INTENCJE
Intencje mszalne 01.11.2020 r.
SŁOWO ŻYCIA: Mt 5,11-12a
Błogosławieni jesteście, gdy [ludzie] wam urągają i prześladują was,
i gdy z mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe na was.
Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie.
Intencje mszalne od 01.11. do 08.11.2020 r.
NIEDZIELA - 1.11.2020 r. - Uroczystość Wszystkich Świętych
7:00 W intencji członków XI Róży Żywego Różańca
9:00 Za ++ Wilhelma Fojcika, Łucję i Józefa Zielińskich
10:30 Za ++ proboszczów naszej parafii: Ks. Pawła Wycisło, Ks. Jana Śliwkę, Ks. Engelberta Październego
i Ks. Henryka Rothkegla
12:00 Za ++ Józefa Michalika w rocznicę urodzin oraz Stanisława Piotrowskiego i Mariusza Michalika
16:15 Nieszpory za zmarłych
17:00 W intencji parafian
PONIEDZIAŁEK - 2.11.2020 r. - Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
7:00 Za + Teresę Sałacińską - od uczestników pogrzebu (2)
po mszy nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus
9:00 Za + Eryka Konkola - od córki z rodziną
18:00 1) W intencji parafian ku czci Ducha Świętego o Jego święte dary, owoce i charyzmaty
2) W intencji Henryka Szymik z okazji 80. rocznicy urodzin [TD]
po mszy nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus
WTOREK - 3.11.2020 r. - dzień powszedni
7:00 1) Za ++ Zenona Kabat, syna, wnuka i rodzeństwo
2) Za + Justynę Bembenista - od Hanki i Mariusza z dziećmi
18:00 1) Za ++ Mieczysława Lisowskiego, syna Zbigniewa, synową Zofię i zięcia Andrzeja
2) Za ++ Różę, Rajmunda Podleśnych, wnuka Daniela, Annę i Konstantego Sobik,
Augustynę i Franciszka Sadowskich
19:00 Msza Wspólnoty Jezusa Miłosiernego
ŚRODA - 4.11.2020 r. - Wspomnienie św. Karola Boromeusza, bpa
7:00 1) Za ++ Teresę i Romana Holona - od uczestników pogrzebu
2) Za + Justynę Bembenista - od rodziny Leników
8:15 Pogrzeb śp. Haliny Piechaczek
18:00 1) Za ++ Marię i Ignacego Macionczyk, 5 synów oraz Klarę i Izydora Morgała
2) Za ++ Bolesława Macionczyk, zięcia Kazimierza oraz Teodora i Wiktorię Fojcik
CZWARTEK - 5.11.2020 r. - dzień powszedni
7:00 Za + Gertrudę Banasiak - od uczestników pogrzebu (3)
po mszy nabożeństwo ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana z modlitwą o powołania
9:00 Msza w domu chorego w intencji Jana Skopek z okazji 83. rocznicy urodzin
18:00 1) W intencji kapłanów - zwłaszcza za pochodzących z Chwałowic i pracujących w naszej parafii
oraz o nowe, liczne i święte powołania do służby kapłańskiej, zakonnej i misyjnej
2) Za ++ dziadków Bertę i Józefa Orlik, Franciszkę i Eryka Białas oraz ++ teściów Alicję i Józefa Drzeniek
po mszy nabożeństwo ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana z modlitwą o powołania
PIĄTEK - 6.11.2020 r. - dzień powszedni
7:00 W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa i członków Apostolstwa Dobrej Śmierci
po mszy nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa
17:00 1) Za ++ Klarę i Augustyna Wróbel oraz syna Rajmunda
2) Za + Janusza Ledwoń - od dzieci Adama i Ani
po mszy nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa
SOBOTA - 7.11.2020 r. - dzień powszedni
8:00 W intencji czcicieli Najświętszej Maryi Panny, członków Żywego Różańca oraz Dzieci Maryi
po mszy nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
9:00 Skrutynium: poświęcenie Skarbców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. z SP 35
18:00 1) W intencji rodzin Getler i Knapik dziękując za otrzymane łaski i prosząc o dalsze
2) Za + Kazimierza Chrzanowskiego - od sąsiadów z ul. Pukowca 10
Po mszy chrzest: Rozalia Woś
32. NIEDZIELA ZWYKŁA - 8.11.2020 r.
7:00 Za + Marię Król - od uczestników pogrzebu (2)
9:00 Za ++ rodziców Apolonię i Albina Chaustowskich oraz zmarłych z rodziny
10:30 Za + Michała Kamińskiego - od uczestników pogrzebu (1!)
12:00 W intencji Rajmunda Kawki z okazji 80. rocznicy urodzin prosząc o błogosławieństwo dla całej rodziny
16:30 Nieszpory niedzielne
17:00 Za ++ żonę Janin, Gertrudę i Rudolfa Kula, synów: Jana, Karola i Tadeusza, dziadków: Józefa i Annę Zostawa,
Apolonię i Karola Kula, Anastazję i Michała Pałęgów, córkę Józefę, Genowefę i Feliksa Pałęgów,
Ewę i Władysława Marek
Msze za zmarłych ofiarowane od uczestników pogrzebu:
+ śp. Aniela Kozak: 30-dniowa 29.11. g. 17:00; oraz 13.12. g. 7:00 - od 5. Róży Żywego Różańca;
1) 22.12. g. 18:00; 2) 30.01. g. 8:00;
+ śp. Józef Michalak: 30-dniowa 30.11. g. 7:00; 1) 23.12. g. 18:00
oraz 09.12. g. 18:00 - od rodziny Szumskich; 14.12. g. 18:00 - od rodziny Zarębskich;
+ śp. Waldemar Motyka: 30-dniowa 2.12. g. 7:00; 1) 2.01. g. 8:00; 2) 31.01. g.12:00;
3) 27.02. g. 18:00; 4) 30.03. g. 7:00