INTENCJE
Intencje mszalne 15.09.2019 r.
SŁOWO ŻYCIA: Łk 15,31-32
'Moje dziecko, ty zawsze jesteś przy mnie i wszystko moje
do ciebie należy. A trzeba się weselić i cieszyć z tego, że ten brat twój
był umarły, a znów ożył, zaginął, a odnalazł się'
24. NIEDZIELA ZWYKŁA - 15.09.2019 r.
7:00 Za + Marię Czogalik - od uczestników pogrzebu (2)
9:00 W intencji Anny i Andrzeja Zawada z okazji 31. rocznicy ślubu oraz w intencji dzieci
10:30 Za + Józefa Szefer w rocznicę urodzin oraz zmarłych rodziców Marię i Wincentego
12:00 W intencji rocznych dzieci: Macieja Dawida Gruz, Jakuba Pawła Welcel, Dawida Mariusza Owczarek oraz za dzieci przyjmujące chrzest święty: Emilię Weronikę Grabiec, Natalię Urszulę Kacperczyk, Zuzannę Edytę Sałata, ich rodziców i chrzestnych
16:30 Nieszpory niedzielne
17:00 Za + Zofię Głowacz w 3. rocznicę śmierci
PONIEDZIAŁEK - 16.09.2019 r. - Wspomnienie świętych męcz. Korneliusza, pap. i Cypriana, bpa
7:00 1) Za + Janinę Holek w 1. rocznicę śmierci
2) Za + Eugeniusza Rosa w 30. dzień po śmierci
18:00 1) Za + Pawła Brzozę
2) Za ++ rodziców Józefa i Martę Fojcik, braci Bernarda i Wilhelma
WTOREK - 17.09.2019 r. - dzień powszedni
6:45 Nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus
7:00 1) Za + Tadeusza Tatarczyka - od uczestników pogrzebu (1)
2) Za + Jolantę Filip w 30. dzień po śmierci
18:00 1) Za + Daniela Pudło w 2. rocznicę śmierci
2) Za ++ dziadka Alfreda, wujka Adama, zmarłych pradziadków z rodziny Pudło, Nowak, Tkocz i Jeżewski
3) W intencji Teodora Żyły prosząc o pomyślny przebieg operacji i błogosławieństwo dla całej rodziny
ŚRODA - 18.09.2019 r. - Święto św. Stanisława Kostki zak., patrona Polski i młodzieży
7:00 Za + Ewę Rozrażewską w 1. rocznicę śmierci
18:00 1) Za + Klarę Skorupa w 10. rocznicę śmierci oraz męża Pawła i zmarłych rodziców
2) Za + Wiesławę Lepsza - od uczestników pogrzebu (2!)
CZWARTEK - 19.09.2019 r. - dzień powszedni
7:00 Za ++ Tadeusza Olkiewicza w 2. rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów i zmarłych z rodziny
18:00 1) W intencji chorych o łaskę uzdrowienia ciała i duszy z czuwaniem modlitewnym po mszy
2) Za + Karola Wypendę oraz dwie żony
PIĄTEK - 20.09.2019 r. - Wspomnienie św. męcz. Andrzeja Kim Taegon, prezb., Pawła Chong Hasang i Tow.
7:00 Za + Stanisława Mandrelę - od uczestników pogrzebu (3)
12:00 Ślub Jakuba Gnyp i Klaudii Makosz
17:00 1) W intencji Anny i Bogdana Płonka z okazji 25. rocznicy ślubu i 50. rocznicy urodzin Bogdana [TD]
2) Za ++ Konrada i Karolinę Bartodziej i rodziców z obu stron
SOBOTA - 21.09.2019 r. - Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
8:00 1) Za + Sebastiana Kranc w 5. rocznicę śmierci
2) Za + Teresę Czech, rodziców Aniele i Joachima
13:30 Ślub Marcina Tkocz i Angeliki Gabryś
18:00 1) Za + Franciszka Zniszczoła w 1. rocznicę śmierci
2) Za ++ Antoninę i Marcina Kubik
25. NIEDZIELA ZWYKŁA - 22.09.2019 r.
7:00 Za + Gabrielę Magiera - od uczestników pogrzebu (3)
9:00 W intencji Marcina i Mateusza Grobelkiewicz prosząc o dary Ducha Świetego z okazji 18. rocznicy urodzin
10:30 W intencji rodzin Chartuniewicz i Bober w podziekowaniu za odebrane łaski
12:00 W intencji Jolanty Śliwińskiej z okazji 47. rocznicy urodzin
16:30 Nieszpory niedzielne
17:00 1) Za + Gertrudę Tlołka - od uczestników pogrzebu (2)
2) Za + Ewę Waleczek w 1. rocznice śmierci
Msze za zmarłych ofiarowane od uczestników pogrzebu:
śp. Łucja Kuczera: 30-dniowa 30.09. g. 7:00; 1) 30.10. g. 7:00
śp. Adam Kuczera: 30-dniowa 4.10. g. 7:00
śp. Stanisław Szlachta: 30-dniowa 5.10. g. 18:00
śp. Teresa Holona: 30-dniowa 24.10. g. 7:00; 1) 3.11. g. 10:30; 2) 2.12. g. 7:00; 3) 3.01. g.17:00;
4)3.02. g. 7:00; 5) 4.03. g. 18:00; 6) 3.04. g. 17:00; 7) 4.05. g. 7:00;
8) 3.06. g. 18:00; 9) 6.07. g. 7:00; 10) 3.08. g. 18:00
śp. Alfred Zostawa: 30-dniowa 8.10. g. 7:00; 1) 4.11. g. 7:00; 2) 9.12. g. 18:00
śp. Alfred Karwot: 30-dniowa 17.10. g. 7:00; 1) 6.11. g. 7:00; 2) 6.12. g. 17:00; 3) 7.01. g. 7:00
śp. Edward Gruszka: 30-dniowa 11.10. g. 7:00; 1) 9.11 g. 18:00; 2) 5.12. g. 7:00
śp. Elżbieta Bełczącka: 30-dniowa 10.10. g. 7:00; 1) 11.11.g. 18:00; 2) 9.12. g. 7:00; 3) 8.01. g. 18:00