Jakuba Pawła Welcel, ich rodziców i chrzestnych

16:30    Nieszpory niedzielne 

17:00    Za + Jana Jonderko w 1. rocznicę śmierci


Msze za zmarłych ofiarowane od uczestników pogrzebu:

+ śp. Urszula Stępień:             30-dniowa 5.10. g.17:00;           1) 13.11. g.7:00


Zapamiętaj mnie (90 dni)

Aby uzyskać dane do logowania zadzwoń: 32 733-39-42