INTENCJE
Intencje mszalne 03.03.2019 r.
SŁOWO ŻYCIA: Łk 6,43.44a.45
Nie jest dobrym drzewem to, które wydaje zły owoc, ani złym drzewem to,
które wydaje dobry owoc. Po owocu bowiem poznaje się każde drzewo.
Dobry człowiek z dobrego skarbca swego serca wydobywa dobro,
a zły człowiek ze złego skarbca wydobywa zło.
Bo z obfitości serca mówią jego usta.
8. NIEDZIELA ZWYKŁA - 3.03.2019 r.
7:00 1) W intencji członków III i XIII Róży Żywego Różańca
9:00 1) Za + Stefana Tyl - od pracowników przeróbki mechanicznej KWK Chwałowice
2) W intencji parafian
10:30 Za + Zbigniewa Macionczyka w 2. rocznicę śmierci
12:00 Za + Genowefę Nawała w 1. rocznicę śmierci
16:30 Nieszpory niedzielne
17:00 Za + Natalię Gajda w 30. dzień po śmierci
PONIEDZIAŁEK - 4.03.2019 r. - Święto św. Kazimierza, królewicza
7:00 Za + Elżbietę Sechawer-Dutkiewicz - od uczestników pogrzebu (1)
18:00 1) Za + Józefa Mlak - od Beaty i Romana Chrapkiewicz
2) Za ++ Stefanię Zimny, męża Karola, córkę Danutę i prawnuczkę Liliankę
WTOREK - 5.03.2019 r. - dzień powszedni
6:45 Nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus
7:00 1) Za ++ Gertrudę Buchalik i męża Maksymiliana
2) Za + Alojzego Błanik oraz rodziców z obu stron
18:00 1) W intencji Ks. Krzysztofa Jarczyka z okazji urodzin
2) W intencji parafian ku czci Ducha Świętego o Jego święte dary, owoce i charyzmaty
19:00 Msza Wspólnoty Jezusa Miłosiernego
ŚRODA POPIELCOWA - 6.03.2019 r.
7:00 Za ++ Martę i Wilhelma Skorupa
9:00 ............................................................
16:00 ............................................................
18:00 1) Za ++ Henryka Skorupa, syna Grzegorza oraz rodziców i teściów
2) Za ++ Iwonę Gonsior i ojca Henryka
CZWARTEK - 7.03.2019 r. - dzień powszedni
6:45 Nabożeństwo ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana z modlitwą o powołania
7:00 Za + Andrzeja Gorywoda w 4. rocznicę śmierci
18:00 1) W intencji kapłanów - zwłaszcza za pochodzących z Chwałowic i pracujących w naszej parafii oraz o nowe, liczne i święte powołania do służby kapłańskiej, zakonnej i misyjnej
2) Za + Salomeę Kobiałko w 30 dzień po śmierci
po mszy chrzest dziecka
PIĄTEK - 8.03.2019 r. - dzień powszedni
7:00 Za ++ Antoninę Abrahamczyk, Jana Stachurę, Krystynę Stężały, Anielę Petersen, Elżbietę Łągiewka, Tomasza Kuczerę, Grażynę Szymkowiak – od firmy pogrzebowej „STYX” Tomasza Wałacha
7:45 i 16:15 nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ
17:00 1) Za + Eugenię Czech – od uczestników pogrzebu (4)
2) W pewnej intencji prosząc o nawrócenie
SOBOTA - 9.03.2019 r. - dzień powszedni
8:00 1) Za ++ ojca Czesława Bryła i żonę Rozalię
2) Za + Elżbietę Zbrożek w 30 dzień po śmierci
18:00 ROZPOCZĘCIE PARAFIALNYCH REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH
1) Za ++ Jadwigę Ciężadło w 6. rocznicę śmierci, męża Władysława oraz ++ rodziców Władysława i Bronisławę
2) Za + Igora Machnika w 6. rocznicę śmierci
1. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 10.03.2019 r.
7:00 Za ++ Pawła Skorupa w rocznicę śmierci oraz żonę Klarę i ++ rodziców
9:00 1) Za ++ Łucję Zielińską, męża Józefa oraz krewnych z obu stron
2) W intencji parafian
10:30 Za + Marię Ucherek w 2. rocznicę śmierci
12:00 W intencji Krystyny Badury z okazji 80. rocznicy urodzin
16:15 GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym
17:00 W intencji Joanny Zdrzałek z okazji 50. rocznicy urodzin [TD]
Msze za zmarłych ofiarowane od uczestników pogrzebu:
+ śp. Barbara i Władysław Szado: 30-dniowa 18.03. g.18:00;
1) 17.04. g.7:00; 2) 17.05. g.7:00; 3) 17.06. g.18:00;
+ śp. Erwin Piechaczek: 30-dniowa 23.03. g.8:00; 1) 12.04. g.7:00
+ Zofia Marzec: 30-dniowa 7.04. g.12:00; 1) 19.05. g.7:00