Kolędy 2017/2018

 

Lp.

Data

Ulica

Ministrant

Ministrant

1

27

listopada

poniedziałek

1 MAJA 113-99 i KRUPIŃSKIEGO 2-10

Karwat Olaf

Kuczmik Maksym

2

27

listopada

poniedziałek

KRUPIŃSKIEGO  12-32

Maciończyk Piotr

Wowra Bartosz

3

27

listopada

poniedziałek

KRUPIŃSK. 34-54 i 27

Czerwiński Kacper

Tkocz Michał

4

28

listopada

wtorek

KRUPIŃSKIEGO  1-23

Wodnicki Arkadiusz

Wowra Bartosz

5

28

listopada

wtorek

KRUPIŃSKIEGO 9

Klimek Tomasz

Karwat Olaf

6

28

listopada

wtorek

GÓRNICZA 12 i 14

Kuczmik Karol

Kuczmik Maksym

7

29

listopada

środa

GÓRNICZA 16

Maciończyk Piotr

Zieliński Mateusz

8

29

listopada

środa

GÓRNICZA 17

Wodnicki Arkadiusz

Zawada Tomasz

9

29

listopada

środa

GÓRNICZA 3 i 4

Wowra Bartosz

Kuczmik Karol

10

30

listopada

czwartek

GÓRNICZA 7 i 8

Karwat Olaf

Klimek Tomasz

11

1

grudnia

piątek

GÓRNICZA 2C

Kuczmik Karol

Kuczmik Maksym

12

1

grudnia

piątek

GÓRNICZA 6C

Kaiserek Oskar

Tkocz Michał

13

2

grudnia

sobota

GÓRNICZA 2AB

Wodnicki Arkadiusz

Wowra Bartosz

14

2

grudnia

sobota

GÓRNICZA 6AB

Kuczmik Karol

Kuczmik Maksym

15

3

grudnia

niedziela

GÓRNICZA 10AB

Kaiserek Oskar

Machoczek Jakub

16

3

grudnia

niedziela

GÓRNICZA 19AB

Zieliński Mateusz

Kuczmik Karol

17

3

grudnia

niedziela

GÓRNICZA 20AB

Napiórkowski Mateusz

Kuczmik Maksym

18

5

grudnia

wtorek

GÓRNICZA 19C i 20C

Gabryś Szymon

Gabryś Aleksander

19

5

grudnia

wtorek

GÓRNICZA 18AB

Zieliński Mateusz

Kuczmik Karol

20

5

grudnia

wtorek

GÓRNICZA 18C

Tkocz Michał

Wodnicki Arkadiusz

21

6

grudnia

środa

GÓRNICZA 10C

Wodnicki Arkadiusz

Wowra Bartosz

22

6

grudnia

środa

1 Maja 100-102

Zieliński Mateusz

 

23

6

grudnia

środa

1 Maja  97

Kuczmik Maksym

Kuczmik Karol

24

7

grudnia

czwartek

1 Maja  95

Szweda Mateusz

Szweda Tymoteusz

25

7

grudnia

czwartek

1 Maja  93

Adamski Dominik

Tkocz Michał

26

9

grudnia

sobota

PUKOWCA 1

Adamski Dominik

Kuczmik Karol

27

9

grudnia

sobota

PUKOWCA 2

Besuch Karol

Zawada Tomasz

28

9

grudnia

sobota

PUKOWCA 3

Kuczmik Maksym

Szweda Mateusz

29

10

grudnia

niedziela

PUKOWCA 5

Adamski Dominik

Zieliński Mateusz

30

10

grudnia

niedziela

ŚLĄSKA parzyste 20-54

Kuczmik Maksym

Kuczmik Karol

31

11

grudnia

poniedziałek

PUKOWCA 4

Kuczmik Maksym

Tkocz Michał

32

11

grudnia

poniedziałek

PUKOWCA 6

Wodnicki Arkadiusz

Wowra Bartosz

33

11

grudnia

poniedziałek

PUKOWCA 7

Klimek Tomasz

Napiórkowski Mateusz

34

12

grudnia

wtorek

PUKOWCA 8

Adamski Dominik

Wodnicki Arkadiusz

35

12

grudnia

wtorek

PUKOWCA 9

Karwat Olaf

Kuczmik Karol

36

12

grudnia

wtorek

PUKOWCA 10

Kuczmik Maksym

Tkocz Michał

37

13

grudnia

środa

PUKOWCA 11AB

Wodnicki Arkadiusz

Napiórkowski Mateusz

38

13

grudnia

środa

PUKOWCA 11C i 18AB

Klimek Tomasz

 

39

14

grudnia

czwartek

PUKOWCA 12AB

Tkocz Michał

Wodnicki Arkadiusz

40

14

grudnia

czwartek

PUKOWCA 12CD

Adamski Dominik

Kuczmik Karol

41

15

grudnia

piątek

ŚLĄSKA  14 i 16

Kuczmik Maksym

Kaiserek Oskar

42

15

grudnia

piątek

ŚLĄSKA 16A

Adamski Dominik

Zieliński Mateusz

43

16

grudnia

sobota

OGRODOWA parzyste 2-34A i 33B

Zawada Tomasz

 

44

16

grudnia

sobota

OGRODOWA nieparzyste 5-41

Kuczmik Maksym

Kuczmik Karol

45

16

grudnia

sobota

ŚLĄSKA 11-13

Zieliński Mateusz

 

46

17

grudnia

niedziela

ŚLĄSKA 19-21

Kuczmik Maksym

Wodnicki Arkadiusz

47

17

grudnia

niedziela

ŚLĄSKA 23-25

Adamski Dominik

Zieliński Mateusz

48

18

grudnia

poniedziałek

ŚLĄSKA 3-5

Wodnicki Arkadiusz

Wowra Bartosz

49

18

grudnia

poniedziałek

ŚLĄSKA 7-9

Tkocz Michał

 

50

18

grudnia

poniedziałek

ŚLĄSKA 15-17

Kuczmik Karol

Klimek Tomasz

51

19

grudnia

wtorek

ŚLĄSKA   27

Adamski Dominik

Wodnicki Arkadiusz

52

19

grudnia

wtorek

ŚLĄSKA 2-2A, 4-12

Kuczmik Maksym

Tkocz Michał

53

19

grudnia

wtorek

OGRODOWA 33A, ŚLĄSKA nieparzyste 35-67, OKULICKIEGO 178-172

Maciończyk Piotr

Karwat Olaf

54

20

grudnia

środa

1 MAJA nieparzyste 53-89

Klimek Tomasz

 

55

20

grudnia

środa

1 MAJA parzyste 78B - 90

Kuczmik Karol

Maciończyk Piotr

56

20

grudnia

środa

SZULIKA 2-10 i 13-1

Zieliński Mateusz

Kaiserek Oskar

57

21

grudnia

czwartek

KS. ŚLIWKI i NOWA

Besuch Karol

Kuczmik Karol

58

21

grudnia

czwartek

SZULIKA 12-18

Adamski Dominik

 

59

22

grudnia

piątek

SZULIKA 17–36

Adamski Dominik

Kuczmik Maksym

60

22

grudnia

piątek

SZULIKA 20-24, KAMIENNA, RADZIEJOWSKA

Zieliński Mateusz

Zawada Tomasz

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Aby uzyskać dane do logowania zadzwoń: 32 733-39-42